Saqool

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  32
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Saqool

 • Ranga
  Robotnik
 1. Saqool

  Battlefield: Bad Company 2

  To co mógłbym nie instalować tego patcha i grać ? Przed nim nie miałem żadnych problemów, ani z wyborem serwera ani samą grą po multi i jej działaniem.
 2. Saqool

  Battlefield: Bad Company 2

  Użytkownicy BC2 może wy będziecie mieli jakiś pomysł. Po ostatnim patchu do PC wersji, mam ogromne spowolnienia na większości map gry w multi (wymagania gry spełniam aż nadto, do tej pory grałem w 1280x1024 i ustawieniach na medium). Po patchu są lagi i straszne spowolnienia grafiki (ustawiłem wszystko na low i rozdziałkę na 1024x768), ale dalej nic to nie poprawia, tak jakby nie miało to żadnego wpływu. Dodam, że te spowolnienia nie są związane z danym serwerem a z konkretnymi mapami (oprócz jednej Val.. coś tam). Mam najnowsze stery do grafy, Win7 64bit również aktualizowaną na bieżąco, system świeży nawet nie mam oprócz BC2 nic zainstalowane. macie jakiś pomysł może ?
 3. Saqool

  Zmiany na gram.pl!

  Zapowiedzi, zapowiedziami, a jak to w praktyce wyjdzie to już inna sprawa. Bardzo lubię tę formę zakupów (internet), ale promocje jakie były na stronie gram.pl, ostatnimi czasy, to jakiś "śmiech na sali". Kwota za daną grę, po niby mojej promocji (uwzględnienie wpln), była identyczna jaką mogłem uzyskać w np. Media-markt lub Saturnie, a tam jeszcze dodatkowo nie płaciłem za przesyłkę. Więc gdzie tu jest zachęta do zamawiania produktu w sklepie gram.pl ? Wybrałem, któregoś dnia produkty za ok. 250 zł i okazało się, że muszę dołożyć jeszcze za 300 zł, żebym miał darmową przesyłkę ?!?!?! Gdzie często zamawiam książki i komiksy w innych sklepach internetowych, i za przesyłkę po za taką kwotę zapłaty mam już gratis. Rozumiem, że nie można mieć nic za darmo, ale zmiany w stosowaniu promocji na gram.pl bardzo by się przydały i mam nadzieje, że powyższe wystąpienie nie jest tylko czczym gadaniem.
 4. Saqool

  Mass Effect później niż planowano!

  Ja mam gdzieś przesunięcie premiery, szkoda że nie dostanę gry już teraz, ale nic wielkiego się nie stalo. Kiedyś jąw końcu dostanę:) Co mnie bardziej denerwuje to sprawa z jawnymi mailami. Ludzie często używają maili tworzonych od swojego imienia i nazwiska (jak to się przyjeło w wielu firmach), a to już są dane poufne. Rozumiem, że błąd ludzki, ale nie dopuszczalny. Ja jestem administratorem sieci komputerowej w jednej z uczelni wyższych mojego regionu, na serwerze, który utrzymuję znajduje się baza danych wszystkich studentów, którzy studiowali bądź studiują na tej uczelni. Gdyby mi się kliknęło nie chcący i udostępnił ogółowi bazy, poleciałbym za to własną głową (dokładnie nałożono by na mnie w najlepszym przypadku karę pieniężną). Tak więc z tej całej sytuacji najbardziej zdenerwowała mnie sprawa z mailami. Co do dyskusji jaka się tu toczy - śmieszni jesteście (kieruję to tylko do kilku konkretnych osób), przekrzykując się nawzajem kto ma racje a kto nie, kto pokazuje swoję przywary a kto nie :) KAŻDY MA PRAWO DO SWOJEJ OPINII ORAZ WYRAŻANIA SWOJEJ DEZAPROBATY, nie zależnie od tego jak to się może różnić od naszego widzimisię. Szanujmy się nawzajem i nie rzucajmy do gardeł. CDP mam jeszcze pomysł dla was (a dokładnie dla sklepu GRAM.PL), pamiętajcie o okresie urlopowym, dajcie ludziom możliwość zawieszenia chwilowo przesyłki tak żeby co poniektórzy, którzy nie mogą w terminie np. 17 lipca odebrać paczki mogli ją sobie przesłać np. tydzień później. Taka drobna podpowiedź :) I starajcie się możę wcześniej, podczas np. PRE-ORDERów dać wielki napis o możliwej zmianie terminu premiery danego produktu, większość ludzi może się wtedy nie będzie denerwować, gdy będą widzieć wielki napis podczas zakupów :D Pozdrawiam Wszystkich
 5. Saqool

