TigerXP

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5265
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez TigerXP


 1. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zgodzić się z przedmówcami.

  Swoja drogą, świetny kawałek https://www.youtube.com/watch?v=k1frgt0D_f4 i naprawdę świetnie wpleciony w akcje w trzecim odcinku.

  I tak jak L-M napisał, najgorsze było zerwanie tych więzi emocjonalnych z bohaterami. Gdyby pewni bohaterzy którzy polegli w królewskiej przystani padli by we wczesniejszych sezonach, to przeżyłbym szok emocjonalny. A tutaj, gdy mój ulubiony bohater spadł w przepaść po prostu wzruszyłem ramionami i nic więcej, żadnego żalu nic. I to było najgorsze w tym sezonie.


 2. Myszasty napisał:
  TigerXP napisał:

  Chcialbym jeszcze raz wspomnieć o tym że mogę pisać posty tylko z poziomu newsów, z poziomu forum już nie. Ktoś tak jeszcze ma?

  Chyba każdy. Po migracji na nowy serwer i nowy engine gramu okazało się, ze stare bebechy forum powodują sporo problemów z kompatybilnością. Oczywiście jest to na liście do ogarnięcia, ale jak zapewne rozumiesz, najpierw skupiamy się na odbugowaniu serwisu. Od strony technicznej, to skok o dwa dziesięciolecia (serio!), więc rzeczy do ogarnięcia jest masa. 

  Spoko, nie żeby mi się gdzieś śpieszyło, po prostu byłem ciekaw czy to ogólny błąd, czy zmieniać/kombinować u siebie. Dzieki za odpowiedź, teraz mogę spać spokojnie :)


 3. 56 minut temu, Illidian_Stormrage napisał:

  GFWL i jego GTA IV które przez jakiś czas korzystało jedynie z G4WL ;>, Myślisz ze czemu GFWL padło i do takiego GTA IV wydano patch który usuwał wymóg instalowania tego. Epic z tym co ma obecnie plus z taką polityką daleko nie pojedzie, to że ma ileś milionów uzytkoników to tylko zapewnia mu fortnite na obecną chwilę.

  Z resztą w innym watku wrzucałem porównanie tego co oferuje steam vs epic. Ja wiem że monopol jest zły ale jakoś Sony na swojej platformie nie ma uplayów, originów i żyją.

  Nie no, nie porównuj GFWL do Epic Store, bo jednak jest spora różnica w skali. 

  Mnie to bardziej ciekawi zachowanie ludzi. Niby wszędzie zaznaczają że nie są fanbojami steama, ale po ich zachowaniu można stwierdzić właśnie coś odwrotnego. Te wszystkie emocje, używanie rynsztokowego języka w stosunku do epica i ludzi tam pracujących, gotowość wręcz do oddania, bądź odbierania życia tylko dlatego że dana gra jest na tej, a nie innej platformie. To dopiero jest ciekawe, można by napisać ciekawą pracę naukową na ten temat. 


 4. 22 minuty temu, Illidian_Stormrage napisał:

  Całkiem możliwe że Valve wyciagnęło artylerie przeciw epicowi i wydadzą L4D 3... Może i HL 3 wyjdzie :D, wtedy to epic może już całkowicie pakować się i na syberię jechać :D

  Póki co jakoś się nie zapowiada żeby epic wybywał na syberie. Baa biorąc pod uwagę to jak krótko funkcjonują. idzie im raczej dobrze. 


 5. News o Epic Store i komentarze pozbawione hejtu? :) Do czego ten świat zmierza. 

  Swoją drogą to niektórzy płaczą o ten epic store, jakby im ktoś rodzinę wymordował co najmniej. Z jednej strony społeczność graczy chce uchodzić za taką dojrzałą, że niby nie liczy się na czym gramy, nie ważne czy konsole, czy pc. Grafika też się nie liczy, liczą się doznania płynące z gry i jej jakość, a z drugiej strony ci sami gracze gotowi są wykopać topór wojenny i zabijać innych tylko dlatego że ci inni kupują i popierają idee Epic Store. 


