sianer

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  213
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez sianer

 1. sianer

  Grand Theft Auto V - recenzja

  Przepraszam, ale jaki wpływ na ocenę gry ma iFruit?
 2. "chyba jedynej mainstreamowej cosplayerk" Chyba nie wiem co piszę...
 3. sianer

  E3 2011: Hostessy (Booth babes)

  Jakie one brzydkie...
 4. sianer

  gramIRC - zapraszamy!

  Prawidłową nazwę juzera - nie e-mail.
 5. sianer

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  Musisz cofnąć się tam na lewo, gdzie leży shotgun. Koło gaśnicy jest telefon, z którego musisz zadzwonić do Romana i on Ci wszystko wyjaśni i powie co i jak.
 6. sianer

  PES na silniku FIFY?

  Czy Wy nadal nie umiecie się doczytać, że niusman w skandaliczny sposób przekręcił fakty i proste pytanie reporterów CVG poddał Super Expressowej metodologii dziennikarskiej, coby uzyskać efekt sensacji?
 7. sianer

  PES na silniku FIFY?

  gram.pl: "Shingo Takatsuka z Konami twierdzi, że firma poważnie rozważyłaby możliwość kupna licencji na silnik nowej FIFY, gdyby tylko dostała od EA taką ofertę. Twórcom PES-a ten engine naprawdę się podoba!" CVG: "If EA said ''we''re going to dump FIFA and you can have our engine - would you take it? Or would you say ''no I''ll continue to do my own stuff''." Znajdź różnice. Zamiast uprawiać faktologię, zaczęlibyście pisać niusy dla graczy, nie dla bandy rozwydrzonych dzieciuchów.
 8. I w jakim celu wprowadzasz innego juzera w błąd? Po co piszesz tak niestworzone głupoty? Bawi Cię to? Epen Ci rośnie? avatar rudolfo: nie, nie jest to możliwe.
 9. sianer

  Moja Stara

  Drogi HiSin. Przez długi czas obserwowałem jak grasz sobie na nosie juzerów i moderatorów tego forum. Często bawiła, często żenowała, zawsze zaskakiwała mnie Twoja pomysłowość i próby zwrócenia na siebie uwagi. Nie zauważasz jednak, że tym topikiem dobiłeś do rynsztoka? Starasz się wyciągnąć zainteresowanie stamtąd, gdzie muchy już dawno skończyły żer. Tarzasz się w fekaliach własnej maski i własnych gierek. Ja rozumiem, że trzeba iść naprzód, że trzeba się rozwijać. Ale Ty zaczynasz się cofać. Tak, jak mi cofa się, kiedy czytam Twoje ostatnie wypociny.
 10. Może zamiast marudzić o wojnie w kraju, który dla większości z Was jest jedynie punktem na mapie, posprzątalibyście swoje podwórko? Dlaczego w tym durnym kraju obywatele potrafią wykazywać ludzkie odruchy tylko na odległość i tylko w dużej grupie. Bo tak wypada? Dlaczego pod Waszymi, naszymi, oknami jest syf? Bo prywatną własność macie za nic. Posprzątajmy wpierw u siebie, potem bawmy się na zewnątrz.
 11. sianer

  jRPG (temat ogólny)

  Wykaż proszę żałośnie kopiowane rzeczy. FF7 to pikuś w porównaniu do FF5 i FF6, ale widocznie niektórzy nie potrafią zagłębić się w fabułę... Oburzające jest granie szesnastolatkami? Oburzające jest to, że oceniasz postać po wieku... Cieszę się, że na forum są osoby dojrzałe i doświadczone, szkoda tylko, że trochę brak Ci rzeczowości.
 12. sianer

  Fan Club Kocyków

  żenujące to jest Janku, wiesz?
 13. sianer

  CD-ACTION

  Pół żartem to chyba jest tam traktowana rzeletność ;)
 14. sianer

  HWDP Zabawa

  To nie jest spam...
 15. sianer

  HWDP Zabawa

  Rozwinięcie skrótu brzmi: jesteście bandą żenujących dzieci, które nie potrafiąc pisać z sensem, bawi się w udowadnianie światu kto robi z siebie większego pajaca.
 16. sianer

  Konsole vs komputery

  Żałosne, nieprawdaż?:)
 17. sianer

  Konsole vs komputery

  A co Panowie na to: Czerwiec 2008, PC: 1. The Sims 2 IKEA Home Stuff 2. Diablo Battle Chest 3. Spore Creature Creator 4. The Sims 2 Double Deluxe 5. World Of Warcraft: Battle Chest 6. World Of Warcraft 7. Age of Conan: Hyborian Adventures 8. World Of Warcraft: Burning Crusade 9. The Sims 2 FreeTime 10. Warcraft III Battle Chest Czerwiec 2008, konsole: 1. Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (PS3) 774,600 2. Guitar Hero On Tour (DS) 422,300 3. Ninja Gaiden II (360) 372,700 3. Wii Fit (Wii) 372,700 5. Wii Play (Wii) 359,100 6. Battlefield Bad Company (360) 346,800 7. Mario Kart Wii (Wii) 322,400 8. LEGO Indiana Jones: The Original Adventures (Wii) 294,500 9. LEGO Indiana Jones: The Original Adventures (DS) 267,800 10. LEGO Indiana Jones: The Original Adventure (PS2) 260,300
 18. Pozwolę sobie zacytować Pogodno: i kogo to ***** obchodzi?
 19. sianer

  Flaszki czyli gierki ;)

  Wibratory!
 20. sianer

  Flaszki czyli gierki ;)

  Owszem, kliknąłem i nigdzie więcej. Niepokojące, nieprawdaż?:p
 21. sianer

  Flaszki czyli gierki ;)

  Flaszki, czyli cycki, gicior ;) Z pierwszych sugestii nasuwa się usunięcie gier dla dorosłych z TOP 5, po co gramy mają patrzać na cycki. Cała ta cyckowa afera jest dość zabawna. Gram jest serwisem dzieciuchowo-erpegowym. Graczom żywo zaintereosowanym swoją pasją ma do zaoferowania...hm...sklep? Lipne niusy skutecznie niwelują szerszą oglądalność. Mam nadzieję, że cycki nie staną się sposobem na pozykanie starszego czytelnika...
 22. 2356PLN= Xbox 360 Premium HDMI + GTA IV = 1199.00 zł PlayStation 3 = 1499.00 zł Proste?
 23. sianer

  Gothic 3 Porblem Z Urochomieniem!...

  Twój problem to nieumiejętność pisania w języku rodzimym, żałosna składnia i nieprecyzyjne określenie problemu. Poza tym, zmień rozdzielczość i częstotliwość odświeżania ekranu w opcjach gry.