recca

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  81
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O recca

 • Ranga
  Przodownik
 1. recca

  Guild Wars - Temat ogólny

  Chciał bym się dowiedzieć co z upominkami, które miały zostać wysłane w związku z opóźnieniem wysyłki GW:N? Czy wiadomo coś, kiedy takowe mają zostać wysłane?
 2. recca

  Guild Wars - Temat ogólny

  Trzeba pod rząd sam sprawdzałem.
 3. recca

  Guild Wars - Temat ogólny

  Trzeba wygrać 5 razy pod rząd aby odblokować TA. Oczywiście że można odblokować TA rangerem, ale jaka druga klasa to nie wiem:(
 4. > http://fpad.filefront.com/?http://files.filefront.com/wow+patch+11025302+++11105428zip/;5169823;/fileinfo.html Ten link jest jednak tylko do wersji US :(
 5. Wyszedł nowy patch i wszyscy go teraz ściągają, przez co serwery są przeciążone i dlatego Ci się to wyświetla.
 6. recca

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Poza Janem jansenem i Yoshimo NIE ma innego mogącego awansować złodzieja.
 7. recca

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Chodi Ci o to, czy lepiej odrazu iść do Podmroku przez portal? Lepiej jest płynąć statkiem, bo załapiesz troche expa i ciekawe przedmioty znajdziesz. A potem i tak trafisz do podmroku.
 8. recca

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  1. Trzeba użyć na nim czaru zamiana kamienia w ciało (można kupić w chyba każdej świątyni) 2. Wyssanie energii zmniejsza poziom postaci. Aby go wyleczyć trzeba użyć czaru kapłana Przywrócenie (dostępny również w świątyni)
 9. recca

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Czarownik może rzucac więcej czarów niż zwykły mag. Nie wybiera czarów do zapamiętania, tylko zapamiętuje wszystkie znane. Ale nie może uczyć się czarów ze zwojów, przez co zna mniej czarów.
 10. recca

  Baldur's Gate

  Czy na szkielety i inne szkieleto-podobne stworzenia najlepiej skutkuje broń obuchowa (lepiej pozostałe typy)? I czy ogień lepiej na nie skutkuje niż pozostałe żywioły? Pytam, bo po długiej przerwie wracam do baldura,a nie pamiętam jak to było.
 11. recca

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Najlepiej Aerie dać proce (evarda chyba była najlepsza, ale dokładnie nie pamiętam) i dać toge Vekny i niech stoi z tyłu. Z tamtąd może bezpiecznie i szybko leczyć, a i używać czarów ofensywnych może. Tak bedzie o wiele skuteczniejsza, niż podczas walki w zwarciu.
 12. recca

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  >czy bez modu tez moge ulepszyc furie niebios ? czy tylko w tactics Bez moda nie można jej ulepszyć. Musisz zainstalować ItemUpgrade, aby móc to zrobić.
 13. recca

  Baldur's Gate

  Może reinstalacja pomoże? Ja czegoś takiego nigdy nie widziałem, jakiś ten dziwny błąd.
 14. recca

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Multiplayer jest. Może grać razem do 6 postaci. Gra wygląda tak samo jak dla jednego gracza, czyli normalnie wykonujesz fabułe.