DarthPatryk

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O DarthPatryk

 • Ranga
  Obywatel
 1. DarthPatryk

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Drugą katanę dostałem od Angara za zwycięstwo na arenie Mora Sul.
 2. DarthPatryk

  Oblivion i Morrowind - ulubiona broń

  Moją ulubioną bronią w Morrowindzie była katana "Błękitne znamię" za dobre obrażenia i premię do ataku.
 3. DarthPatryk

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Właśnie wysłałem.
 4. DarthPatryk

  Neverwinter Nights 2

  Sam gram wojownikiem i zauważyłem brak tej umiejętności podczas kreowania i awansu postaci ale dyscyplina jest i mam nadzieję że działa a zauważyłem to jak podczas awansu nacisnąłem "ZAPROPONUJ" i w podsumowaniu awansu miałem informację, że dodano punkty do dyscypliny. Jednak grając wojownikiem nie jestem taką "inteligentną" postacią i podczas awansu nie mam za dużo punktów umiejętności do rozdzielania a w dyscyplinę zawsze powinienem dać maksymalną ilość punktów czego nie mogę zrobić.
 5. W mojej EK Lawful Good brakuje konfiguratora w menu startowym gry. Podczas grania zauważyłem brak umiejętności "DYSCYPLINA", co prawda ta umiejętność jest i działa ale podczas awansu postaci nie mogę dodawać ręcznie puntków do tej umiejętności i jestem zdany na "zaproponuj".
 6. Posiadacze EK, którym podczas lektury instrukcji pościerały się częściowo klucze znajdujące się na okładce a mają zainstalowaną grę to klucz mogą znaleźć w katalogu gry w pliku o nazwie nwncdkey.ini. To samo dotyczy Diamentowej Edycji Neverwinter Nights.
 7. Sprawdzałem na komputerze AMD Athlon 64 3000+; pamięć 1,0 GB; karta graficzna Radeon 9600 Pro z 128 MB; najnowsze sterowniki ATI 6-11. Powyłączane wszystko co można w opcjach gry, rozdzielczość 800x600. Gra chodzi w żenująco wolnym tempie i dodatkowo momentami przycina. Ale od biedy da się grać...
 8. Może już ktoś o tym wcześniej napisał ale chciałem ostrzec wszystkich posiadaczy NN2 EK! Podczas czytania instrukcji do gry zauważyłem, że wydrukowane na tylnej stronie okładki klucze bardzo łatwo ścierają się!
 9. Właśnie otrzymałem swoją EK Lawful Good. W szczegółach zamówienia miałem napisany przewidywany czas dostawy 11 - 12 grudnia 2006. Widać więc, że Ekipa gram.pl się stara aby wszystkie paczki dotarły jak najszybciej. Dziękuję ! Pozdrawiam wszystkich wyczekujących i nie martwcie się, do was też może jeszcze dzisiaj przyjechać kurier.