SpecShadow

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5990
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O SpecShadow

 • Ranga
  wiZARD of OZ
 1. SpecShadow

  GOTHIC

  Czas Zapłaty wyszedł http://themodders.org/index.php?topic=20904.0 Ile to czasu już minęło...
 2. No, trochę czasu minęło ale warto wspomnieć - Czas Zapłaty wyszedł! http://themodders.org/index.php?topic=20904.0
 3. System z Bloodlines byłby lepszy. Zamiast latających XPków to za wykonywanie zadań (które w starych Thiefach były różne zależnie od poziomu trudności) punkty, które po jakimś czasie można przeznaczyć na coś. Pamiętam, że bardzo mi się ten pomysł podobał i teraz w grach XPki mnie strasznie drażnią :] Po co się dzisiaj pakuje XPki do gier? Bo bez tego gra okazałaby się nudna. Znowu strzelanie i siekanie. Po co, na co? Dla XP. Ludzie - gracze zostali tak wytrenowani, że muszą mieć taki rodzaj smakołyka (jak u zwierząt), którymi są nagradzani za każdą drobnostkę Wyciąć to i dostajemy nudnego średniaka. Rzekłem. Grę oleję i albo odpalę The Dark Mod (niedawno wypuszczono samodzielną wersję, bez wymaganego Dooma3) albo wreszcie odpalę pierwsze dwa Thiefy, które z łatką DDfix na Dark Engine 2.0 działają wspaniale na współczesnych komputerach.
 4. I tak nie przebiją gościa, co to podczas polowania na kaczki natknął się na Hitlera. To było w burgerowym ichnim pulpowym gazeciaku.
 5. "Immersyjna gra z mocnym corem Kaj ten languydż się zwie? Because ja nie kumam bazy tego gibberisha... Co do tematu to oby nie było jak z Dead Island - na papierze i materiałach video świetna gra a w praktyce śmiertelnie nudny symulator kuriera w tropikach. Chyba dobre wspomnienia po Dark Messiahu pomogą najbardziej...
 6. Za nieumiejętny PR daję 3/10. Średnio ogarnięty gracz będzie kręcił nosem na te "cuda".
 7. Nie wiem czemu jak patrzę na materiały z Lost Planet 3 to przypomina mi on Red Faction: Armageddon. Pozostaje mi trzymać kciuki za to, że kolejne zmiany* przyniosą pozytywny odzew graczy *bo co jak to ale o wtórności w tej serii nie ma mowy.
 8. SpecShadow

  Battlefield 4

  Mogę nazwać się szczęściarzem. Beta chodzi lepiej niż BF3. Niby mam Radeona (z nimi beta działa lepiej) ale to tylko 6570. Najbardziej narzekają ludzie z wypasionymi kompami, którym tnie ostro, którzy ignorują prosty fakt - ten, że to tylko beta. Swoją drogą granatnik ma ciekawą cechę - jeśli jesteśmy kolo budynku, na którym siedzą kamperzy, to możemy się pozbyć ich przez wybuchające granaty z granatnika Wsparcia. Wystrzeliwujemy je w górę a one wybuchają przy krawędzi. Dziwne ale działa. Kupno? Owszem, po premierze gry i 2-3 DLC w promocji, minimum -60%. Tak jak zrobiłem w przypadku BF3.
 9. Pomijając czerstwą nazwę* to, razem z Underrail oraz Lords of Xulima, zajmują najwyższą pozycję na liście życzeń. I zakupów. Ludzie narzekają na portrety i tury. Naprawdę? Tak jakby kociokwik - walka w czasie rzeczywistym była dobra... *swoją drogą - Deathfire to chyba nazwa jakiegoś ważnego przedmiotu w Wizards&Warriors, gry od niejakiego D.W.Bradleya. Swoją drogą polecam ale trzeba mieć szczęście by ją odpalić...
 10. SpecShadow

  Demo Alien Rage gotowe do pobrania

  Przesadzasz. Robiłem 2-3 wymiany sprzętu (generalne, z przerwą prawie dwuletnią pomiędzy, do tego patche...), nadal nie było płynnie. Daleko poza minimalne i średnie. To jest brak optymalizacji. Dzisiaj narzekają na brak optymalizacji posiadacze wypasionych sprzętów, gdy ręka im drży przy obniżaniu detali. Dawniej narzekało się na optymalizację, gdy gra nie działała płynnie na żadnym sprzęcie.
 11. SpecShadow

  Fallout 2 - temat ogólny

  http://fallout-corner.pl/news.php?item.132 Podobno tutaj jest. I dzięki za informację o premierze (dzisiejszej) moda. W życiu bym nie wiedział, że jest już ukończony.
 12. @up pułapka w linku? Co do tematu - chyba się łapię choć karty nie znam. Ale jeśli będzie coś podobnego do Dead Island to powinienenm dać radę. Oby bo bardzo spodobał mi się ten tytuł.
 13. SpecShadow

  Nowa wersja Unity ze wsparciem dla 2D

  Jeśli ułatwi to stworzenie gier w rzucie izometrycznym to jestem za.
 14. SpecShadow

  Fallout 2 - temat ogólny

  http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=63996&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=91e37f711ca61e0aeadd8cbdc45abf9e Fallout 2 Restoration Project 2.2 jest gotowy. Podobno to ostatnia wersja, ale coś przebąkiwali o polskiej wersji więc kto wie...
 15. Dość kuriozalny pomysł w grze, gdzie celność spada wraz z ruchem postaci. I tak jak wyżej - niemożność wyrobienia na zakupy podstawowego gnata, hakerzy, okropna społeczność (czy gorsza od LoLa to nie pomnę)... generalnie Nexon w pigułce.