Reverter

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  160
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Reverter

 1. Niech się nie przechwalają grafiką, tylko wezmą do roboty i dla odmiany wypuszczą grę bez bugów. Owszem, bardzo lubię dotychczasowe gry Obsidian''u, ale po KotOR2 i NWN2 jestem dość uczulony na bugi...
 2. 12 baniek rozpłynęło się bezproduktywnie? Niezły hardkor.
 3. Reverter

  Powrót Białego Wilka wstrzymany!

  A tam. Znaczy, szkoda, szkoda, oby CDP Red nie straciło przez to za dużo, ale jeśli mają to porzucić, to niech przekierują wszystkie siły na Wiedźmina 2 ;] co tu dużo mówić.
 4. Homoseksualizm w SW zostawcie dla pisarzy fanficów. Srsly.
 5. Ostatnio widziałem jak Mr.T próbował opchnąć w TV jakiś zestaw do smażenia. Awans, Panie T.!
 6. Tego to żem się nie spodziewał!!! Czekajmy na rozwój wydarzeń, jako że zupełnie nie wiemy co ma zamiar zrobić Obsidian - ani tym bardziej, co zlecono(?) im zrobić.
 7. Co do kosmicznych starć, jeśli takie kiedyś będą, to też raczej nie spodziewam się niczego nadzwyczajnego, pewnie będzie to jakaś mała miła minigierka. @Leos8 : Właśnie o to mi chodzi, że "scena miłosna" brzmi tu jakoś zbyt wyniośle. W ogóle, to o wiele lepszy byłby jakiś długo-się-rozwijający wątek miłosny, który nie prowadziłby do żadnej "sceny", niż to naciągane coś co jest w ME. Odnoszę wrażenie, że Bioware''owi wcale nie chciało się wprowadzać romansów do ME, ale po prostu szkoda im było zrezygnować z tradycji. I zgadzam się, wątek z Bastilą jest jednym z najlepszych moim zdaniem. :]
 8. "W ramach deseru Casey Hudson zapewnił, że sceny miłosne zostaną zrobione w "dwójce" ME tak samo dobrze i w podobnym tonie, jak to miało miejsce w pierwszej części. " Czyli tak samo kiczowato i lipnie? :/ Sorry, ale ta część ME była naprawdę kiepska. To znaczy, hm, owszem, było to bardzo filmowe, ale w tym negatywnym sensie - sprawiało to wrażenie zbędnej, wciśniętej na siłę sceny łóżkowej prosto z Hollywódzkich filmów. W ME była "scena miłosna", ale nie było "romansu", jeśli wiecie o co mi chodzi. A muszę powiedzieć, że do tej pory lubiłem te tzw. romanse w grach Bioware''u.
 9. Myślę, że tam gdzie w grę wchodzi rozrywka ("w grę..." łapiecie? ;P ) ludzie nie powinni się na dzieńdobry chwalić swoją orientacją seksualną, preferencjami politycznymi, czy wyznaniem, bo takie rzeczy w sposób naturalny mogą wywoływać spięcia. Oczywiście, nie trzeba się wstydzić jakichśtam swoich upodobań, ale jak bierze się wielką flagę i zaczyna nią wymachiwać, to cóż... należy spodziewać się różnych reakcji. Dlatego uważam, że pomysł wprowadzenia "bezpiecznego sposobu ekspresji swoich preferencji" jest chybiony, i tylko zaogni sytuację. Pewna doza anonimowości jest wskazana, nie myślicie?
 10. Hm, czy muszę kupić tę grę, żeby potem Square wydał jakiegoś FF na PC-ty?
 11. Ja tam się cieszę, że wygrał Wiedźmin. :] Zasłużenie, jak dla mnie, zasłużenie...
 12. Reverter

  Cztery nowe gry z serii Need for Speed

  <pesymizm=on> ... oraz 6 tytułów Mass Effect, i 8 gier Dragon Age z czego 3 to MMO! A tak na poważnie, to trochę zaszaleli z tymi czterema grami. To znaczy, jestem ciekaw, na co oni liczą - żeby przynajmniej ile z tych tytułów odniosło sukces?
 13. Reverter

  Deus Ex 3 - zapowiedź

  Zawsze można odpalić jedynkę. Ta gra niezmiennie cieszy. A jak się pomyśli, że jeszcze nie wszystko się odkryło, lub że jeszcze nie ukończyło się gry bez zabicia ani jednej osoby... mniam.
 14. Reverter

  World of Darkness w 2010

  Może i po raz kolejny wypowiadam się "przeciwko MMO", ale po prostu musiałem napisać poniższe: A tam MMO, dawać nam tu kolejnego RPGa w stylu Bloodlines! :] To była perełka jakich mało...
 15. "O ile zajęcie BioWare''u i Pandemica przez EA można rozpatrywać pozytywnie..." - C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-C-Coooooo?!?!?!?! O_O A w ogóle, to póki co 3 na 5 wydarzeń to jakieś przejęcia, fuzje... Heh, czyżby w samym świecie gier niewiele się wydarzyło w tym roku? Hm, ciekawe co dalej będzie na tutejszej liście, sam też muszę dokładnie przetrawić ten rok. Swoją drogą: W tytule jest "Dziesięć *najciekawszych* wydarzeń", a nie "najważniejszych".
 16. Reverter

  Rok PS3 przesunięty o... rok?

