Altor

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Altor

 • Ranga
  Obywatel
 1. Ach, oczywiście, że dali Failmere. Ciekawe jak wytłumaczą w fabule, że cię przyjęli?  Ja osobiście mam nadzieję, że pokażą jakiś klan Sabatu.
 2. Jest 30 Lipca a ja ciągle nie otrzymałem nagrody. Czy zostały wysłane i mam winić pocztę czy jest jakaś obsówa?
 3. PRACA KONKURSOWA Tytuł: Shadow Broker Miejsce Akcji: Illium i kilka planet. Czas Akcji: Podczas Mass Effect 2 Podczas gry znajdumy poszlaki prowadzące do Shadow Brokera (Handlarza Cieni). Przekazujemy te informacje Liare T''Soni, która w końcu prosi nas o pomoc w dotarciu do niego. Podczas tej misji Liara jest członkiem drużyny. Misja przeprowadza nas przez kilka planet i w końcu spotykamy samego Shadow Brokera gdzie mamy kilka możliwych rozwiązań: Zabić go, oddać go władzom, wypuścić itp. Po wszystkim wracamy na Illium gdzie po odpowiednim przeprowadzeniu rozmowy z Liarą możemy: -Odnowić romans z poprzedniej gry. -Dostać nagrodę -Przekonać ją do powrotu do drużyny.
 4. Witam. mam problem z pierwszą misją kampanii Sylvan. Jeżeli ktoś nie grał w tę kampanie to ostrzegam przed spoilerem. Według jednego opisów przejścia w przeciągu 2 miesięcy i 2 tygodni powinien pojawić się facet z armią inferno. (czerwony gracz) mimo wszystko mam już 5 miesiąc i nadal nic. Nie straciłęm ani jednego garnizonu. CZy to może być błąd z wiązany z patchem 1.4 dostałem po auto upgrade.