CharonPL

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  296
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez CharonPL

 1. Sęk w tym, że na PS4 Pro gra działa w 1800p, a nie w 1080p. To jasno wynika ze źródłowego materiału, ale niestety nie z treści gramowego newsa, który zawiera sformułowanie "porównanie rozdzielczości 1080p". Nikt nie porównywał obu konsol w 1080p.
 2. CharonPL

  Pan Robot - Recenzja Titanfall 2

  Pierwszy Titanfall był grą, z którą spędziłem bardzo wiele czasu. Pomijając kampanię, która była szybko do zapomnienia, zaoferowano nam naprawdę ciekawy i nowatorski tryb wieloosobowy. To pierwszy Titanfall miał w ogóle kampanię?
 3. Nie "należy być cierpliwym", a powołać się na fałszywy marketing (obiecywano coś, czego w grze nie ma) i złą wydajność (gra muli i crashuje).
 4. > Takich gier na dobrą sprawę nie ma dużo, więc potencjał jest. Szczególnie jak wrzucą > do tego czapki, skiny i inne mikropłatności. > > E: > > Bethesda wydaje Battlecry ;) No parę ich będzie już niedługo. Do BattleCry dodaj jeszcze Battleborn od Gearboxa i LawBreakers od BossKey/Cliffa. Do worka wrzuciłbym też już hulające Dirty Bomb. Licząc Overwatch i TF2, robi się nagle 6 podobnych gier ;] Widać, że sępy rzuciły się na gatunek, gdy TF2 zaczęło zarabiać kokosy po przejściu na F2P.
 5. > To teraz moje pytanie: Trine 2 przechodziło się w kilkanaście godzin, więc co jest takiego > rewolucyjnego w trójce, co by usprawiedliwiało wzrost kosztów o te 300%?? Przejscie na > grafikę 3d? Ktoś chciał dorobic na ferrari dla córki? Serio pytam. Tak słuchaj... W gamedevie wszyscy jeżdżą ferrari. Ich dzieci także. I dzieci ich dzieci również.
 6. CharonPL

  Terminator: Genisys - recenzja filmu

  Kurczę, nie wiem... Znowu mam problem i odczuwam niesmak. To taka "trójka" bis, czyli bardziej pastisz niż jakikolwiek hołd. Poza Arnoldem, który też już zaczyna być śmieszny w roli cyborga, mamy tutaj bardzo mierną obsadę (ktoś, kto dobierał aktorów chyba mocno upadł na głowę) wykonującą bardzo mierną robotę w bardzo miernej "wizji" miernego reżysera... Ja się zawiodłem. Moim zdaniem "Salvation" było nawet całkiem udane. Bale to dla mnie zdecydowanie najlepszy Connor. Cała reszta miała nawet jakiś klimat i mimo pewnych słabości potoczyła się na tyle składnie, że apetyt na kolejną odsłonę wzrósł. Niestety Genisys nie sprostał.
 7. Bez polotu i klimatu, to prawda. Ale do RAGE to mu jeszcze sporo brakuje graficznie - co NIE znaczy, że RAGE dzisiaj wygląda jakoś specjalnie ;]
 8. Uwielbiam tego screenshota i jego fenomenalne babole graficzne :D
 9. Wrażliwość na światło. Na pewno Bruxa? ;]
 10. Szanse na to, że to będzie niewypał wzrosły zatem do 70% :P
 11. A zwyczajnie mogą pamiętać - w sklepach wisi milion klonów Snake''a. Sam napisałem jeden z nich ;D
 12. To bardzo miło z ich strony. Choć wątpię, czy gra na tytuł GOTY zasługuje - jak na budżet, jakim dysponowali, to było to nieco niedorobione. Aktualizację chętnie przygarnę, bo gra mnie od siebie odrzuciła zaraz po premierze, a ja naprawdę lubię post-apo. W jej miejsce po raz kolejny zaliczyłem klasyczne Fallouty :P
 13. > Miło widzieć że dla wielkiego studia, Early Access to nie jest tylko pretekst do wyjmowania > pieniędzy z kieszeni graczy, Kudosy do Codemasters, choć byłyby większe, gdyby jeszcze > naprawili Dirt 3... A w jaki sposób mają go jeszcze naprawić? Masz na myśli GfWL? Jeśli tak, to zostało już zrobione - wpisujesz klucz z GfWL na Steam i dostajesz razem z DLCami ;]
 14. Najbardziej przereklamowany sprzedawca sera ever, dajcie spokój ;]
 15. Oni nadal nie ogarniają, co czyniło HoMM1 - HoMM3 grami miodnymi. To widać od razu. Szkoda.
 16. Obydwoje zapewnili - grammar-nazi czuwa ;] Pewnie Chińczycy ich kupili :D
 17. Jeszcze nie widziałem trailera w oryginalnej wersji, a już poczułem niesmak z powodu dysonansu powodowanego przez dubbing... Dramat.
 18. CharonPL

  Fraguj jak w `99 - graliśmy w Toxikk

  To nie jest prawda. Nowe UT nie będzie F2P, to by oznaczało mikrotranzakcje. Ono już jest FREE i takie będzie. Owszem, będzie w nim marketplace, ale głównie dla modderów i osób chcących wypróbować ich wynalazki (ostatnio pokazywali kapelusze dla postaci :P).
 19. To już jest trolling :) A to już jest bzdura. Przymiotnik opisuje rzeczownik, nic ponadto. To jest mylenie części mowy i częsci zdania. Przykład: Janek jeździ do pracy czerwonym autem. Piszę o Janku, Janek jest podmiotem, ale to nie znaczy, że Janek jest czerwony :P To auto jest czerwone :P Podobnie tutaj, czy gdziekolwiek indziej, rodzimy oznaczać będzie krajowy. Rodzime media to krajowe media, polskie media. Co innego, gdyby one miały być rodzime dla kogoś, ale w żadnym zdaniu nie są - a więc w domyśle są rodzime dla piszącego lub ogółu czytających.
 20. A co mają do tego twórcy? Gram.pl to polski serwis dla polskiego czytelnika, więc w tym kontekście "rodzime" to wszystko co "krajowe", tudzież "polskie". Chodziło o rodzime media.
 21. Ale co tu się dziwić autorowi? Gra ssie okrutnie, o czym wydawca najwyraźniej wiedział i obwarował się embargami i nie dostarczył kopii. Typowa metoda w przypadku wydawcy, który boi się, że ktokolwiek zbyt wcześnie napisze parę słów prawdy o produkcie zbyt słabym na dobry wynik finansowy. Miało być pięknie i kolorowo, a póki co meta wynosi 65 / 53. Wystarczy przeczytać kilka recenzji, aby pozbyć się złudzeń.
 22. Idealne to już były - UT i Q3/CPM. Seria UT miała wszystkie elementy wymienione z tekście, włącznie z asymetrią (np. w trybie Assault z UT''99 czy poprzez odmienne zestawy pojazdów w Warfare z UT3).
 23. > Pierwsze pytanie miażdży: > Do you think that you’re a pathological liar? Rzeczywiście miazga :D +1