masterHADES

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1178
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O masterHADES

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. masterHADES

  LOL - League of Legends

  widać flame = skill
 2. masterHADES

  LOL - League of Legends

  U mnie działa tak samo dobrze jak na starej:p Ja tam od początku podchodziłem sceptycznie do gadki Riot, że będzie lepsza grafika i więcej fps bo to jakaś utopia jest i takich rzeczy zrobić się nie da w normalnych warunakch. Ale mapa jest jeszcze w fazie bety i być może jeszcze coś poprawią zanim zostanie ostatecznie wydana.
 3. masterHADES

  LOL - League of Legends

  No to pytanie czy Yasuo jest od zabijania tanków ?
 4. masterHADES

  LOL - League of Legends

  W sumiei Tryndamere to trochę taki podobny styl gry jak Master Yi.
 5. masterHADES

  LOL - League of Legends

  Dobry wynik na placementach szczególnie jak wygrywał pierwsze gry. I widocznie też zostało mu niezłe MMR z poprzedniego sezonu.
 6. masterHADES

  LOL - League of Legends

  Na szczeście nie wielu jest dobrych graczy ;d
 7. masterHADES

  LOL - League of Legends

  Ja tam wierze, że wyjdzie i Fnatic i Aliance ale zobaczymy. Bardzo ciężko jest oceniać te grupy ponieważ nie mamy pojęcia jak się drużyny z rożnych regionów mają się do siebie. Rozsądek mówi, że sprawa rozegra się między Fnatic vs OMG i Alliance vs C9. Ale wydaje mi się, że możemy zobaczyć jakieś zaskoczenia. O ile Kabum pewnie nie zaskoczy to LMQ może narobić trochę zamieszania w grupie C. No i NWS które jest chyba trochę zagadką bo z jednej strony zniszczyło swoich przeciwników w kwalifikacjach do wroldsów ale z drugiej grało słabo cały sezon. Jeśli będą grać tak jak w kwalifikacjach to pewnie mają szanse wygrac cały turniej ale jeśli tak jak w sezonie to nie zdziwił bym się jak by oddali jedną albo dwie gry drużyną takim jak c9 i alliance które są według mnie najmocniejszymi drużynami w swoich regionach. Jeśli chodzi o Fnatic jeszcze to oni zawsze pokazywali się ze swojej najlepszej strony na dużych turniejach i tutaj widzę dla nich szanse. C9 z kolei wygląda jak by miało problemy z graniem na międzynarodowej scenie. A Alliance jest nie wiadomą jeśli chodzi o Worldsy bo to nowa drużyna aczkolwiek mają doświadczonych graczy więc chyba nie powinno być to dla nich problemem.
 8. masterHADES

  LOL - League of Legends

  Haha to widzę, że konkretny ten rework wyglądu. Ale mnie to tam też w sumie wygląd postaci nie wiele obchodzi czekam aż pokażą skille:D A co do blokowania rankedów dla toksycznych graczy, to jestem jak najbardziej na tak.
 9. masterHADES

  LOL - League of Legends

  Słabi też nie:p
 10. masterHADES

  LOL - League of Legends

  SK vs TSM
 11. masterHADES

  LOL - League of Legends

  A co to takiego ?
 12. masterHADES

  LOL - League of Legends

  Wydaje mi się, że ten losowy tryb ustawiania w lobby graczy dalej obowiązuje.
 13. masterHADES

  LOL - League of Legends

  Z tego co się orientuje to Master Tier ma działać trochę tak jak działało D1 dotychczas. Przy czym ma być dużo większa rotacja graczy między MasterTier a Challenger. Więc teraz D1 zachwouje się tak jak wszystkie pozostałe tiery i dlatego straciłeś tak dużo lp a pewnie za wygraną dostaniesz 22 czy coś takiego.