grand10pelu

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1205
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O grand10pelu

 • Ranga
  Delegat
 1. Podejrzewam, że mogą to być jakieś dziwne gry wydane tylko na konsole, które w Polsce nie zdobędą dużej popularności, jak to często z japońskimi grami. Sorry za podwójnego posta, coś mi się Firefox wiesza:(
 2. Podejrzewam, że mogą to być jakieś dziwne gry wydane tylko na konsole, które w Polsce nie zdobędą dużej popularności, jak to często z japońskimi grami.
 3. grand10pelu

  Artykuł: Bajty polskie - recenzja książki

  Ponadto i z dostępnością książki chyba są problemy, największa sieć księgarni Empik nie ma jej w swojej ofercie. Choć w niektórych sklepach internetowych jest do kupienia (i na allegro, ale tam jest wszystko). Wątpię jednak by przeciętny księgarz uznał ja za poczytną i wprowadził do swojej oferty, właśnie ze względu na ten brak reklamy.
 4. grand10pelu

  Call of Juarez: The Cartel - Temat Ogólny

  W sumie za te pieniądze można się skusić, poza tym grałem w obie poprzednie części (które nabyłem premierowe!). Mam nadzieję, że i tym razem się nie zawiodę. A co do początków gry, to jest ogólnie bolączka tej serii.
 5. grand10pelu

  Artykuł: Bajty polskie - recenzja książki

  Trzeba przyznać, że recenzja wzbudziła u mnie zainteresowanie książką, zapewne ją kupię (jeżeli cena jest przystępna). Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
 6. grand10pelu

  Książki - temat ogólny

  >Od książki oczekiwałem Mi natomiast właśnie z tego względu bardzo przypadła do gustu, ogólnie wszystkie zbiory opowiadań Jakubowych mi się podobają. Traktuję je jako odpoczynek między trudniejszymi i ambitniejszymi książkami i uważam, że czasami sięgnąć po tego typu dzieło.
 7. grand10pelu

  Street Fighter 4

  Dzięki za pomoc, mam jeszcze jedno pytanie, w jaki sposób przyspieszyć rozgrywkę, u moich kumpli na komputerach wcale nie lepszych od mojego gra jest znacznie szybsza. Nie chodzi o to że mi się zacina czy coś, tylko po prostu rozgrywka jest dosyć powolna. Szukałem tego wszędzię w opcjach i nigdzie nie mogę znaleźć.
 8. grand10pelu

  Street Fighter 4

  Witam, wie ktoś może co zrobić by odblokować postać "Gouken". Już tylko on mi został do odblokowania, a nie wiem jak to zrobić?
 9. grand10pelu

  Call of Juarez - temat ogólny

  Z tego co pamiętam trzeba coś zakombinować z świecą i trzecim grobem, wskaże ci on jakieś miejsce w terenie gdzie trzeba iść, chyba do jakiegoś głazu.
 10. grand10pelu

  Kiedy nadejdzie nowy The Elder Scrolls?

  Co kto lubi... Ja nie dam się nabić w butelkę bo lubię tę serię i zawsze się przy niej świetnie bawiłem.
 11. Pierwsza część była według mnie bardzo udana, a liczba zadań pobocznych naprawdę ogromna, na pewno zainteresuję się dwójką.
 12. grand10pelu

  Kiedy nadejdzie nowy The Elder Scrolls?

  Pomimo wszystkich narzekań na serię TES, to zapewne przy premierze nastepnej części będzie mnóstwooooo zachwytów... Oby nadeszła jak najszybciej.
 13. Propozycje świetne, imo PEGI SUE rządzi. Tylko przydałoby się więcej pomysłów.
 14. no fajnie, fajnie, tylko po co to komu?
 15. grand10pelu

  Logo Uncharted III + Facebook = głupi żart

  niezły numer, ale takie rzeczy zdarzają się zawsze przy oczekiwaniu na wielkie premiery.