Sonic1575

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1534
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Sonic1575

 1. Sonic1575

  Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

  [ kiedyś brałem 7, ale czasy się zmieniają... I ten podpis też mi obojętny nie jest ;]
 2. Jaka jest najbardziej oczekiwana przez was gra? Napiszcie tytuł, konsole i typ (RPG, strategia itp.). Mogą to być też oczywiście dodatki do gier, Ja najbardziej oczekuje na Call of Duty 3 (PC, na PS już jest).
 3. Sonic1575

  Quiz - CD Projekt

  Ten quiz będzie dotyczył CD Projekt. Pytania zadajemy o gry wydane przez CDP oraz o promocje z nimi związane, a także o pracowników CDP zarejestrowanych na gram.pl ------------------------------------------------------------REGULAMIN--------------------------------------- -------------------- 1.Pytanie zadaje ten użytkownik ,który odpowiedział poprawnie na poprzednie pytanie, chyba że miną dwie lub więcej godzin. 2. Tylko osoba która zadała pytanie może potwierdzić czy ktoś odpowiedział dobrze, chyba że kilku użytkowników potwierdzi tą samą odpowiedź. 3. Zadający pisze potwierdzenie po poprawnej odpowiedzi i daje punkty w tym samym poście. 4.Jeżeli nikt nie dał poprawnej odpowiedzi w ciągu dwóch godzin (i więcej), pierwsza osoba która to zauważy zadaje pytanie. 5. Jeżeli jest więcej niż 1 poprawna odpowiedź to liczy się najwcześniejsza. Punkty podlicza Sonic (czyli ja ;])
 4. Sonic1575

  Medieval II: Total War - Kingdoms

  Ech, jak ten czas leci :P Musze skoczyć przed końcem tygodnia do sklepu i kupić, nie ma wyjścia :D Jakbyście mogli koledzy wymienić zmiany w stosunku do pierwszej części, byłbym wdzięczny. BTW dopiero co wydali dodatek, a już musieli wydać path ;]
 5. Sonic1575

  Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

  Edycja udana, tylko szamanka... windows - Iiiiii kiiilll youuu!!!!
 6. Sonic1575

  Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

  Skład się zbiera... 8 osób + MG...
 7. Sonic1575

  Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

  MG: Liqid 1. Donki 2. Neban 3. kulfonito 4. Szerszeń 5. mefiperes 6. xbit71 7. Magwisienka 8. Kamiloos 9. matiz123 10. Kukowsky 11. skyler 12. Bumber 13. paweldomar1 14. patrYX93 15. Sonic
 8. Sonic1575

  Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

  Awarie prądu mieli więc zagrać nie mogłem. Kuk - jak żeś to zrobił? :D (cattani rozumiem że poszedł dosyć szybko ;)
 9. Sonic1575

  Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

  No cóż, wczoraj nie mogłem grać z powodów WAM nie znanych (:D), ale dzisiaj pojawie się niemal na 100 % (w końcu ktulu to nie mafia, nie?). 1. Kukowsky 2.SSj2- 3. mefiperes aka mścicielos. ;P 4.Adamido aka zielarka 5. Magwisienka 6. Belmundo 7. Sonic Tak się zastanawiam czy nie lepiej, krócej i łatwiej by było gdyby bandyci mogli komunikować się między sobą za pomocą np. GG (konfer.) Tak samo indianie, bo takie klikanie między pw wprowadza niezły chaos.
 10. Sonic1575

  Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

  1. Wayzin 2. paweldomar 3. mefiperes 4. To miejsce zostawiam dla Kafara lub skylera :) 5. Szerszeń 6. Adham 7. Kukowsky 8. Kamiloos 9. Adamido 10. Magwisienka 11. WorldWar3PL 12. Fiarot 13. Donki 14. Sonic Mg się napoci :)
 11. Sonic1575

  Kanał #mafia, czyli Mafia i Ktulu na IRC-u!

