Avatar_77

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  19
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Avatar_77

 • Ranga
  Robotnik
 1. Planety z podstawki Destyny 2 to: Ziemia, Nessus, Io, Tytan
 2. Avatar_77

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Gdzieś indziej widzę problem. Nawet jak kupię recepturę na zwykłą wersję to i tak nie będę mógł z niej skorzystać. Receptur na zwykłe petardy/oleje/mikstury nie są widoczne gdy już posiadamy wersje rozszerzoną. Zaliczam to do bug`a gry. Niedopatrzenia twórców, bo jeśli nie kupię gotowej zwykłej petardy, która potrzebna jest jako składnik, nie będę miał jej wersji ulepszonej.
 3. Avatar_77

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Jak stworzyć ulepszoną petardę (smoczy sen) nie mają jej zwykłej wersji? Gdzieś wpadł mi schemat na ulepszoną a zwykłej jeszcze nie miałem.
 4. Avatar_77

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Czy orientujecie się czy w Polsce zostanie wydany album The World of Witcher jaki w przedsprzedaży pojawił się na Jinx.com? Link do produktu poniżej. https://www.jinx.com/p/the_world_of_witcher_limited_edition.html?catid=
 5. > > > > Sklep lub dystrybutor nic do tego nie mają ale Urząd Kontroli Skarbowej już tak. > Podatek > > od wzbogacenia to po pierwsze a sprzedawanie towaru którego się jeszcze nie posiada > to > > drugie. > > Do kwoty 10 tysięcy rocznie nic nie trzeba zgłaszać tym złodziejom jeżeli chodzi o wzbogacenie. > Pytałem w listopadzie zeszłego roku. za biuletynem informacyjnym urzędu skarbowego: ...W deklaracji rocznej musimy wykazywać każdą sprzedaż towaru, który posiadaliśmy w swej własności krócej niż 6 miesięcy. Musi to być przedstawione nawet wtedy, jeśli nie zarobimy nic na takowej transakcji. Każdy, kto prywatnie chce sprzedać daną rzecz, rzeczy musi złożyć w urzędzie skarbowym PIT-36... Wątpię aby te osoby to zgłaszały. Tym złodziejom powiadasz? Szeroko pojęta cywilizacja istnieje od kilku tysięcy lat i jak dotąd nikt nie wynalazł lepszego systemu utrzymywania państwa. Śmierć i podatki. Dwie jedyne pewne rzeczy w życiu człowieka
 6. > > ale widzę że na allegro dalej proceder sprzedawania po 900zł samego pre ordera brawo > > > dla CD Projekt > Ale co ma do tego CD Projekt? Klient ma prawo zrobić co tylko mu się podoba ze swoim > egzemplarzem, może nawet polać benzyna i podpalić, a sklep nie ma prawa nic z tym zrobić. Sklep lub dystrybutor nic do tego nie mają ale Urząd Kontroli Skarbowej już tak. Podatek od wzbogacenia to po pierwsze a sprzedawanie towaru którego się jeszcze nie posiada to drugie.
 7. Avatar_77

  Arma 3 - Temat Ogólny

  faktycznie. teksty wychodzą poza ramki. na dodatek tylko interfejs się spolszczył.
 8. Avatar_77

  Arma 3 - Temat Ogólny

  ja polskiego nie mam. jedyny sposób, jak na razie, to zaciągnąć pirata, "wyjąć" z niego pliki językowe i podmienić w katalogu z grą. dopiero po tym w menu gry mogę wybrać język polski.
 9. Avatar_77

  Arma 3 - Temat Ogólny

  mam problem. kupiłem arme 3 na inexusie wersja EU. niby jest na steamie że polska wersja kinowa występuje ale w wyborze języka, polskiego brak.
 10. Wiecie może czy jest jakaś lista rezerwowa na EK Mass Effect? Coś w rodzaju listy do EK Wiedźmina.
 11. Wiecie może czy jest jakaś lista rezerwowa na EK Mass Effect? Coś w rodzaju listy do EK Wiedźmina.
 12. Ale forum potrafią wprowadzić też w błąd. Ktoś kilka stron temu informował że zamówił sobie coś na bon z innego konta niż tego którym zamówił EK. CDP anuluje zamówienia z kodem z innych kont niż to z jakiego zamówiono EK.
 13. >... Trochę mnie zmartwiłeś tą informacją. Ja kupiłem EK na allegro. Dostałem bon od sprzedawcy. Moje zamówienie nadal "wisi" jako do realizacji. Wysłałem e-maila z opisem o całej sytuacji skąd mam bon i z prośbą o nie anulowanie mojego zamówienia. Jeśli by to zrobili to, łagodnie mówiąc, było by to niezłe świństwo. Nawet jak anulują to kodu nie da się użyć powtórnie nawet z konta użytkownika który sprzedał mi EK. Czeka mnie weekend w nerwach jak CDP rozwiąże tą sprawę.
 14. Orange box i wszelki prawa do half - life należą do EA nie do CDP. Tylko produkty dystrybuowane przez CDP można zarejestrować i dostać wPLN.
 15. Uwaga! Wiadomość dnia :) Kolejny zgrzyt i "wtopa" CDP. Byłem zapewniany przez dwie panie z BOK`u że kod zniżkowy wykorzysta tylko posiadacz konta na gram.pl który kupił EK. Przypominam że ja kupiłem EK na allegro i od uczciwego sprzedawcy otrzymałem ten kod (przyszedł do niego mimo że ja figurowałem w CDP jako odbiorca). I teraz rewelacja: KOD ZADZIAŁAŁ NA MOIM KONCIE!!! Rewelacje jednym słowem ale czemu pracownicy BOK`u (dwie osoby) nie są dokładnie poinformowani w tej sprawie? Czemu musiałem mieć przez to nerwówkę do ostatniej chwili (do czasu aż zobaczyłem zniżkę na moim zamówieniu)? Po prostu "brawo" CDP :/