MistrzSeller

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  419
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O MistrzSeller

 • Ranga
  Brygadzista
 1. MistrzSeller

  Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

  Amelie widziałem. Po prostu nie pomyślałem, że ktoś będzie tak szalony by tak daleko odlecieć z propozycjami. Ja po prostu wiem czego nie lubię. Chodzi mi oto, by nie skupiał się na nich przesadnie, nie pokazywał co chwila. Przecież wiadomo, że mało jest filmów kompletnie bez tego. Już ktoś to tu podawał.
 2. MistrzSeller

  Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

  Bo polskie kino jest beznadziejne. A dzieci i starców mam dość w realnym życiu. Poza tym chce coś bliskiego realiami, a nie dziejacego w się w jakim zupełnie innym środowisku, którego nie rozumiem. Ale nie można szukać samych europejskich, bez podania konkretnego kraju. A jak podasz kraj to zazwyczaj wyświetla same kooprodukcje, a filmy czysto tego kraju są gdzieś daleko. To jest o seksie nie romantycznej miłosci Musicale mnie nie interesują. Poza tym fabuła tego musicalu jest bardzo oklepana. Widziałem, wcale nie jest romantyczny. Oklepana fabuła, którą każdy zna na pamięć. A to nie jest jakieś badziewie dla nastolatek z oklepaną fabułą? Co ty z tymi muzycznymi? Ja po prostu chce obejrzeć coś ciekawego, a nie setną powtórkę tego co widziałem. Chce obejrzeć film, który jest o czymś, ale nie jest dołującym dramatem. Poza tym gdybyś uważnie czytał to byś wiedział, że szukam zupełnie czegoś innego niż ty podawałeś. Najpierw wrzucasz kino polskie, o którym każdy wie jakie jest. Potem filmy dla dzieci, mimo iż pisałem, ze takowych nie chce. Potem jakieś filmy z obcymi realiami, albo skupiające się na muzyce. Totalnie nie rozumiesz tego co napisałem.
 3. MistrzSeller

  Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

  Spoko już się spytałem na filmweb. Nie lubię oglądać seriali nie wiedząc czy jest szansa, ze mi sie spodoba. Nie dość, że stracony czas to jeszcze jak człowiek oceni i skomentuje na jakimś portalu to zaraz sie go czepiają, że widział kilka odcinków.
 4. MistrzSeller

  Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

  A nie skupia to się tylko na trudnej młodzieży? Bo jak sobie przypominam serial z czasów jak leciał na polsacie to takie sprawiał wrażenie. Czy faktycznie jest tam tyle samo pokazywania patologii co i dobryh zachowań młodzieży?
 5. MistrzSeller

  Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

  To wygląda na płytką komedie niż romantyczny film o miłości. W googlach nie da się wyszukać romantycznego filmu o miłości, a nie będę ogladał miliona prawie identycznych filmów, by znaleźć jeden dobry. Poza tym jak to wpisałem to niczego nie znalazłem. Wyświetla tylko różne przypadkowe rzeczy, gdzie pojawiło się jedno czy dwa słowa.
 6. MistrzSeller

  Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

  Widziałem. Za bardzo się skupia na seksie i używkach. Totalnie nie przypomina przez to prawdziwego zycia (ewentualnie może przypominać życie w patologii). A podobnego serialu, ale bardziej obiektywnie przedstawiającego młodych ludzi (czyli zaróno dobre i złe rzeczy) nie ma. Widziałem. Zreszta o tym serialu każdy słyszał. Widziałem.
 7. MistrzSeller

  Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

  Tak, bo oczywiście o nic nie można się spytać! Wymagnia nie są z kosmosu po prostu wiem co lubię. Nie da się tego wyszukać na filmweb czy google >Po drugie - MistrzuSellerze, To nie moja wina, ze na tym forum nie można odpowiedzieć na kilka postów na raz >I naprawdę zastanawiające jest że tak podchodzisz nie tylko Bo on podaje tytuły, nie takie jakich szukam. Jak podaje mi jakieś stare filmy które dzieją się w czasach których nawet moich rodzice nie pamiętają to jakoś mnie takie coś nie interesuje. Pisze, że nie interesują mnie filmy z dziećmi, a on mi podaje właśnie takie. Piszę, że nie lubię dramatów, on podaje jakieś stowarzyszenia umarłych poetów i takie rzeczy. Gdyby ludzie uważnie czytali i podawali wg tego co pisze nie byłoby problemu
 8. MistrzSeller

  Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

  Widziałem strasznie nudny, bezbarwny. Główny bohater kompletnie bez osobowości. Nawet nie dałem rady dotrwać do końca. A ma to jakąś ciekawą, oryginalną fabułę? Czy to zrzyna z innych komedii romantycznych? Raczej nie widzę w tym młodych ludzi To może być ciekawe Widziałem A są w ogóle w nim młodzi jako główni bohaterowie? To zapowiada się ciekawie Jakoś mnie takie filmy nie interesują. Zwłaszcza, że nie ma tu żadnych postaci kobiecych Też nie ma kobiet. Nie lubię filmów z samymi facetami. Nie lubię filmów dziejacych się na takich wielkich uczelniach czy co tam to jest. Kompletnie nie rozumiesz czego szukam. Mi chodzi o filmy o codziennych problemach młodych ludzi, takich normalnych. A nie jakieś Stowarzysznie umarłych poetów, które nic nie ma z tym wspólnego. Ja nie jestem jakimś filmoznawcom. Chce obejrzeć normalny film o ludziach takich ja.
 9. MistrzSeller

  Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

  Nieprawda >No chyba Bo ja wiem jakie filmy lubię. Wiem, że nie lubię oglądać starych ludzi z którymi nie jestem się w stanie identyfikować, ani ich zrozumieć. Poza tym na co dzień mam dość oglądania stary ludzi. Tak samo z dziećmi. A geje są tak bardzo promowani w mediach, że też mam totalnie dość ich.
 10. MistrzSeller

  Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

  Chodzi oto, że jedyne filmy, które w polskim kinie są dobre to te bardzo stare i te które są smutnymi dramatami. Pisałem, że nie chce żadnych filmów z dziećmi. Mam dość oglądania bachorów na co dzień. Chce po prostu odpocząć od takich widoków zobaczyć coś o młodych, ale już dorosłych ludziach. Tylko zwróć uwagę, że dołujące dramaty i filmy dla dzieci to nie jest to czego chce.
 11. MistrzSeller

  Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

  Nie bardziej wszystkich, którzy robią offtop
 12. MistrzSeller

  Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

  Tak, bo lepiej się poczepiac człowieka zamiast mu pomóc, albo chociaż nie przeszkadzać gdy inni pomagają. Jak wam nie pasuje to zaproponujcie jak inaczej skutecznie mogę coś znaleźć, nie oglądając wszystkiego jak leci. Próbowałem w googlach- wyświetla same dołujące dramaty Na filmweb- nie da się szukać filmów europejskich (jak się kilknie na kraj europejski to wyświetla same amerykańskie) Na innych formach- podają same dołujące dramaty. A ja chce po prostu film o współczesnych młodych ludziach, który przedstawia zarówno tą jasną jak i ciemną stronę życia.
 13. MistrzSeller

  Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

  Chodzi mi o filmy, które nie koncentrują sie tylko na negatywnej stronie. On podał filmy, które nie mają nic wspólnego z tym o co prosiłem. Podał praktycznie same dołujące dramaty i filmy dla dzieci. Nie przyszedłem potrollować. Może zanim odpowiecie to przeczytajcie dokładnie o co mi chodzi zamiast podawać tytuły na ślepo i obrażać się, że mi nie pasuje. Bo jakbym chciał oglądać na ślepo to bym sobie włączył telewizor.
 14. MistrzSeller

  Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

  Dla dzieci Psychologiczny. Pisałem, że chce coś bardziej współczesnego. Nie lubię starych filmów, bo mają bardzo powolną narracje i dzieją się w realiach, których nie znam. Dołujące dramaty odpadają Czemu mi podajesz filmy dla dzieci. Pisałem, że nie chce oglądać dzieciaków w filmach Smutny dramat Kompletnie nie rozumiesz o co mi chodzi. Chodzi mi o filmy, które nie są dołującymi dramatami. Takie w których świat jest przedstawiony od pozytywnej jak i negatywnej strony. I zdecydowanie nie chce oglądać polskiego kina, bo dramatów nie lubię, a inne dobre polskie filmy są tak stare, że mi się nie spodobają.
 15. MistrzSeller

  Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

  Ale forma ich przedstawienia nie. Stare filmy kiepsko się mi ogląda. Ale forma ich przedstawienia nie. Stare filmy kiepsko się mi ogląda. Ale forma ich przedstawienia nie. Stare filmy kiepsko się mi ogląda. Odnosiłem się do panny z mokrą głową. Pozostałe były za stare.