Fumiko

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7416
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Fumiko

 1. Fumiko

  Gry MMORPG :)

  Age of Wushu wymaga dużo więcej myślenia, uwagi i ma sporo różnorodnych opcji poza bezmyślnym grindowaniem mobków żeby wbić kolejny level skilla. Zależy co Ci potrzeba - jak chcesz po prostu fajnego wyrzynania potworków w klimatach kung fu - 9Dragons. Jak chcesz coś więcej z dużą ilością opcji pvp - AoW.
 2. Fumiko

  X-COM Enemy Unknown od Firaxis (XCOM)

  Wszystko świetnie, tylko... "kanister" a nie "karnister". Aż zęby bolą.
 3. Faith in Destiny mnie mocno zawiodło, jednak widać, że to nie oryginalna ekipa robiła... Pewnie poczekam na jakąś steamową wyprzedaż.
 4. Fumiko

  Piękne Kobiety :-D

  Wklej swoje, zobaczymy czyś taki Adonis.
 5. Ja w dziesięciu, a może na drugiej stronie są jeszcze jakieś. Trolle strajkują czy jak, że Gram musi sam sobie spamić? :P
 6. Jak to pierwszy raz usłyszałam, uznałam za niezły trolling. A stan ducha jak potwierdziło się, że to prawda najlepiej oddaje ten filmik: http://www.youtube.com/watch?v=dWhtPByViJU Blizzard wreszcie zaczął coś poprawiać. Szkoda, że zajęło im to półtora roku żeby w ogóle zacząć. Soon(TM)?
 7. Fumiko

  Neverwinter (MMO)

  Jak czytać nie umie to i nie wie. A potem się ludzie dziwią dlaczego polskie serwery omijam szerokim łukiem... :P
 8. Fumiko

  Neverwinter (MMO)

  Nie, pełne 12 stron wątku jest dlatego, że nikt jej nie lubi. Jezu, z tym systemem szkolnictwa faktycznie jest coś nie tak... :/
 9. To na pewno nie w tej chwili, piramida Masłowa się kłania, priorytetem jest wyposażenie domu a nie szukanie książek po bibliotekach.
 10. Tytuły straszliwie tendencyjne. Są gdzieś jakieś fragmenty online? Albo PDF do pobrania? Dopiero się przeprowadziłam i nie bardzo mam jak po bibliotekach biegać.
 11. O, nowe słówko w nowomowie prawicowej? Leming się zużył?
 12. Fumiko

  Gry MMORPG :)

  Grindowiec jak cholera. Ale przyjemny.
 13. Odsubskrybuj mod. W sensie ten z wysokimi teksturami. Bo mody musisz niestety aktywować w launcherze.
 14. Fumiko

  Problem z Terą.

  Hamachi często konfliktuje z Terą, spróbuj wyłączyć (w sensie, żeby na pewno nic w tle nie działało), aczkolwiek na forum piszą, że niektórzy musieli w ogóle odinstalować żeby pograć.
 15. Fumiko

  Steam włąmanie na konto

  Wyczyść system. Najlepiej całkowita reinstalacja. - Zmień pocztę przypisaną do steam. - Zmień hasło steam. - Zmień hasło nowej poczty. - Naucz się raz na zawsze nie klikać w nieznane linki. - Kup słownik.
 16. Fumiko

  Gry MMORPG :)

  Jezu, to to jeszcze istnieje?
 17. Fumiko

  Problem z Terą.

  Używasz może Hamachi?
 18. Fumiko

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  http://24.media.tumblr.com/5aff6cc9e1c35c5105326db7f7d7e347/tumblr_mglbawTVkG1s1pm56o1_500.jpg To ja kulam się spać :D Dobranoc.
 19. Fumiko

  Problem z Terą.

  A wersja europejska?
 20. Fumiko

  TF2: Ekran Gaśnie podczas gry

  Jaka rozdzielczość? Bo kiedyś miałam podobne akcje z pierwszym Portalem, okazało się, że wymusiłam za dużą rozdzielczość i silnik gry nie wyrabiał, po ścięciu do niższej problem znikł.
 21. Fumiko

  Uzależnienie

  A ja Ci proponuję taki mały test. Wyłącz kompa, całkowicie, najlepiej porozłączaj kabelki z tyłu, na 3 dni. I zobacz, czy jesteś w stanie zająć sobie czas bez myślenia obsesyjnie "oesu ale bym pograł" przez te 3 dni. Jeśli tak - to nie ma czym się przejmować. Jeśli nie... no cóż...
 22. Wizard 101. Serio, ograniczena TORa nie dorastają do pięt temu, co tam zrobili. TOR nie ma lokacji "sub only"... jeszcze.
 23. Fumiko

  Neverwinter (MMO)

  Z racji przeprowadzki niezbyt mam czas grać więc tylko powiedzcie - inwazja Drizztów jest bardzo bolesna czy da się przeżyć?
 24. Fumiko

  Kulinaria czyli wymiana przepisami

  Kiedyś w jednej chińskiej knajpie jadłam przezajebiste krewetki z marchewką, bambusem i brokułem chińskim w sosie śmietanowym, niestety przepisu nie znam :(