Kamexo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  236
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kamexo

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Kamexo

  Zdjęcia forumowiczów

  Potrzebuję, bo z czasem włosy zaczynają opadać mi na czoło, czego nienawidzę ;)
 2. Kamexo

  Zdjęcia forumowiczów

  Hahahaha, mam tak zawsze, gdy wyjdę spod prysznica i ''wysuszę'' włosy ręcznikiem xD
 3. Się tego będziesz trzymał aż do momentu, gdy którejś serca nie złamiesz, bo w końcu trafi się taka, która weźmie to nazbyt poważnie ;>
 4. Kamexo

  Zdjęcia forumowiczów

  Kamexo Cały ja w emo barwach. Bo tak. Ves: zarapuj :P
 5. I bardzo słusznie, prawdę mówiąc nie ma sensu zajmować się takimi ''sercowymi sprawami'' przed szkołą średnią, bo nie jesteśmy wtedy jeszcze wystarczająco dojrzali, zarówno psychicznie jak i emocjonalnie. I wtedy trudno zrozumieć, co to tak naprawdę jest miłość do drugiej osoby.
 6. Widzę, że w dzisiejszych czasach miłość często jest mylona ze zwyczajnym zauroczeniem.. Ujmijmy to tak: nie ma czegoś takiego jak ''miłość od pierwszego wejrzenia'', czy miłość do osoby znanej tylko z widzenia. Pierwsze, co następuje w drodze do prawdziwego zakochania się, to zwyczajne zadurzenie, fascynacja drugą osobą. Gdy pojawi się zauroczenie, należałoby zbliżyć się do tej osoby, lepiej ją poznać, a także sprawić by ona lepiej poznała Nas, bo to właśnie w miarę zacieśniania relacji to uczucie rozwija się w miłość. Nie ma więc sensu wyskakiwać z tekstem ''Cześć, jestem Janek, chcesz ze mną chodzić?'', bo po pierwsze jest to strasznie szczeniackie i praktykuje się to co najwyżej w podstawówce, a po drugie można się tym narazić na śmieszność. I odrzucenie, jeśli dana osoba jest dojrzała emocjonalnie, a powalająca uroda nie jest Naszą mocną stroną (a charakterem nadrobić nie możemy, gdyż druga osoba w ogóle go jeszcze nie zna ;)). Tak więc? Podejdź, zaprzyjaźnij się, a reszta przyjdzie z czasem, jeśli tak ma być. Pozdrawiam :)
 7. Kamexo

  Trolowanie na forach - potrzebne czy nie?

  Hahaha, zmiażdzyłeś mnie xD Czy trolling jest potrzebny na forum... Przecież to plaga, jak szerszenie, więc jasne, że nie. xD
 8. Kamexo

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Podnieś cenę, Roman. EDIT: Widzę, że muszę częściej stronę odświeżać... xD
 9. Kamexo

  Matematyka

  Jeztem tempy i nic nie kapuje s matmy. Ile to 2 - 2?
 10. Figurka Gnoma Warriora? Wtf? Czy gram.pl aż tak bardzo nas nie szanuje?
 11. Humanowe raciale się na arenach przydają, za to Nelf fajnie się stealthuje. To już chyba kolega musi wybrać tą rasę, która bardziej będzie mu wizualnie odpowiadać.
 12. Nie znam się za bardzo na Alajans, ale Draenei nie może być rogalem, więc ta opcja odpada ;P
 13. http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/atlas.aspx <- mapy instancji i dropy mobów http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/cartographer.aspx <- coordy http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/atlasloot-enhanced.aspx <- taki atlasik z itemami ;)