  I tak byś dołączyła, nawet jakby był tylko windows :P
 12. Sonic1575

  Gladiatus

  A ja 26 i 27 na 18 lvl. Problem to znaleźć.
 13. Ostatnio wyszedł dodatek do gry Władca pierścieni bitwa o śródziemie II. Nosi on nazwe Król Nazguli. http://gry.onet.pl/2293,71467,1,Bitwa_o_%A6r%F3dziemie_II_Kr%F3l_Nazguli,recenzja.html - recenzja gry (www.onet.pl)
 14. Jak Ty coś powiesz to zazwyczaj dobijasz leżących... :D Ale jak się należało to faktycznie nie żal (chociaż syf na IRC-u na kanałach prywatnych, ba na głównym to norma. Z tym że na głównym przeglądają logi i karają).
 15. Sonic1575

  Gladiatus

  A ja nadal zbanowany (chlip) i napisali mi że bana nie zdejmą (do 2008 r. nie tak daleko...). Damia--> widze że awansik wpadł :D
 16. Sonic1575

  Gladiatus

  Whisper, mam problem bo dostałem bana za "musling" czy jakoś tak za to że gram z bratem na jednym serwie. Miałeś podobną sytuacje i co wtedy zrobiłeś? (jak wysłałeś do modów to co im napisałeś itd., i link do modów ;)
 17. Sonic1575

  Gladiatus

  Nie tylko zemsta. Ostatnio gościu nasłał na mnie jednego silnego, a ponieważ byłem mistrzem areny i za wygranie ze mną dostawało się 8000 to po chwili ten co go nasłał dobił mnie i zgarnął 8 tys. Odwdzięcze mu się ]:->
 18. Sonic1575

  Gladiatus

  Wiele osób tak robi, ja jak będe troche lepszy też tak będe robił :)
 19. Sonic1575

  Forumowa Mafia

  Mi też się tak zdarzyło, że mi się nazwy pomyliły ;) I też nie miało to większego znaczenia.
 20. Sonic1575

  Gladiatus

  I ja też :D
 21. Sonic1575

  Gladiatus

  No cóż... nie spotkałem się jeszcze z czymś takim, jednak skoro mówisz że bywają takie bugi, to tak pewnie jest :) Dobrze, z tym że nikt Ci raczej nie pomoże z tym Badboyem bo za silny. Patrzyłem na twoje staty :D Masz 20 k honoru więcej, a słabszy jesteś :P Ale Marcin_95(PL) który ma jeszcze więcej honoru jest słabszy od ciebie :) Sprawdzając całą gildie doszedłem do wniosku że tylko Ravange i jeszcze jakiś gość są w stanie mnie pokonać ;) (tak ogólnie patrząc gdybyśmy walczyli).
 22. Sonic1575

  Gladiatus

  Są bonusy które nic nie dają, ba, są też takie które odejmują :D A ja nadal jestem pierwszy w arenie widowiskowej (do 20 lvl.), jestem warty 3676, czyli tyle dostanie ktoś jak ze mną wygra. Ale ponieważ mam 19 lvl. kolejna liga zbliża się wielkimi krokami, a mi troche żal opuszczać tą, bo dostaje co jakiś czas kolejne wpływy z tego że jestem pierwszy (zarobiłem w ten sposób ponad 7 tys. złota).
 23. Sonic1575

  Forumowa Mafia

  No cóż, dosyć oryginalne zakończenie, ale Fiarot podjął dobrą decyzje :) Zachowanie Ningera... nie spodziewałbym się tego po tak doświadczonym graczu. windows--> W pierwszym dniu robiłem wszystko żeby pokazać że jestem lingwistą, więc nie mogłem się nadziwić że byłem w gronie podejrzanych :o No ale pllan dobry :)
 24. Sonic1575

  Forumowa Mafia

  Ehh, no i się spóźniłem :( Nie mogłem dzisiaj uczestniczyć w rozmowie ponieważ ok. godz. 18 w całej dzielnicy wysiadł prąd i dopiero teraz jest.