Flurry

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4776
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Flurry

 1. P.S. Jak by ktoś jest bardzo ciekawy , jak wygląda figurka w całej okazałości , oraz list z blizzarda tutaj link : http://warcraft.blizzpro.com/2015/01/16/blizzard-thank-you-gift-now-official/
 2. Szczerze to ja na pewno tej figurki nie dostanę, troszkę krócej gram w WOW jak 10 lat i nie mogę się szczycić regularnym płaceniem abonamentu, no niestety. Bardzo miły gest ze strony Blizzarda, w końcu zadajmy sobie pytanie, kto by nie chciał takiej figurki na swoim biurku ?
 3. Piękna sprawa, w ten sposób Blizzard pokazuje swój niepowtarzalny styl i klase ! Poezja :)
 4. Flurry

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  Tak !!! Dziękuję ! Co ja bym bez Was zrobił ! :) Tak stare gry, a jednak chce się do nich wracać :) Dziękuję Firefly94 i zarówno Tobie ManweKallahan :)
 5. Flurry

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  Nie wiem czy ktoś aby nie szukał tej gry przede mną, ale zaryzykuje nie szukając wśród tych 35 stron, otóż : Szukam gry która dawno temu była dodana do CD-Action , to była gra turowa, mianowicie grało się wynajętą przez siebie grupą ludzi, którzy na celu mieli zniszczenie wrogów. Pamiętam , że na początku przeglądało się ich CV w laptopie i kompletowało, początek gry wyglądał tak , że pilot rozbił się i wylądowali na planszy gdzie panowała Zima . Turówka, Strategia, Strzelanina . 2. Rodzaj, Styl gry na podobnej podstawie , tylko początkowa akcja toczyła się w Tybecie , tej nazwy już całkiem nie pamiętam, ale grało się na początku takim brunetem z wąsami, jeździło na osiołku ... I zabijało Faszystów . Grafika bardzo ładna jak na te czasy, powiedziałbym Cukierkowa...
 6. Flurry

  Daddy Was A Thief - recenzja

  Troszkę zalatuję Icy Towerem ...
 7. Flurry

  Diablo III - temat ogólny

  > Mi to już od wczoraj lipnie dropiło, także Cię świetnie rozumiem :D
 8. Flurry

  Prace w Photoshopie

  Jestem pod wrażeniem - piękna praca :) Pełen profesjonalizm .
 9. Flurry

  Diablo III - temat ogólny

  Wiesz, zależy na czym Ci zależy najbardziej. Jeżeli jesteś w fazie kompletowania podstawowego/ zaawansowanego eq to dobrze grać na normal/hard , z kolei jak chcesz nabić sobie exp warto grać na wyższym poziomie. Fajne legendary lecą od t3.
 10. Flurry

  Diablo III - temat ogólny

  Ooo super dziękuję :) !
 11. Flurry

  Diablo III - temat ogólny

  Czy ktoś ma jakiś wstępny link o 2 dodatku do Diablo 3 ? Jakąś zapowiedz, spekulacje opisaną w necie :D ? Bo wydaje mi się coś przeoczyłem :(
 12. Jak myślicie wydawać golda na wejścia na arenki czy lepiej kupować paczki kart , aby powiększyć swoją kolekcje ? Ta kolekcja nie jest dość liczna .
 13. Wczoraj zagrałem w grę jako pierwszy raz, zmotywowała mnie obiecana nagroda Wierzchowca w grze World of Warcraft. Co się okazało - gra naprawdę wciąga , osiągnąłem już 10 level, ale mam wielki dylemat na temat jaką postacią będę grał dłuugo - wybór chyba padnie na wojownika.
 14. > Dokładnie, nie ma się czym przejmować, stwórz sobie nowe konto na innym e-mail i jazda ! :D
 15. > Najlepiej skontaktuj się z Supportem, opisz im problem po Polsku. Powiedz, że chcesz przenieść grę na inne konto , będzie potrzebny klucz i jakieś informacje do tego starego konta. Na Twoim miejscu napisałbym o odblokowanie tego konta prosto z mostu - to też ludzie. Druga sprawa to czy miałeś jakąś wykupioną gre, do jakiej wersji rozszerzoną . Jeżeli to była podstawka w sensie trial to nie ma co się trudzić tylko stworzyć nowe konto.
 16. Jak ktoś napina na serwie Vek''nilash, to zapraszam do wspólnej rozrywki :D Pisać tutaj swoje nicki.
 17. Flurry

  Forum 2.6 - ogólna dyskusja

  Kolor jest tylko kolorem, pewnie tylko i wyłącznie używane by zwrócić na siebie uwagę, wyróżnić się na forum jako moderator/admin etc. :)
 18. Flurry

  Prace w Photoshopie

  To zależy czy rozmiar ma być oryginalny, czy może być rozciągnięty tzn. skalowany. Oryginalne wymiary w pixelach to : 17008x11055 px = 6x3,9 m
 19. Flurry

  Zdjęcia forumowiczów

  Gratuluje !! Piękne zdjęcia :) ! Szczęścia w pożyciu małżeńskim ! :D
 20. Flurry

  Prace w Photoshopie

  http://zapodaj.net/d41d4293c04a5.jpg.html :*
 21. Flurry

  Sztuki Walki

  http://wrestling.com.pl/pl/5-kostiumy-zapasnicze - Polecam ;)
 22. Flurry

  Zdjęcia forumowiczów

  Elegancko :D
 23. Flurry

  Metin 2

  Ojj, tym razem wróciłem do gry w formie rozrywki, mając pracę i wiele obowiązków - nie mogę dać się wciągnąć tej okrutnej grze. Od jakiegoś czasu wchodzę na jakieś 2-3 h dziennie, wieczorami. Szukałem wiele gier MMO od Vindictus, Diablo3, aż po sam World of Warcraft. Przysporzyły mi wiele chwil rozrywki, lecz czegoś mi brakowało - tego klimatu jaki posiada Metin2 ! :D Kłótnie graczy, wolna rozrywka itp. Na pewno wiesz o czym mówię. Co do allegro to mało zmieniło się w tej kwestii , Booty i gracze ułatwiający sobie życie po przez allegro wciąż są i istnieją . Administracja robi co może, na pewno stworzyli wiele ciekawych udogodnień jak skrzynie mistrza (rzeczy które można było zdobyć w IS znajdują się w tych skrzyniach, dostaje się je po przez levelowanie) , wierzchowce, masa pierdół . Gram na ostatnim Serwie - jest bardzo zatłoczony , a ceny nie są strasznie wysokie przykładowo Bodziu - 1kk , Kamyk 4 kk . Widać że firma GameForge zainwestowała troszkę w metina po przez stworzenie dodatkowych plansz, ekwipunków i level upu do 105 ... :D Ceny spadły stalek np. Ajj to by było na tyle w tych zmianach . Da się grać :)