lukase

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1074
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez lukase

 1. lukase

  Szukam gry podobnej do...

  No w to też grałem ;D. Może jakieś nowsze lub co dopiero wyjdzie? :)
 2. lukase

  Szukam gry podobnej do...

  A jest jakaś gra podobna do patriciana III i the guild 2 lub która dopiero powstaje?
 3. I co teraz ja wyslalem przelew odrazu jak zlozylem zamowienie i ta poczta tak sie wlecze z przelewem wyslelm 28 kwietnia i jesazce nie dotarlo a na gram .pl pisze zamówienie nie zostało potwierdzone w terminie i co mam teraz zrobic? zlozyc reklamacje na poczcie ?
 4. lukase

  Lagi - neostrada

  Witam, Mam neostrade tp 512 kb/s W grach internetowych mam lagi. Ostatnio gram w warrocka i ludzie mówią że laguje, jest to bardzo uciążliwe. Mam ciągle wysoki ping, da się to jakoś naprawić? ps nie dopisałem się w temacie neostrada pożal się Bożę, ponieważ myśle że ludzie tam rozmawiają ogólnie o błędach neostrady i rozmawiają o cenach neostrady itp. .
 5. lukase

  Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

  Jak ktoś ma talent to może i dostać 5, ale ja opisuje akurat na moim przykładzie. Tak na podstawie programowej. Wiecie może te oceny też są efektem nagłego przełomu poziomu nauczanie w podstwówce nic nei trzeba było się uczyć i świadectwo z paskiem. Możliwe że przesto na początku oceny są słabe bo trzeba się przystosować.
 6. lukase

  Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

  Czy ja mówie żę sobie nie radzę? ;)Mam średnią 4.0-4.2 co jest średnią przeciętną. Może mnie taka średnia nie zadawala, ale to nei znaczy że sobie nie radze, nie jestem z żadnego przedmiotu zagrożony, ani na skraju średniej 2.0 przecież nie jadę ;). Trudno jest, ale radę trzeba dać .
 7. lukase

  Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

  To ja widocznie trafiłem do wymagającego gimnazjum bo to co z lekcji to nie wystarcza. W domu uczysz się godzinke skromnie to masz 3 lub 2 zależnie od talentu ;), pare ładnych godzin to 4. Żeby 5 dostać to trzeba mieć talent i się interesować danym tematem i dodatkowo się pouczyć pare godzin(5-6h). Nie jest lekko trudno psychicznie takie coś wytrzymać, ale teraz jest przerwa świąteczna i można odpocząć od nauki ;). 4 z przedmiotu dla mnie to cud, 5 mam tylko z łatwych przedmiotów (religia,matma,wos,muzyka,plastyka) i trójki z chemii,biologii, może z fizyki (jest na skraju), a reszta to 4 ;).
 8. lukase

  Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

  Na wstęp masz 100 punktów 100 punktów poprawne 140 (?) nie wiem oś koło tego dobre. Uwag miałem brak ;), nawet spóźnień nie miałem. 80 pkt. to już dostateczne itd. ;). Ps ja pierwsza gim i średnia 4.0 nie wiem jak wy wyciągacie po 4.6, jak ja się ucze na sprawdziany po kilka godzin i taka średnia ;).
 9. lukase

  Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

  A jak u was wygląda wystawianie ocen za zachowanie? U mnie w szkole jest system punktowy i jak ktoś jest przegrzeczny, a się nie udziela (zawody itp.) to ma poprawne zachowanie. Na dobre to trzeba się napracować itp. .
 10. lukase

  Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

  Ja jutro mam 2 prace klasowe naraz z materiału od początku roku, dopiero co wróciłem ze szkoły i nie mam już sił. Nie wiem jak ja się tego naucze :/.
 11. Jeżeli ktoś np. kliknie w artykuł, a napisze mu że ups ktoś cię wyprzedził, a odnajdzie obrazek to wygra? Ps wygra pierwsza osoby? I czy tlyko dziś można znaleźć, czyli ile trwa konkurs.
 12. lukase