  O SecuROM-ie w grze Mass Effect

  Nie zostanie usunięta w żadnym patchu, na ten temat na forum Bioware już wypowiedział się upoważnieony do tego Pan .
 6. Saqool

  O SecuROM-ie w grze Mass Effect

  Przyjzyjcie się z uwagą na forum Bioware dotyczace Mass Effect PC. Nie tylko u nas stanowi to problem. Dużo osób twierdzi tam, że nie jest to dobre rozwiązanie. Osobiście bardzo mi żal osób, które przez to zabezpieczenie nie będą mogły sobie pozwolić na grę, ale jak zawsze korporacje nie będą patrzyły na nas malućkich tylko na ich okiem większe bezpieczeństwo a tym samym większe zyski. A co do osób które rezygnują z Preordera Wasza wola, nikt wam nie każe, ale w ten sposób nic nie wskóracie.
 7. To wiem tylko czy jeżeli produkt jest dostępny to, dalej oznacza że jest to PRE-ORDER ? I jeszcze jedno, naprawdę to się robi śmieszne, i bardzo mi przsykro że musisz tak długo czekać na produkt który powinieneś dostać już baaaardzo dawno.
 8. Słuchajcie jak to jest ? UT3 niby w sklepie jest dostępny, a nie mogę go dalej kupić i wykorzystać ten cholerny bon.
 9. To fakt, CDP zawaliło na całej drodze z informowaniem klientów o przesunięciach, o tym co dostaną a czego nie. I nawet teraz dochodząc do rekompensaty, także nie ma jasnych w 100 % zasad. Tak się nie robi w poważnych firmach, bo po prostu firmy nie mogą sobie pozwalać na straty chociażby jednego klienta.
 10. Nie mogli nas olać i już to wyjaśniałem na tym forum, dlaczego.
 11. Tylko że np przy 700 sztukach EK Unreal T III, to po premierze mogę się już nie załapać. I w tym właśnie jest ból i wkurzenie.
 12. Oni naprawdę są śmieszni, coraz bardziej i bardziej pogłębiają się w swoich durnych decyzjach. Nie mogę zamówić gry w PRE-ORDERZE. TO SĄ JAKIEŚ ŻARTY. Nigdzie w regulaminie nie ma słowa na temat gier w pre-orderze, a tu proszę KRETYŃSKA NIESPODZIANKA.
 13. Saqool

  Gwarancja PS3 nieważna przez... kurz

  Jak ktoś napisał w poprzednich postach, traktując klienta w ten sposób, firma Sony naraża się na utratę wielu potencjalnych klientów. To bardzo przykre, że w tak głupi sposób wykręcili się z tej sytuacji, w przypadku, że takie awarje to naprawdę nic trudnego, zarówno pod względem wykrycia jak i naprawy (sam jestem z zawodu elektronikiem i pracującym serwisantem urządzeń z układami o dużej skali integracji). To jest także przestroga dla innych firm (w tym GRAM.PL), za kontakty z wszelkiego rodzaju problemami klientów, bez względu na to jakie one są. Pije tu do wydania EK Wiedźmina :D Co do Sony mam wiele urządzeń z tej firmy, i kilka już było na różnego rodzaju gwarancjach (kilku z mojej winy) i do tej pory nie miałem problemów.
 14. Z tą EK to są naprawdę jaja, dostałem dziś swoje dodatki (nr.482), ale bez KU................... PLAKATU. Znowu użerać się będzie trzeba z DOKiem. Oni się wcale nie poprawiają, żeby jeszcze na końcu wyeliminować błędy, tego pogiętego wydania !!!!!!!!!!!
 15. Z tą EK to są naprawdę jaja, dostałem dziś swoje dodatki (nr.482), ale bez KU................... PLAKATU. Znowu użerać się będzie trzeba z DOKiem. Oni się wcale nie poprawiają, żeby jeszcze na końcu wyeliminować błędy, tego pogiętego wydania !!!!!!!!!!!