Pchela1313

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Pchela1313

 1. Pchela1313

  PS3 Firmware 3.01 w przyszłym tygodniu?

  A ja właśnie kupiłem ps3 slim i grałem w Uncharted(też dopiero co kupiona) i mi się konsola zawiesza na tej grze ciągle w tym samym momencie. Teraz nie wiem czy to wina wadiwej płyty czy systemu. Chyba pozostaje czekać na aktualizacje - jak nie pomoże t wtedy zostanie tylko wymiana płyty.
 2. Pchela1313

  Age of Conan - już pół miliona fanów

  Fakt 500 tyś fanów przed wydaniem gry to duży sukces, ale np: Warhammer Online ma już znacznie więcej fanów- samych zgłoszeń do beta testów mają ponad 560 tyś. Osobiście ciekaw jestem, który tytuł sie lepiej przyjmie- Age of Conan czy Warhammer Online:)
 3. Pchela1313

  Nowa forma płatności za Anarchy Online

  A czy to nie jest zdjęcie z Age of Conan? Bo wygląda jakoś bardzo podobnie. Myślałem ze Anarchy Online rozgrywa się w przyszłości, a nie za czasów młota i topora:)
 4. Ja sprawdzałem. Niestety jest tak jak mówisz. Konsola widzi pliki Xvid ale nie może ich otworzyć.
 5. Pchela1313

  Wiedźmin - oficjalny temat Pomocy Technicznej

  Tak zainstalowałem. Właśnie wysłałem formulaż wraz z DxDiag''iem.
 6. Pchela1313

  Wiedźmin - oficjalny temat Pomocy Technicznej

  Witam. Przeczytałem cały temat i nikt nie ma takiego problemu jak ja. Mianowicie po zainstalowaniu gry i jej włączeniu wszystko działało bardzo ładnie. Jednak po ponownym włączeniu gry, ładowała się ona prawie 15 minut! Nic innego w tym czasie nie było włączone. Zmniejszenie detali nic nie pomogło,a mam komputer powyżej wymagań zalecanych, więc to nie powinno być to. Należy pamiętać, że po pierwszym uruchomieniu wszystko było dobrze. Sdormatowałem dysk i zainstalowałem jeszcze raz windowsa (Vista Ultimate 32 bit) i ciągle to samo. Jak gra się wkońcu wczyta to cała cut scena sie strasznie tnie, poźniej już jest ok, ale to wygląda tak jalby nagle dysk twardy oszalał i nie mógł odczytać gry. Spróbowałem metode z uruchomieniem selekcyjnym windowsa ale też nic nie pomogło. Proszę o pomoc!! PS: Do kogo wysłać DxDiag?
 7. CO to ma być? Dzwonie do kuriera, a ten mi mówi, że nie przywiezie dzisiaj paczki z powodu jakiegoś błędu ze strony CD Projektu! Wszystkie paczki z Wrocławia zostały cofnięte! Ludzie, nawet paczki nie umieją zaadresować poprawnie! Domagam się wyjaśnienia w tej sprawie!