nighTMarovski

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  22
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O nighTMarovski

 • Ranga
  Robotnik
 1. nighTMarovski

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  Cześć, szukam gry, dosyć starej - miełem ją pożyczoną w roku 97/98 (?) Latało się samolotem (raczej arcade''owo), widok od kabiny. Celem gry było wyeliminowanie wszyskich wrogów na mapie - zołnierzy, pojazdów, samolotów. Zbierając różne upgrad''y dostawało się dodatkowe bronie - pamiętam atomówkę. Były trzy mapy (trzy pamiętam - może miałem jakieś demo?). Na każdej mapie był ''specjalny przeciwnik'' - pamiętam jednego - startujący prom kosmiczny. Wiem, że graliśmy w to za pomocą joystika :) Tyle pamiętam, mam nadzieję, że wystarczy.
 2. nighTMarovski

  Diablo III - temat ogólny

  Moja prośba zniknęła gdzieś w dyskusji więc ponowię: będę bardzo wdzięczny za guest passa :) nightmarovski[at]gmail.com
 3. nighTMarovski

  Diablo III - temat ogólny

  Witam. Jeżeli jest ktoś chętny podzielić się guest passem, to będę wdzięczny. nightmarovski[at]gmail.com
 4. Trójeczka! Długie godziny siedziało się przy tej gierce. Widok rosnących budynków uroczy. :)
 5. Mały błąd. Miało być "lepiej nikogo nie szufladkować".
 6. "Prawdziwi pctowcy". My jesteśmy tam gdzie wtedy, oni tam gdzie stały konsole. Lol. Może lepiej nie wypowiadać się za ogół? Ktoś lubi BF''y, ktoś preferuje CoD. Lepiej nikogo nie szykanować i nie dopisywać łatki "nieprawdziwego pctowca" czy konsolowca dlatego, że nie gra w BF3 czy czeka na CoD. Pozdro
 7. Eee tam. Gra tak czy siak wyjdzie 8.11. Elite to tylko dodatek, prawie jak portal społecznościowy, niektórym zupełnie nie potrzebny.
 8. nighTMarovski

  Zbieramy kasę

  46 485,80 PLN
 9. Ale przecież "dalej" w grze będzie bardziej mrocznie? Tak naprawdę możemy widzieć wczesne etapy, a później dopiero robi się ciekawiej i mroczniej. Poczekajmy z narzekaniem na efekty końcowe.
 10. Oby dla europy też był darmowy. To byłaby już straszna dyskryminacja. Nie dość, że często widzimy "bandycki" przelicznik 1$=1€ to jeszcze mieliby zagrać w taki sposób?. Oby nie :)
 11. nighTMarovski

  Debiutanckie obrazki z NASCAR Unleashed

  :O Wygląda jak gra za 19,99 z wydania kioskowego. Jestem ciekawy jak rynek amerykański odbierze taką grę, traktującą o NASCAR. :)
 12. nighTMarovski

  Zbieramy kasę

  46 475,00 PLN
 13. nighTMarovski

  Mapy do Call of Duty: Black Ops rozchwytywane

  BO w dużej mierze "żerował" na popularności poprzednich części. MW2 złe nie było, brakowało tylko dedyków. W Black Opsie zapowiedzieli dedyki i wielu graczy to kupiło. Teraz zobaczcie jak wygląda kampania MW3. Wzorowanie się na CoD4, dedyki - nawet "takie jak kiedyś". Po BO nie mam zamiaru zamawiać pre ordera. Poczekam kilka dni, upewnię się, że nie będzie takich problemów jak z BO. Dopiero wtedy zadecyduję czy kupić czy nie.
 14. Tylko, że CoD nigdy nie był przeznaczony do tak dużych ilości graczy. Twierdzenie, że jakaś gra będzie/jest lepsza tylko dlatego, że na jednym serwerze może grać większa ilość graczy jest głupie. Zobaczymy jak będą wyglądały mapy i czy będą odpowiednio duże, aby rozgrywka tylu graczy naraz dawała radochę a nie była regularnym spawkillem. Podsumowując. Nie ważne czy to będzie 16v16, 8v8 czy 32v32. Ważne aby mapy i rozgrywka były przystosowane do oferowanej ilości graczy. P.S Jak dla mnie to niech tych map na siłę nie powiększają. 5v5 musi być git :)