Michal256

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1277
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Michal256

 1. Użytkownicy PC i iOS mogą już testować zawartość dodatku. iOS? Czy macOS? iOS to platforma mobilna, a jakoś nie słyszałem jeszcze żeby w ESO dało się grać na telefonie / tablecie...
 2. "cały proces z aktualizacjami i zapisami stanu rozgrywki włącznie odbywa się w chmurze" Znaczy jak rozumiem, nie instaluesz gry w ogóle na swoim komputere tylko gdzieś w chmurze na serwerach nVidii. Na Twój komputer streamowany jest wysokiej jakości obraz. Ciekaw jestem ile nVidia będzie sobie liczyła za korzystanie z takiej usługi, gdy ta wyjdzie z fazy beta testów.
 3. Być może to otwarte zaproszenie do współpracy pewnej studentki, która niedawno podzieliła się na forum Blizza swoim concept artem do Overwatch :) Projekt skomentował na forum nawet Jeff Kaplan https://us.battle.net/forums/en/overwatch/topic/20759316368
 4. Michal256

  Blizzard wraca do nazwy Battle.net

  Ciekawe w jakim stopniu ma to związek z pojawieniem się gry Activision na... teraz już Battle.Necie :)
 5. Michal256

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Wersje enGB + plPL razem z plikami HotS powinny dać razem ponad 17 GB (chyba 17,7).
 6. Michal256

  Diablo III - temat ogólny

  I pozostaje pamiątka, zwłaszcza gdy się zamawia EK :D Szkoda tylko że w tej sytuacji trzeba czekać dłużej z rozpoczęciem gry :(
 7. Michal256

  Diablo III - temat ogólny

  W cyfrowej wersji D3 od Blizza niestety nie ma guest passów :(
 8. Michal256

  Diablo III - temat ogólny

  Również z chęcią przygarnę guest passa :) Gdyby komuś udało się dorwać grę już dziś i nie miał co zrobić z GP, bo nie wiem o której moje pudełko dotrze :( mail: michal256 [NA] poczta [DOT] onet [DOT] pl
 9. Michal256

  Diablo III - temat ogólny

  Podczas premiery WoW:Cataclysm o północy, przez jakieś pół godziny od startu były problemy z logowaniem. Potem już wszystko szło gładki. Podejrzewam że w przypadku D3 może być podobnie, więc osoby które wrócą z premiery o północy, będą mogły pograć w miarę bezproblemowo. Chociaż jeśli do tego dojdą startery albo guest passy, to nie wiadomo co z tego wyjdzie.
 10. Michal256

  Diablo III - temat ogólny

  Nie będzie to samo, bo nikomu tak naprawdę nie zależy na wbudowanym voice chacie. Kanały chatu były pożądane, między innymi dlatego że ludzie się do nich przyzwyczaili. Ponadto jest to główny środek komunikacji z community battle.netu (Blizz chyba chciał żeby to forum stało się głównym środkiem komunikacji, ale jednak chat również okazał się potrzebny). Natomiast voice chat poległ - mało kto z niego korzysta z uwagi na słabą jakość rozmów, opóźnienia, dziwne urywanie rozmów a także masę innych problemów z samym uruchomieniem wbudowanego voice chatu, podczas gdy dostępna jest darmowa alternatywa w postaci skype. W tej chwili wbudowany voice chat jest tak samo potrzebny jak integracja gry z facebookiem (której zresztą w D3 też nie ma). W poście o braku voice chatu Blizz pisał, że być może kiedyś do niego wrócą, ale dopiero wtedy gdy będą mogli zapewnić wysoką jakość tej usługi. A tak swoją drogą, to skype pozwala na rozmowę konferencyjną aż do 25 osób w jednej rozmowie, nie tylko czterech. Więc skype śmiało może starczyć nawet dla hardkorowych gildii raidowych w wowie.
 11. Michal256

