KonradZero

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  43
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O KonradZero

 • Ranga
  Przodownik
 1. KonradZero

  Rozdajemy klucze do bety SimCity

  Wygląda na to, że z drugiej partii też już wszystko wykorzystane, czekam na cd :)
 2. Meduzy. Zwłaszcza w trzecich Herosach.
 3. Szczerze, to odkąd się dowiedziałem, że powstaje sequel, nie wróżyłem tej grze sukcesu. To nawet nie chodzi o to, czy Prototype był zły, dla mnie to po prostu nie był materiał na całą serię. Fajna gra gdzie biegasz i niszczysz. Obiegowa opinia była taka, że fajnie się przy tym odmóżdżyć. Po mojemu, to jedna gra wystarczy, a dwójka raczej nie zarobi na siebie.
 4. Prawda jest taka, że większość graczy nie ma pojęcia jak zrobić dobrą grę. Zresztą patrząc na to co się wyprawiało z fanami Bioware, dobrze, że ktoś nie boi się szczerze powiedzieć co myśli.
 5. KonradZero

  W I Am Alive cierpieli też Polacy

  W Ubisoft Shanghai pracuje Michał Madej, producent pierwszego Wiedzmina. Więc Polacy też dłubali przy tej grze :)
 6. KonradZero

  Techland został wydawcą gier 505 Games

  Siostrzana firma i taki babol. CD Projekt wydaje gry, CDP RED robi Witchera.
 7. KonradZero

  Badanie o grach komputerowych

  Co do pytania 7. to możesz je potraktować w ten sposób, co mogłoby cię skłonić do grania w gry online. Dzięki za feedback. W kwestii wieku to moje niedopatrzenie, większość badań robiłem do tej pory na studentach i założyłem, że grupa docelowa będzie 18-26.
 8. Cześć, nazywam się Konrad. W ramach pracy magisterskiej postanowiłem zbadać jak bardzo wciągające są gry komputerowe i chciałbym was poprosić o udział w krótkiej ankiecie, dotyczącej tego jak często gracie. Wszelkie zebrane przeze mnie dane są na potrzeby akademickie, dlatego prosiłbym o szczerość. Jeżeli macie kilka minut wolnego to zapraszam pod ten adres: http://tinyurl.com/7hbohrd
 9. KonradZero

  Konkurs Hydrophobia Prophecy - zgarnij grę

  A dla mnie największym wrażeniem była woda w pierwszym Wiedźminie, a co! Nie dość, że pierwsza gra REDów, a wody tam było nie dużo, tak swoją drogą, to byłem naprawdę mile zaskoczony tym, że biegając po wodzie tworzyły się realistyczne smugi na powierzchni. I jeszcze te słoneczne refleksy i odbite budynki w tafli rzeki, miodzio. Może nie byli pierwsi, może w innych grach wygląda to lepiej, ale kiedy gra wyszła, to było to dla mnie naprawdę imponujące.
 10. Ja to bym się chętnie po Warszawie pokręcił, wspiąć się na Pałac Kultury, to by było coś! :)
 11. Rampart/Bastion z trzeciej części. Nic nie zatrzyma elfich łuczników!
 12. Dzisiaj, 11 kwietnia ma urodziny. A na gramie jestem już 1603 dni, więc prezent jak najbardziej mile widziany ;)
 13. KonradZero

  Top 10 najlepszych lasek z gier

  Wow Bayonetta to jedna z najbrzydszych bohaterek gier komputerowych jaką w życiu widziałem. Do tego jeszcze ta fryzura ala ciotka-klotka i głowa jak łepek od szpilki, żeście się chłopaki nie popisali z pierwszym miejscem.
 14. KonradZero

  Zadaj pytanie Adrienowi Cho z BioWare

  Do Adi: O Baldrur''s Gate możesz zapomnieć. Saga się skończyła na Tronie Baala. Bioware nie chce już robić gier na licencji D&D i między innymi zrobili Dragon Age, który jest "duchowym spadkobiercom Baldura". Moje pytanie: Czy jeżeli Shepard umrze to można ukończyć grę bez niego?