Vvookash

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  28
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Vvookash

 • Ranga
  Robotnik
 1. Jak na standardową, podstawową edycję, to faktycznie na bogato. Ciekawe co dadzą w kolekcjonerskiej. 
 2. To jadąc autobusem czy tramwajem, też sobie nie pogram? Bo ciekawe jak odróżnić, czy ktoś prowadzi auto czy jest pasażerem.
 3. Miałem okazję zagrac w PES na PC i wydało mi się to kiepskim żartem. Nie wiem jak duża jest różnica pomiędzy wersją z PC a konsolową, i na czym miałaby ona polegać, ale miałem wrażenie, że po 3 latach wróciłem do tej samej gry, którą zastąpiłem tytułem od EA. Mam wrażenie, i aż sam się dziwię i boję za razem, że tegoroczna FIFA nie jest zje...tzn. jest udana. Jest tym, czym powinna być w zeszłym roku.
 4. > A co to jest tryb fotograficzny? Przecież wyjaśnił. Żeby podczas pauzy móc przemieścić kamerę w dowolne miejsce
 5. > 760?? O wiele lepiej niż się spodziewałem będąc szczerym :D ... ale w SLI
 6. Przecież tu nie chodzi o żadną grę. To tylko sposób przedstawienia kamapnii UNICEF-u. Ta niby prezentacja gry to prezentacja historii tej dziewczyny. Ludzie, którzy zaczeli opuszczać salę na pewno zostali zawróceni i wyjaśniono im o co chodzi w "akcji". Kolejna próba zwrócenia uwagi na sytuację. Niezła próba, tylko szkoda, jak już inni zdążyli zauważyć, że nic z tego nie będzie, bo problem jest nie do rozwiązania, a najbiedniejsci jak mieli, tak mają, i zawsze będą mieli prze...walone.
 7. > https://www.youtube.com/watch?v=JRCsbKQOoNU > > Dało się przejść bez zabijania, ale wtedy gra zmieniała się w pseudosimsy w pierwszej > osobie. Nudne i bez sensu;p Ogarnij link *EDIT* Zabawne, że po edytowaniu, tudzież cytacie, dobrze się wyświetla ...
 8. Ależ się ucieszyłem. W nba 2k14 zacząłem grać 6 miesięcy temu, nadal żałuję, że tak późno, a ostatnimi czasy widząc, co dstali konsolowcy, zrobiło mi się smutno :( byłem pełen obaw, że 2k15 na nie będzie tym, co na konsole, a tu proszę. Bardzo się cieszę.
 9. > Wprowadziliby lepiej opcję automatycznego przewijania wszystkich cieszynek i pierdółek, > które tylko spowalniają grę. Te w większości przypadków są fajne na raz. Jeśli po strzeleniu bramki przytrzymasz / spam-klikasz LB + RB + A (xbox) to przerywa cieszenie się gracza i powtórkę bramki. Pozdrawiam
 10. > Dlatego właśnie konsole kupuje się +/- dwa lata po ich premierze. Nie dość, że taniej > to jeszcze jest w co grać ;) Skoro to +/- to ja bym chciał kupić konsolę 2 lata przed premierą.
 11. Właśnie miałem zacząć instalować, ale przeczytałem co pisaliście, i zrezygnowałem...
 12. Vvookash

  Steam Dev Days: wideo z konferencji

  I nikt w 5tej minucie nie zapytał o HL 3?
 13. Wygląda wszystko lepiej niż CoD:Ghosts, ale nadal nic nadzwyczajnego
 14. No chyba mają jednak coś z głowami. Skoro chcą ograniczyć wynagrodzenie graczy, to po co te poł miliona zadość uczynienia? No chyba, że właśnie dla tego pół, a nie cały jeden... Z mojego punktu widzenia wcale nie muszą tego robić, bo w grze potrafi znikać broń, samochody, poza tym wszystko jest i tak cholernie drogie. Samą broń z ulepszeniami musiałem kupować niekiedy po kilka razy. Mam jak narazie poziom 71 a muszę przyznać, że generalnie ciężko sie zdobywa hajs. Nie wiem jak później ale chyba nie ma zadań, żeby zarobić ponad 25k za misję. I czy Nagroda za powtórzenie misji odnosi się tylko do powtórzenia jej zaraz po jej zakończeniu? czy generalnie, każde nasze wykonanie tej misji w przyszłości będzie nas nagradzać połową stawki?