Be-Yacz

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3238
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Be-Yacz

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Be-Yacz

  Piłka Nożna

  Carrick kosztował prawie 30 milionów, bo trochę ponad 27.
 2. Be-Yacz

  CD-ACTION

  Ja już nie mam szkoły. Zazdrościsz, prawda? :) Ok, kończę, bo nie chce mi się z wami rozmawiać. Pozdro pozdro poćwiczcie.
 3. Be-Yacz

  CD-ACTION

  Bobasie, to ty zważaj, bo jestem pewien, że o kilka (kilkanaście?) wiosen jestem starszy. To nie ma znaczenia o co ci chodziło. Oba założenia były błędne. Aha to ciekawe.Jak to by mój znajomy powiedział "jesteś głupim debilem". Nie mówię, że ja tak twierdzę, ale zaprzeczać nie będę. Naprawdę, rzadko kiedy jestem usatysfakcjonowany poziomem rozmowy z tutejszymi użytkownikami. Może czas przestać tu zaglądać, bo człowiek zaczynam wątpić.
 4. Be-Yacz

  CD-ACTION

  Eee, liczyłem na coś więcej, nawet po tobie. Kurde, całe życie chyba będę płacił za mój optymizm. :)
 5. Be-Yacz

  CD-ACTION

  Pierwszy wyraz i już błąd. To nie wróży dobrze... Ośmieszasz się. To jest właśnie ten tekst. Dzieciaki neo prześcigają się w tym, kto pierwszy go użyje. Teraz już jest to dla ciebie jasne? Ja nie przewiduję przyszłości chłopcze. Obserwuję MaccCry nie od dziś i wiem czego można się po nim spodziewać. Good for you. Longer, dzięki za szczerość.
 6. Be-Yacz

  CD-ACTION

  Nie wiem kto tu się ośmiesza. Nie będę wyprowadzał cię z błędu. Dalej używaj tekstów dzieci neo i myśl, że jesteś fajny. Ale czego skończył? Jeśli chodzi ci o to, czy nie skończył gry w 100%, tj. czy nie zaliczył flag itp. to nie musi tego pisać. Ja po prostu wiem na co go stać. Dziwnie się czuję jak słyszę to z ust gościa który prostego zdania poprawnie sklecić nie potrafi. :)
 7. Be-Yacz

  CD-ACTION

  Widacz czytanie i rozumienie nie idą w parze w twoim wypadku. Przejście gry bez zaliczenia dodatkowo flag nie stanowiło dla mnie żadnego problemu, w żadnym momencie gry.
 8. Be-Yacz

  CD-ACTION

  Chyba tylko ktoś z IQ 250 nie miałby problemów z zaliczeniem wszystkich flag, więc twój post jest lekko bez sensu, co niewątpliwe ma związek z moją opinią na temat twojego IQ. Pozdrawiam.
 9. Be-Yacz

  CD-ACTION

  Jak gra jest dla ciebie trudna i frustrująca, to nie grzeszysz inteligencją. Dla mnie była momentami trudna i frustrująca, ale ja zaliczyłem wszystkie wyzwania w grze.
 10. Be-Yacz

  Piłka Nożna

  Coś ci się pomyliło co do Simao. Co do Quaresmy to fakt, swego czasu byłem wielkim entuzjastą jego talentu. Życie pokazało, że, co się rzadko zdarza, racji nie miałem. :) Nie nienawidzę MU chłopczyku. temek, 30 milionów za takiego kogoś? Trochę kwota z kosmosu.
 11. Be-Yacz

  Piłka Nożna

  Wczoraj comeback Ronaldo, dwie brameczki, dzisiaj porażka Barcelony i 2 pkt. straty. Jedziemy z nimi! :)
 12. Be-Yacz

  Piłka Nożna

  Aha, myślałem, że chodziło Ci o ostatni mecz, kiedy to Rooney nic nie potrafił zrobić, a Nani potrafił sfaulować na czerwień w 30 minucie. :P
 13. Be-Yacz

  Piłka Nożna

  Mówisz o ostatnim meczu? :P
 14. Be-Yacz

  Piłka Nożna

  Canales oficjalnie piłkarzem Realu Madryt
 15. Be-Yacz

  Piłka Nożna

  Niedługo Roo, Evra, Berba i inni za darmo. :P http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/rozpaczliwe-posuniecie-manchesteru-united,1,3176023,wiadomosc.html