kecal

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1033
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O kecal

 • Ranga
  Delegat
 1. kecal

  Quiz z Diablo

  Mówiłem, ze może mnie nie być. Deejay +1
 2. kecal

  Quiz z Diablo

  Skoro muszę: Z którymi NPCami nie można poplotkować? Jak padnie poprawna odpowiedz, a ja nie potwierdzę w ciągu 48 godzin to niech ktoś przyzna punkt.
 3. kecal

  Quiz z Diablo

  Sorrki, nie mam czasu i pomysłu. Niech ktoś zada.
 4. kecal

  Quiz z Diablo

  Wreszcie coś na co sie wyrobiłem :) Paladyn
 5. Kolejne motto SPAMera: Kocham SPAM i uwielbiam gram(.pl)!!!
 6. kecal

  Quiz --> Kosmos

  Usłyszałem to od nauczyciela :D Wacha sie od 9,79 N/kg na równiku do 9,85 N/kg na biegunach (zapomniałem dodać w poprzednim poscie).
 7. kecal

  Quiz --> Kosmos

  Nikt nie chce odpowiedzieć wiec oddaje.
 8. kecal

  Quiz z Diablo

  ???????
 9. Gram... i lubię forumowy SPAM
 10. kecal

  Quiz Heroes

  Może ci już jakiś przyszedł?
 11. Jak byś chciał niezły tekst o Krasnoludach to tu masz (zaznaczam od razu ze jest po angielsku): http://z11.invisionfree.com/THE_GAMES_CLUB/index.php?showtopic=2040
 12. kecal

  Quiz --> Kosmos

  To ja zadam podobne pytanie: Czy Ziemskie przyspieszenie grawitacyjne jest wszędzie takie samo? Jeśli nie proszę podać wartości skrajne i gdzie występują do 2 miejsc po przecinku.
 13. kecal

  Quiz --> Kosmos

  Chodzi o 9,81 N/Kg?
 14. ogólnie materiał ciekawy tylko: > Niezbyt szybcy w ataku, stanowią doskonałą armię defensywną. Z czym co do Krasnoludów nie mogę sie zgodzić. Ja gram nimi ofensywnie i sprawdzają sie bardzo dobrze. Krasnoludy są urodzona amia walcząca, jak inaczej wytłumaczyć Umiejętności Strzeleckie 3, a Umiejętności Walki (czy jakkolwiek jest to po polsku) 4? Da sie nimi dotrzeć do strefy rozmieszczenia wroga w 3 rundy (Strollaz''s Rune) ;) Potem robimy rzez na przeciwniku :D
 15. kecal

  Geografia ==>> Quiz

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Europa_%C5%9Arodkowa <Tu masz bardzo wyraźny podział. Twoja Mołdawia i Rumina to raczej południe niż środek. @cichy10 Ma tylko przez rzekę, co klasyfikuje je jako jezioro (wile jezior jest połączonych rzeka do morze/oceanu), ale Kaspijskie jest bardziej poprawne, tu sie zgodzę.