  Diablo III - temat ogólny

  Blizz już kiedyś pisał, że nie przewidują wbudowanego voice chatu do D3. Stwierdzili że implementacja takiej funkcjonalności się zwyczajnie nie opłaca (a mnie to jakoś wcale nie dziwi, biorąc pod uwagę popularność voice chatu Blizza w WoWie i SC2). Skype powinien się sprawdzić w większości wypadków. A jeśli nawet ktoś będzie miał z nim problemy, to są jeszcze teamspeak albo ventrillo. A dla gry dwu-osobowej starczy nawet google talk :)
 12. Michal256

  LOL - League of Legends

  Normale to gra jak każda inna. Nikt nie zapisuje się do gry po to żeby stracić 40 minut przez trolla w teamie. Miejsce na trolowanie jest gdy grasz sam w customie, lub z pełnym teamem znajomych, którzy ci to wybaczą.
 13. Michal256

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Wow, świetne :D Powinni takie w barcraftach serwować :)
 14. Michal256

  Diablo III - temat ogólny

  A masz jakieś pewne źródło? Nie sugerowałbym się takimi informacjami. Teraz trwa beta, która rzeczywiście ma tylko jednego klienta. Po premierze jest duże prawdopodobieństwo że to się zmieni. Możliwe że ten wywiad odnosił się właśnie do bety.
 15. Michal256

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Znika sam po paru sekundach, lub przy drugim przyciśnięciu przycisku... ale chyba lepiej po prostu poczekać. Jeden numer jest ważny około minuty i można go użyć tylko RAZ żeby się zalogować. Znaczy że NIE możesz sobie wygenerować numerów na zapas i logować się z innego miejsca przepisując numer z kartki. Ewentualnie możesz spróbować poprosić kogoś żeby przesłał Ci kod SMSem i szybko potem zalogować się (raz tak zrobiłem i zdążyłem zmieścić się w czasie ważności numeru). Fakt że numer ważny jest tylko raz, zapewnia również że nikt kto by przypadkiem przechwycił twój numer podczas logowania, nie będzie mógł go już wykorzystać do zhackowania konta. Ale musisz też liczyć się z tym, że jeśli krótko po zalogowaniu wylogujesz się i spróbujesz zalogować do innej gry b.netowej, może się okazać że numer jeszcze nie uległ zmianie i będziesz musiał chwilę poczekać.
 16. Michal256

  Dragon Age II

 17. Michal256

  Dragon Age II

  Taki problem występuje gdy korzystasz z renderingu DirectX11 na starych sterownikach do kart graficznych. Zaktualizuj grę do patcha 1.03 i sterowniki do najnowszej wersji. W przypadku kart graficznych nvidii część osób zgłaszało problemy z DA2 przy najnowszej wersji sterowników - w tym przypadku możesz spróbować ściągnąć odrobinę starszą wersję driverów. Tutaj znajdziesz patche do DA2 i informacje na temat sterowników nvidii, z odpowiednim linkiem do działającej wersji: http://social.bioware.com/page/da2-patches
 18. Michal256

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  A gdzie masz zapisany stan gry z W1? Bo importować można tylko save''y z samego końca gry, czyli lodowe pustkowia lub z głównej siedziby zakonu.
 19. Cóż, u mnie po wyjściu cataclysmu, za każdym razem gdy robiłem taki numer, odpalał się launcher.
 20. Tak było, przed Cataclysmem i wprowadzeniem streamowania gry.
 21. WoW.exe gdy wykryje nieaktualną wersję gry, odpali launchera.
 22. Spróbuj uruchomić grę (launchera) z uprawnieniami administracyjnymi na czas instalacji patchy. Żeby to zrobić - p-kliknij na skrócie WoWa i wybierz opcję uruchom jako administrator.
 23. Michal256

  LOL - League of Legends

  LOL, to jest po prostu śmieszne. Privacy reasons? Przecież te wszystkie rozmowy z gry są dostępne dla wszystkich chcących wziąć udział w trybunale. Naprawdę, to trochę dziwne tłumaczenie. A nawet jeśli to automatyczna odpowiedź... wyciąg z trybunału mógłby być również załączony automatycznie...
 24. Michal256

  Dragon Age II

  Sundermount - Rozdarty Grzbiet A jeśli chodzi o zioła... Spindleweed to Wrzecionowiec Z Glitterdust chyba wyszedł im Lśniący Pył A Deathroota w tej chwili nie pamiętam.