Akajun

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  630
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Akajun

 • Ranga
  Przodownik
 1. Witam. Chyba jesteś tu nowy, ale to nie przeszkadza w przeczytaniu regulaminu forum, prawda? Tam jest napisane DUŻYMI i widocznymi literami, co sądzimy o piractwie. Jak coś to dam fragment: 2. Co jest zabronione (...) Piractwo * propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa * wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików Użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych przewinień na GRAMIRCU grozi: * nieodwołalne pozbawienie możliwości korzystania z serwisu gram.pl * powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie Użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych przewinień na FORUM grozi: * nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się w serwisie gram.pl * powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie Użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych przewinień na GRAMSAJCIE grozi: * nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się w serwisie gram.pl * powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie Łamanie prawa * jakiekolwiek inne, nie wymienione powyżej, łamanie obowiązującego prawa lub podstawowych norm i zasad obowiązujących w społeczeństwie (a szczególnie propagowanie pornografii, narkomanii, przemocy, nienawiści rasowej czy religijnej, ujawnianie prywatnej korespondencji bez zgody nadawcy... itp.) w swoich wypowiedziach Użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych przewinień na GRAMIRCU grozi: * nieodwołalne pozbawienie możliwości korzystania z serwisu gram.pl * powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie Użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych przewinień na FORUM grozi: * nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się w serwisie gram.pl * powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie Użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych przewinień na GRAMSAJCIE grozi: * nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się w serwisie gram.pl * powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie (...) Tak więc propagowanie piractwa jest tutaj surowo zabronione! Ale to już Moderator/Konsul osądzi co tutaj z tym zrobić. To tyle, pozdrawiam.
 2. Akajun

  Gra - Przetlumacz Słówko

  Cat ( appertince, new ) O to ci chodziło? :P Niewidzialny
 3. Akajun

  Od tyłu - zabawa forumowa (trudne)

  Witam, tak tak, wiem nie umieściłem wyników. Przepraszam, jestem chory mam 39 stopni gorączki a dzisiaj ledwo sie podniosłem żeby napisać tego posta. Obiecuje że wyniki umieszczę 1 kwietnia. A jak tego nie zrobię to możecie mnie powiesić. To tyle.
 4. Akajun

  Od tyłu - zabawa forumowa (trudne)

  Witam. Ja pisze w sprawie punktów. Przepraszam że nie zamieściłem za luty, więc jutro zamieszczę punkty za luty i marzec razem. To tyle, pozdrawiam.
 5. Akajun

  Naruto - gra forumowa

  Z powodów małych opóźnień gra zacznie się trochę później a mianowicie: 3-4 luty. Lecz jednak przewiduje 3-ci. Tak więc można jeszcze się zapisywać
 6. Mówią że to wpływu na nowego SW: Force Unleashed nie będzie miało, ale wątpię w to...
 7. Akajun

  World of Warcraft

  Witam. Podobny temat już istnieje, dopisz się tam. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69&u=20393 A co do tematu, to proszę Moderatora o zamknięcie.
 8. Akajun

  Masz zły dzień? Zniszcz komuś marzenie

  jedzeniu pączków, dlatego jestem taki gruby. Już niedługo dostanę...
 9. Akajun

  Pokaż mi swą ksywkę, a powiem Ci, kim jesteś ;)

  Ero Sennin Egocentryczny Rosyjski Obywatel Siejący Eksterminacje (która jest) Nie Normalna i Nadzwyczajna
 10. Akajun

  Zbieramy kasę

  15 156 wPLN :)
 11. Hahahahahahha, bardzo dobre, dawno się tak nie uśmiałem, na serio. A czy twój dziadek nie dostał jakiejś kary za to lub coś w tym stylu?
 12. Akajun

  Od tyłu - zabawa forumowa (trudne)

  Dobrze tomek-bob +1 Tylko jedna sprawa, czekaj na potwierdzenie odpowiedzi zanim zadasz swoje. A co do twojego zdania: Gram na perkusji Jeśli jest dobrze, to oddaje, niech ktoś inny zada.
 13. Akajun

  Gra - Przetlumacz Słówko

  [offtopic] Nie prawda, zagłada to nie jest extermination, tylko doom, ale niech ci będzie :P
 14. Akajun

  Od tyłu - zabawa forumowa (trudne)

  Dobrze, misiaczek12 +1 Jak oddałeś to ja zadam: P: maw eiwóm ,ejibaz jo ,ejibaz einm śydeik ałokzs aT
 15. Akajun

  Bractwo WoW`iaków

  Dalej zapisujcie się, samemu jest nudno :P