assassin2601

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  120
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O assassin2601

 • Ranga
  Przodownik
 1. assassin2601

  GTA V - przegląd ocen

  > Zły i głupi jest ten, co twierdzi, że 7.9 to "nie jest takie wspaniałe". LOLOLOLOLO. > I trudno się nie zgodzić z komentarzami powyżej - widać, że ta kobieta (recenzje musiała > pisać kobieta, bo nie wyobrażam sobie, żeby dorosły mężczyzna używał słowa... kanalia, > kolejny LOLOLOLOLO) nie grała wcześniejsze części GTA, bo tam to są dopiero "kanalie" > (LOLOLOLO). Uważasz, że mężczyzna musi być pozbawiony wrażliwości? W grze takiej jak GTA bardzo ważnym elementem są bohaterowie, a (przynajmniej dla mnie) ci w piątce są co najmniej bezpłciowi. Jeżeli nie możemy się z nimi uosobić i zrozumieć, to ich zachowania mogą z pewnością wywoływać niesmak. Stąd te "kanalie". Recenzję na escapist pisał facet.
 2. assassin2601

  GTA V - przegląd ocen

  > Tak btw kanalie to chyba ten Escapist... Co to w ogóle za jakiś shit? O Game Informerze, > Polygonie czy IGN słyszałem ale o tym chyba nigdy... UNIEWAŻNIAM OCENĘ ESCAPIST! No tak, ktoś śmiał wystawić niższą ocenę grze niż reszta dziennikarzy, i już się nie liczy, prawda? Z mniejszościami w społeczeństwie też się nie liczysz?
 3. assassin2601

  GTA V - przegląd ocen

  > Escapist to magazyn, w którym recenzent nie przeszedł do końca Wiedźmina 2, bo był dla > niego za trudny. :P > Edge dał 10/10 i dla mnie więcej recenzji może już nie istnieć. Uważasz, że cała redakcja składa się z jednej osoby, która popełniła te "zbrodnie" o których wspominasz?
 4. Chciałem tylko zaznaczyć, iż powinno być Welcome to Poland, a nie "in Poland".
 5. assassin2601

  Witamy na nowej stronie serwisu gram.pl

  Polecam zmniejszyć rozmiar strony o 10 % (CTRL + Scroll myszy). Pomaga trochę ogarnąć te ogromne nagłówki i nabiera się dzięki temu lepszej perspektywy. Mam wrażenie, że strona była projektowana jakby dla użytkowników konsol, gdzie siedzi się daleko od telewizora. Ale dla pecetowców te wielgachne są trudne do ogarnięcia.
 6. Nie za dużo obowiązków i wymagań jak na tak słabe warunki, jakie oferujecie? Możliwość rozwoju zawodowego? Narzędzia pracy (!). Nic nadzwyczajnego, nawet powiem więcej - słabo.
 7. @up Graficznie, to to raczej kiepsko wygląda. Jest co najwyżej "poprawnie".
 8. Oj, zagrałbym w takie dopracowane, filmowe Alpha Protocol z wątkiem szpiegowskim...
 9. "Graj Bezpiecznie" OK, postaram się nie zadławić padem.
 10. Cytat z Facebooka: [ktoś] Is it ghost rider? hehe [Techland]It fits the game they''re making :). But everything else must remain a secret for now. Czyli coś jest na rzeczy.
 11. Obrazki wyglądają ładnie, ale niestety sama gra w sobie aż taka piękną nie jest.
 12. Mam nadzieję, że to, co pokazano, to wersja na konsole. Bo jeśli tak prezentuje się na PC to kiepsko...
 13. Sprawdźcie sobie screen 115. W końcu będą w lesie zwierzęta...