kamyl_mega

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez kamyl_mega

 1. Ja jestem zadowolony z tej decyzji! W grze zza pleców postaci podbiegasz do biurka, naciskasz X i lootujesz cokolwiek tam jest, dopiero z inventory np. czytasz notatkę z biurka podniesioną. W grze FPP patrzysz na to  biurko, szukasz na nim czegoś, co może Ci się przydać, spędzisz przy nim więcej czasu. Biurko, jak i to co jest na nim, ma większe znaczenie w świecie. Nie jest to już tylko miejsce do zlootowania. Gra z pierwszej osoby daje lepszą immersję :)
 2. Ja z kolei ukończyłem grę w 13:26 godzin. Nie ruszałem questów pobocznych (tych z mapy) poza jednym, który mi ją pokazał. Nie śpieszyłem się, nieźle się rozglądałem na każdym z poziomów. Nie robię recenzji, ale gra świetna :) Grałem na najtrudniejszym dostępnym poziomie trudności (na 1 przejście), był feir: coś wejdzie Ci na plecy to nie żyjesz, ale jak grasz rozsądnei to nie będzie problemów. Teraz tylko dokńczyć zadania poboczne i czekać na dodatki :)
 3. Płatny Mod, który nie jest płatnym modem w słowach wydawców, ale jest płatnym modem, który nie jest płatny, ale tylko przez tydzień, bo później będzie płatny :D
 4. Jak widzę te ignoranckie komentarze to aż mi się smutno robi. Problem polaga w tym, że gra jest balansowana pod używanie pada, a nic złego by się nie działo przez używanie klawiatury i myszki, gdyby nie to, że gra jest nastawiona na competetive play.
 5. > Patrze na screeny i dochodzę do wniosku, że jakbym se ustawił rozdziałkę 720p na monitorze > 1080p to bym miał ten sam efekt rozpikselowania, do tego desaturacja kolorów na monitorze > i nie trzeba czekać na remake. Nie miał byś takiej pixelozy, raczej był by to blur. A ten ''remake'' D1 w D3 to nie tylko filtry video i audio, ale również układ mapek, bossowie, podobno ''stary'' klimat i takie tam inne =)
 6. kamyl_mega

  Opinia: Diabelski biznes

  Dopisek dot. zmian prosto z diablofans.com: "[...] However, these will NOT be available in the EU region. Judging by their nature, they will most likely also NOT be available in the U.S. either as those systems are typically designed for Asian markets."
 7. 3 klucze już wykorzystane i zbyt wiele prób :(
 8. Blizzard gry robi długo, ale nie powiesz mi, że nie są wysokiej jakości kropka
 9. Dla mnie 10/10! Takie pytanko jeszcze, recenzja będzie po przejściu jakiego poziomu trudności?
 10. Zrozumieć to wy musicie, mocy Jasna Strona prawą jest.
 11. kamyl_mega

  55 cali od Toshiby i 3D bez okularów

  Stosunkowo dawno temu wyszło na jaw "postarzanie produktów". To, że teraz wypuszczają coś "innowacyjnego" chwilę po tym jak już to starsze technologicznie powiedzmy stanieje - imo - to nie przypadek ;) Po prostu czekają z wypuszczeniem tego w obieg :P Takie moje skromne dwa grosze w ten temat :P Jeżeli za te parę lat stanieją takie kolosy do akceptowalnej ceny, to czemu nie? Trzeba być za pan brat z nowinkami :D
 12. "Nasza" gra, a takie coś odstawiają... Bez jaj, w 1 było to w cenie, a tutaj taki wybryk... 1.04 powinni to info puścić, byśmy się pośmiali.
 13. Na miniaturce to wygląda jak twarz Deathwing''a w hełmie marines z SCII ;)