  Heh, a ja właśnie się zastanawiałem ostatnio nad kupnem PS3... hmh.
 17. Reverter

  WoW - najnowszy pakiet liczb

  Fakt, Blizzard to naprawdę solidna firma!
 18. Reverter

  WoW - najnowszy pakiet liczb

  Cóż, zgadzam się z tym. Ośmieliłbym się nawet stwierdzić, że fora po to istnieją, żeby tam wyrażać swoje opinie. Natomiast czy mógłbyś rozwinąć tą myśl o ludziach którzy mają niewiele wspólnego z graniem, bo przyznam, że trochę nie zrozumiałem.
 19. Reverter

  WoW - najnowszy pakiet liczb

  Mnie tam boli zarówno cena jak i sam fakt, że jest to abonament. Co do grafiki, to nie wydaje mi się, żeby miała ona wielkie znaczenie, jeśli gra jest odpowiednio miodna. Jest ładna grafika? - super! Nie ma? Trudno. Swego czasu grywałem w Tibię, której grafika była bardzo prosta, ale nie zniechęcało to w najmniejszym stopniu jak już się zaczęło grać (A kamera "z lotu ptaka" była bardzo fajna moim zdaniem). Ale wiecie, dawno dawno temu, w odległej cyberprzestrzeni, była taka gra, która co prawda nie była w założeniu MMO, ale kapitalnie sprawdzała się w sieci - istniały tam klany, rankingi, handel był tam bardzo ożywiony, istniał rynek reagujący na graczy, którzy sami wymyślili nawet ogólnie przyjętą przez wszystkich walutę. Gra wciąż otrzymywała wsparcie twórców, wychodziły kolejne patche poprawiające a nawet urozmaicające rozgrywkę, gra była ciągle monitorowana pod względem wszelakich oszustów, powstały do niej nowe serwery aby gdzieś zmieścić wciąż napływających graczy, a pomoc techniczna była wspaniała - potrafiła w ciągu dnia odpisać na mejla i rozwiązać problem zepsutego questa. Gracze byli po prostu rozpieszczani, co, jak sądzę, musiało wynikać z szacunku twórców do swoich klientów. Za trzy lata grania w tę grę zapłaciłem tyle ile kosztowało pudełko z nią, a potem jeszcze pudełko z dodatkiem. Gra ta nazywała się Diablo 2. Autorstwa Blizzarda.
 20. Reverter

  WoW - najnowszy pakiet liczb

  Może po prostu za dużo wymagam. Cóż...
 21. Ostatnio widziałem fragment (za długo nie wytrzymałem) "7 Krasnoludków: Las to za mało" i uważam, że to w produkcjach takich jak ta powinni się doszukiwać źródła przemocy u Niemców. Swoją drogą, żeby nikt nie nakręcił tam jakiejś kampanii przeciwko Risen, zanim gra wyjdzie! Strach pomyśleć.
 22. Reverter

  WoW - najnowszy pakiet liczb

  @PrZyCzŁaP1993 Nie porównuję GW i WoW pod względem grywalności, bo nie grałem *w żadną* z nich. Niech GW będzie sobie gorszy, ale jest za darmo. I niech potem wyjdzie GW2 czy GW3 czy jakakolwiek inna gra, która a nuż okaże się lepsza lub równa WoW, i też będzie za darmo. Jak mówię, liczyłem na ten trend, ale było to chyba daremne.
 23. Reverter

  WoW - najnowszy pakiet liczb

  No cóż, na pewno oszczędne! Poza tym płacąc za granie ryzykowałbym to, że mógłbym chcieć "w pełni" wykorzystać czas, który zakupiłem. A to nie wpłynęłoby dobrze na moje zdrowie i ilość wolnego czasu. :] Generalnie wiem co ludzie widzą w MMO, i rozumiem, że komuś gra może się podobać do tego stopnia, że będzie płacił co miesiąc, ale ja po prostu bardzo nie lubię idei abonamentu. Kiedyś liczyłem, że brak abonamentu który NCSoft pokazał w Guild Wars stanie się normą, ale już chyba sam w to nie wierzę.
 24. Reverter

  WoW - najnowszy pakiet liczb

  Lubię świat Warcrafta (nie mylić z *World* of Warcraft ;] ), ale jak nie chciałem płacić co miesiąc za granie w coś, tak dalej nie chcę. Następne pieniądze jakie dostanie ode mnie Blizzard, będą za SC2, a nie za jakieś abonamenty. A fe! A liczby, swoją drogą, imponujące.
 25. Współczucia dla naszych sąsiadów. Ta deklaracja jest po prostu smutna. Nie, wróć, ona... ona jest po prostu śmieszna. Spisek ludzie, spisek! Ech, Ci wredni Amerykanie! Właśnie widziałem ostatnio w ''Uwaga!'' jak Doug Lombardi przyjmował niebotyczne sumy pieniędzy od agentów CIA... skandal. Ech... i pomyśleć, że w Niemczech powstał Gothic. Powtarzam to od lat, mamy szczęście, że w Polsce mamy taki luz w tej materii.