aragroth

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O aragroth

 • Ranga
  Obywatel
 1. aragroth

  Elite: Dangerous - betatest

  Bardzo fajny tekst. Autor wspomina, że bez joysticka praktycznie ani rusz. A co z padem? Czy gra na padzie będzie równie satysfakcjonująca co za pomocą joya?
 2. W G1 miód wylewał się z ekranu na klawiaturę. W G2:NK podobnie. Nawet G3 miał swój klimat, chociaż już nie taki jak poprzedniczki. Seria Risen też ma swój klimat, chociaż jako gry są tylko poprawne. Mam nadzieję, że R3 będzie więcej niż poprawne. Gothic''u wróć!
 3. Wygląda naprawdę miodnie. To się nie może nie udać. :)
 4. > A możne do Tamtych? jak już to do Tychów polecam posłuchać profesora Miodka. Jego > wykład jak się odmienia Tychy można znaleźć na pirackim serwisie YouTube.com, chodź poco > poprawna polszczyzna "dziennikarzom"? Ty też się nie popisałeś - "chodź"? Chodzić to można na rzęsach. :)
 5. aragroth

  Minecraft trafi do muzeum

  > Do tego muzeum Minecraft trafi za to, że z małego, tyci projektu rozrósł się tak, że > pozwolił sfinansować całe studio i z dnia na dzień przybywało mu tysiące kolejnych osób. Prawda, ale to nie czyni z tej gry dzieła sztuki. Wg mnie dzieło sztuki powinno powodować u odbiorcy jakieś przeżycia estetyczne, a pewien sposób go ubogacać, a ta gra w żadnym stopniu tego nie robi. Owszem, jest wyjątkowa, ale nie pod względem artystycznym.