Ravidis

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  53
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Ravidis

 • Ranga
  Przodownik
 1. @Chessman2005 Właśnie o tym samym miałem wspomnieć. Pomysł z kamerą ustawioną tak blisko jest kiepski, mało widać, akrobacje tracą na widowiskowości. Może to jeszcze nie jest finalna wersja i zrobią coś z strzelaniem pajęczyną w niebo :P
 2. Określenie "odcinania kuponów" jest tutaj zupełnie nie na miejscu. Gra jest zupełnie inna od poprzedniczek, tym bardziej, że Tomb Raider nie wychodzi co roku, skąd pomysł o odcinaniu kuponów. To że gra czerpie gameplay z uncharted to same plusy, więcej akcji = lepiej, w końcu to action adventure. Polak to jednak umie tylko narzekać. Źle to wygląda? IMO bardzo dobrze. Cała koncepcja realizmu wygląda świetnie, w każdej części nasza pani archeolog nawet zadrapania nie miała, nie mówiąc o zmęczeniu, ta część nadaje jej trochę ludzkich cech.
 3. @damian3444 Z tego co słyszałem to 12, po 6 osób w oddziale. Mam nadzieję, że będą jakieś grupy coby można było dogadać się na ts''ie, albo żeby był wbudowany voice chat. Oczywiście mam tutaj na myśli wersję PC.
 4. Ravidis

  Diablo III - recenzja

  Ciężko ocenić grę skoro po 2-3 dniach nie można jej już nigdzie dostać(poza elektronicznymi wersjami za 230zł+). Cała ta sytuacja dziwnie pachnie jakimś podejrzanym chwytem marketingowym. Cena nagle poszła w górę, większość sklepów nie sprzedaje, dziwne, oj dziwne. Recenzja bardzo dobra. Zauważyłem tylko, że ci co oceniają grę na 9-10/10 mówią, że ich wciągnęła, nic więcej. Jak dla mnie to troche mało żeby dać tak wysoką liczbę. @Wycek Jak rany gościa BYNAJMNIEJ NIE OZNACZA PRZYNAJMNIEJ, jak można to mylić, nauczcie się wreszcie.
 5. Wy to jesteście beszczelni. Na bank nie zrobią gry takiej samej jak Space Marine bo po co. I to narzekanie, że marnują licencję, kurde, to jedyna firma, która robi gry w tym uniwersum i każda była bardzo dobra albo niezła(space marine może nie był najlepszy, ale dawał radę). Najlepiej to zbesztać, bo zmieniają plany z braku kasy i zapewne zbyt długim czasem pracy wymaganym do stworzenia MMO. Jeżeli multi zrobią w postaci wielkich bitew z titanami, motorami itd to ja jestem za. Tak to wszyscy by sie ślinili do mmo, a potem wyszłaby kiszka(sorry za pesymizm, ale po ToR straciłem zaufanie do nowych gier tego gatunku)
 6. A ja mam pytanie do was. Którą wersję bardziej się opłaca kupić, PC czy xbox? Obawiam się, że na PC będzie zbyt łatwo, a multiplayer będzie wyglądał jak call of duty, bez jakiejkolwiek taktyki. Natomiast na xklocku nie wiem ile ta gra pożyje(czy nagle ludzi nie wytnie po paru tygodniach)
 7. Na pewno błędem jest ocenianie ścieżki dźwiękowej po tym fragmencie, ale jest to swego rodzaju antyreklama. Mogliby po prostu dać news, że język będzie ostry i już. Takie nagromadzone ku*wy i inne, jak już ktoś wyżej napisał, bardziej odrzucają od gry aniżeli zachęcają.
 8. Bo uznali, że nie mają szans z TOR nawet na free to play. Z resztą, f2p oznacza, że 25% contentu jest faktycznie za free, a może i mniej.
 9. Ale wy się czepiacie, rany gościa. Nazwa DLC "Powrót do Karkand" chyba mówi wszystko, prawda? Spodziewaliście się zupełnie innej mapy? Odświeżyli to co było i git, nikt nie karze wam tego kupować, tym bardziej, że większość osób ma to za darmo(pre-order) -_-
 10. no właśnie, różnice między frostbite 1.0 a 2.0 są prawie żadne. Btw co DICE takiego wprowadziła do bad company 2 vietnam że jest numerek 1.5? Bo przyznam szczerze, że słyszę o tym pierwszy raz a miałem okazje grać w podstawke i dlc.