 6. 15 minut temu, chomik3109 napisał:

  wybieraj, wolisz zapłacić ponad 10k za kompa który uciągnie 4k i 60fps czy wolisz streaming który wymagania w sumie tylko dobrego neta?

  "Tylko" dobrego neta, akurat w Polsce z tym netem różnie bywa, więc nie wiem czy to "tylko". A druga sprawa jest taka że nie znamy jeszcze cen tego streamingu, a znając realia tani to on nie będzie. Już pomijam fakt że to dopiero przyszłość, bo póki co streaming gier jest na tyle niedopracowany, że można by nawet rzec bezużyteczny. 


 7. 9 minut temu, pannowacki napisał:

  Ale zdajesz sobie sprawę, że mówisz o religii prawie dwóch miliardów ludzi, która ma wiele odlamow? Mówisz tak, jakby Islam był patologią niezależnie od tego, czy mówimy o polskim Tatarze, Pakistańczyku, Syryjczyku czy, nie wiem, czarnoskorym Muzulmaninie z USA. 

  No oczywiście że polski Tatar nie będzie się zachowywał tak jak jakiś ekstremista z Afganistanu, bo mu na to polskie prawo nie pozwoli. Co nie znaczy że nie zachowywał by się tak, gdyby dano mu taką możliwość.

  12 minut temu, pannowacki napisał:

  I jeszcze powtórzę: patologie tej czy innej religii nie usprawiedliwiają latania z karabinem i zabijania losowych jej wyznawców, bo skupiasz się na problemach krajów muzułmańskich tak, jakby one rozgrzeszały neonazioli. 

  Ale ja nigdzie nie usprawiedliwiałem tego gościa który dokonał zamachu na meczety w Nowej Zelandii, więc nie wiem po co ten wywód. 


 8. 12 minut temu, pannowacki napisał:

  Nie no, ja wiem o istnieniu rozmaitych patologii w krajach muzułmańskich, i na pewno w koranie jest sporo złych rzeczy. Tylko kwestia jest taka: W BIBLII TEŻ. Rozmaite szajsy u buddystów występują, u hinduistów, żydów, etc. - ale to nie jest powód, źeby odczłowieczać buddystów, chrześcijan, hinduistów, zoroastrian, whatever.

  Problem jest taki że to co u katolików, czy tam innych buddystów jest uznawane za patologię, w krajach muzułmańskich jest uznawane za zwykłe praktyki, mające miejsce na co dzień i nikogo nie dziwiące. 


 9. 11 minut temu, pannowacki napisał:

  A czy masz jakieś potwierdzenie tych rewelacji spoza stron pokroju stopislamizacjieuropy? 

  Chcesz mi powiedzieć że nigdy nie czytałeś o tych patologiach w islamie i nic nie wiesz na ich temat? 

  16 minut temu, pannowacki napisał:

   Plus, oczywiście, w Biblii żadnego dziwnego shitu nie ma, wcaaaaaaale.

  Shitu? O islamie piszesz że jest to religia jak każda inna, starasz się być bardzo neutralny, wręcz udajesz że nie ma tam ogromnej patologii, podczas gdy w odniesieniu do biblii używasz takich słów jak to wspomniane wcześniej. Zaiste ciekawy z Ciebie przypadek. 


 10. 2 godziny temu, pannowacki napisał:

  A sam islam - cóż, religia jak religia, ani specjalnie lepsza, ani gorsza od innych.

  Faktycznie, religia która nawołuje do wojen przeciwko niewiernym, pozwala, a czasami wręcz nakazuje bicie kobiet, zabija niewiernego za dotknięcie koranu, jest skrajnie rasistowska gdyż jasno stwierdza że Arabowie są lepsi od wszystkich innych, pozwala na niewolnictwo itp itd (mógłbym tak wymieniać w nieskończoność) wcale nie jest gorsza od innych :)