  Co dostaliście na święta :)

  Tylko teraz tak nie wiadomo czy dostanę prezenty, to nei wiem czy kupować pre paida, bo jeśli zamówie jak się okaże że nie dostane prezentów to będzie już wigilia i zanim dojdzie to już po przerwie świątecznej. Tak to jest jak się nie wie czy się dostanie czy nie ;).
 13. Wiem geniusz jestem nie musisz mi tego mówić ja to wiem :D. Tak, ludzi brak im więcej tym lepiej, a na czacie i tak się raczej nei udzielałem jak grałem. A co do fabuły to jest to kontynuacja z jakiejś gry czy odrębna fabuła ?
 14. lukase

  Co dostaliście na święta :)

  Zobacze jak to rodzice rozplanują, bo nei wyobrażam sobie gadki: Mamo, dajcie mi prezenty przed. Jakby rodzice mi nie zrobili prezentu to już sobei obmyśliłem żę zamówie sobie pre paida do wow-a i sam sobie zrobie prezencik ;).
 15. Tylko mmorpg charakteryzuje się że grasz wśród ludzi a luzy to na single player ;).
 16. lukase

  Co dostaliście na święta :)

  No, ale jakby moi rodzice dali każdemu prezenty to oni mogli by się poczuć głupio że oni nie dali nikomu bo nie mają kasy. Moi rodzice przez telefon z nimi ustalili że Święta bez prezentów będą.
 17. Tylko jak grałem tylko w podstawkę to było bardzo mało ludzi, czy tak jest że na podstawce tak mało ludu? Czy może mi się wydaje?
 18. Moglibyście mi troche przybliżyć co daje dodatek burning crusade w wow-ie? Na gram.pl w opisie jest napisane tylko że jest mnóstwo nowinek ;). A następne pytanie czy mając jedynie podstawkę można komfortowo grać z klimatem, czy gra jest pusta jak darmowe mmo bez dodatku ?
 19. lukase

  Co dostaliście na święta :)

  Ale jak sobie myśle że nie mam w co grać i mam czekać do wilkanocy umierając z nudów to sobie myśle że sam se zamówie pre paida world of warcraft i mam te prezenty na święta gdzieś ;).
 20. lukase

  Co dostaliście na święta :)

  Mi wcale do śmiechu nie jest :D, przez 2 miesiące czekałem na święta w przeświadczeniu że dostanę wiedźmina i baldura, bo przecież moi rodzice problemów nie mają a u taki zonk że to nie rodzice, a rodzina xD.
 21. lukase

  Co dostaliście na święta :)

  Mama właśnie mi oznajmiła że wigilie będziemy mieli z moją ciocią i wujkiem i ich dziećmi, a oni nie mają kasy więc Święta będą bez prezentów, żeby im nie było przykro.
 22. Tylko przez klienta gry idzie 10 (?) kb/s, a plik 25 mb przy takiej prędkości to kilkanaście minut, a ja mam do ściągnięcia plik 2,6 GB.
 23. Wiem google nie gryzie ja wyszukałem wiki wow właśnie, ale tam jak ściągasz plik i np. zatrzymasz na 30 % i klikniesz żeby kontynuowało to pisze że ukończono, a mi chodzi o taki serwer gdzie można stopować i startować kiedy się chce ;).
 24. lukase

  Lagi - neostrada

  Chodzi mi o warrocka gra fps internetowa na mapie emblem są 2 teamy po 16 osób, czyli ogólnie 32 osoby.
 25. lukase

  Lagi - neostrada

  Tylko na moim kompie jest ten internet. Speed test download 560 kbps Upload 132 kbps Latency: 175 ms. Dość mały ping tylko jak uruchamiam jakąś gierke internetową to po 500 ping mam.