ElMundo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  787
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O ElMundo

 • Ranga
  Delegat
 1. Z tego co widzę, prawa do wydawania gier Kalypso Media przejęła Cenega, na co wskazują m. in. plany wydawania Boulder Dash XL. Pytanko: czy to oznacza, że nie ma z waszej strony Szans na wydanie Tropico 4? W takim razie co wam zostało oprócz Disney''a i THQ. Wygląda na to, że na wydawaniu gier położyliście lagę widząc dochodowość produkcji własnych gier.
 2. Czy w związku z wydawaniem gier Kalypso Games macie zamiar wznowić wydawanie Sins of a Solar Empire bądź wydać ją w antologii z dodatkami?
 3. A co z inną produkcją wydawaną przez Kalypso Media, czyli Dungeons? Też będziecie ją wydawać?
 4. Ooo, a mogłabyś zdradzić jakieś przykładowe tytuły czy to informacja Top Secret? :)
 5. ElMundo

  Atrakcyjne zestawy Xbox 360 Kinect

  Dużo za dużo - nie kupię.
 6. ElMundo

  GIERMASZ - kto co kupił, kto co dorwał?

  Były 3 sztuki (dwie poszły do pracowników Barda a kolejna poszła wraz z pierwszym klientem), a wpuszczać zaczęto o 11 ;)
 7. ElMundo

  GIERMASZ - kto co kupił, kto co dorwał?

  A to moje zdobyczne - w sumie wyszło 90 złotych ;) Kurde, nie zdążyłem oblecieć wszystkiego i nie wziąłem dodatku do DoWa 2 i dodatku do SupComa - ale to już trudno, dorwie się na Allegro ;)
 8. ElMundo

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Sorki, że tak późno, ale miałem awarię neta: Gieromaniak.pl :)
 9. ElMundo

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Powiem szczerze, że całkiem niezłe. Spodziewałem się lipnej podróbki Medievala II a grało się naprawdę przyjemnie. Za jakieś trzy dyszki można śmiało brać bo 60 to IMO przesadzona cena ;)
 10. ElMundo

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Taki mały update z ostatnich trzech tygodni. Najlepszy w tym wszystkim jest fakt, że za wszystkie te gry nie zapłaciłem ani złotówki. H&D 2, Earth 2160 i Heroes V: Dzikie Hordy wziąłem na PlaySwapie, Aliens vs Predator to nagroda za recenzję w Playu, Torchlight wygrany w konkursie polskiego wydawcy a East India Company także wygrany w konkursie jednego z portali o grach. Oby tak dalej! :)
 11. Bobby Kotick, nie Kotic! :)
 12. Czyli jak mamy rozumieć Extra Klasyka kończy swój żywot po raz kolejny (to już takie "neverending story")? Bo tak mi się wydaje, że słowa "więcej nie będzie i CDP nie ma tego na stanie są równoznaczne z końcem serii? :)
 13. Witam! Mam do sprzedania parę gierek: PC: Lost Planet: Extreme Condition (premierowa) Gothic 3: Złota Edycja (Gothic 3 raz instalowany, dodatek nie ruszany) (Złota Kolekcja) Hour of Victory (premierowa) Unreal II: The Awakening (premierowa) East India Company - Antologia (premierowa) Heroes V: Dzikie Hordy (premierowa) Space Empires V (premierowa) Building & CO (premierowa) Europa Universalis: Rzym (premierowa, folia) SBK 09: Superbike World Championship (jewel case) SBK 08: Superbike World Championship (premierowa) Dawn of Magic (premierowa) Cold War: Szpieg Zimnej Wojny (premierowa) Combat Mission: Shock Force (premierowa) Medal of Honor: Airborne (EA Classic) Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay (Ekstra Klasyka) Włatcy Móch: Wrzód na dópie (premierowa) Wielka Encyklopedia Gier 2006 X360: Forza 2 (płyty z Bundle pack) Tom Clancy''s Chost Recon: Advanced Warfighter (premierowa) Beowulf (premierowa) Rock Revolution (promo copy) Film: Halo Legends Zapraszam!
 14. W jakiej cenie i kiedy na rynku pojawi się Braid? I co z Serious Samem HD: pojawi się czy nie?
 15. Mam na imię Amadeusz, ale dostałem maila właśnie, że adres był zły, to tym bardziej dziwne że to już druga przesyłka która do mnie nie doszła z Kompanii, mimo tego, że adres jest w 100% dobry, tyle że mieszkam na takim małym odludziu i z tym może być problem, ale to chyba żaden problem dla kuriera, zwłaszcza że droga istnieje i ma się dobrze :)