adamfpp

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  26
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O adamfpp

 • Ranga
  Robotnik
 1. A ja na tym obrazku widze Inżyniera z Team Fortress 2 z doczepioną brodą (notabene podobną brodę można założyć inżynierowi w TFie). Kopiowanie najwyższą formą uznania?
 2. A Wolfenstein New Order? Całkiem nieźle działał na moim GTX960M. RAGE początkowo miał problemy (ponoć) - ale po pewnym czasie działał na Low na staruteńkim GT120M.
 3. Na profilu FB Metro - The Game (oficjalnym) jest zdementowana ta plotka, można się rozejść.
 4. > To nie jest kwestia tego czy stać czy nie. Tylko tego że konsole są wygodniejsze i stabilniejsze > Wygodniejsze? Stabilniejsze? W jakim sensie?
 5. Zanim zacznie się burza "czemu nie na PC": do tej pory na PS4/XO nie było pierwszych dwóch części Arkham, więc trochę je podciągneli i wydali na obecne konsole. A na PC remaster jest zbędny (przynajmniej Arkham City).
 6. > > Czyli na PC nie powinno być tego problemu i kupując GOTY i tak będę mógł przenieść > swoje > > save''y? > Nie, bo to też osobny produkt na GOG "Zapisane stany rozgrywki na konsolach nie będą kompatybilne pomiędzy różnymi wersjami gry (GOTY vs standardowa), ponieważ są traktowane przez systemy jako oddzielne produkty" Słowa klucz w wypowiedzi p. Momota - na konsolach. Na PC mają chyba jednak większą kontrolę nad tym niż na konsolach.
 7. > Moje oczekiwania wobec tej gry spadły jeszcze niżej. XD Gdzie oni upchali ten cały wszechświat? > Zakładam, że cała "magia" tkwi w proceduralnym generowaniu świata.
 8. Co do tej jazdy tyłem to polecam obejrzeć ten film ;) https://www.youtube.com/watch?v=y22YMC2Ad1M
 9. Autor jest pewny, że system skinów został zbudowany podobnie do tego z Doty? Jakby nie było, pierwszy z wymianą przedmiotów był Team Fortress 2, a nie Dota. Dota przejęła system od TF2. Taka drobnostka, ale jednak.
 10. Nie przesadzaj, literówka może zdarzyć się każdemu.
 11. E3 2104? Nie wiedziałem że macie wehikuł czasu.
 12. @Heartbreaker 1 - można, ale jeśli odpalisz serwer lokalnie z botami dropa nie dostaniesz. 2 - Po skończonym meczu możesz dostać skrzynkę/skina, niezależnie od wyniku
 13. Link odnosi... donikąd. Można prosić o poprawienie?
 14. Wygląda świetnie, tylko ciekawi mnie, jak będzie z optymalizacją i wymaganiami po premierze...
 15. Osoby które nie mają jeszcze SR4 też mogą to DLC dodać do swojej biblioteki. Tak na wypadek jakby w przyszłości grę kupili.