Infinitiv

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  62
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Infinitiv

 • Ranga
  Przodownik
 1. Infinitiv

  Nowe screeny ze Space Hulk: Deathwing

  Hulk, World of Warcraft i Warhammer? Wchodzę w to.
 2. > > Argument ciekawy, ale jeśli to będzie tak jak teraz z 60fps, że nie ma możliwości > wyboru > > 1080p30fps, to chyba podziękuję. > > Kocham jak ludzie czytają ze zrozumieniem. > > "Oczywiście stream oglądać można także w 30 klatkach na sekundę, jest to ukłon w stronę > widzów korzystających ze słabszych urządzeń lub łączy internetowych o mniejszej przepustowości." > Będzie można w 30 klatkach, ale nie w 720p czy 1080p. Tak jest to obecnie na Youtube, radzę zapoznać się z dowolnym filmikiem w 60 klatkach.
 3. Bardzo dobry research (lub po prostu wynik pasji) Wojtka Mroczka. Parę razy popisał się swoją wiedzą: np. na temat daty premiery Xulimy, wymowy nazwy tej gry czy wersji konsolowych Wastelanda 2, zaginając Myszastego i Pawła.
 4. Tak trzymać. Może zrobicie jakąś konkurencję dla TVgry.
 5. > > Oh my... Korekto, do boju! Tekst jest w opłakanym stanie! > > Dzięki, podejrzanie wiele baboli umknęło mi przed publikacją. Poprawiłem, mam nadzieję, > że tym razem wyłapałem wszystko ; ) No, prawie. Nadal zostało, cyt.: "Wracając do domu, zjeżdżając po stromej ulicy wiodącej ku przejazdowi kolejowemu okazało się, że hamulce jej roweru są niesprawne.", ale przynajmniej literówki zniknęły.
 6. Oh my... Korekto, do boju! Tekst jest w opłakanym stanie!
 7. Tyle oczek puścił mi autor tego tekstu, że nie wiem, czy to specjalnie czy po prostu miał taki tik nerwowy.
 8. Infinitiv

  Wybory Gramowiczów 2014 - głosowanie

  A gdzie wyniki wyborów na grę roku 2014? Było głosowanie, ale jakoś rezultatów nigdzie nie przyuważyłem.
 9. Infinitiv

  Leviathan - RPG tekstowe

  Nie chciałbym, żeby to wyszło na chamską reklamę, ale prowadzę sobie od paru lat taką oto grę tekstową i stwierdziłem, że podzielę się z Wami linkiem linkiem, bo myślę, że naprawdę fajnie wyszło. Jak ktoś lubi hardcore''owe RPG w świecie fantasy (czyli wszystkich Baldurów i Pillarsów) oraz pisanie to serdecznie polecam, szczególnie, że dzisiaj była aktualizacja i nowi użytkownicy mogą szybciej wejść do gry. Link: http://leviathanrpg.pl/ Czekam na opinie i komentarze, do zobaczenia na fabule!
 10. Żadna gra, w której bohater nosi miecz na plecach, nie może być nazwana grą wszech czasów.
 11. "Utwór"? Symfonia od razu! Majstersztyk! Dzieło! Hehe.
 12. W tekście nadal stoi: SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA Będę to powtarzał, aż poprawicie.
 13. SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKASAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA SAVEROKA ...Wybaczcie, musiałem.
 14. > Podejrzewam, że przekładanie polskiej premiery miało z tym coś wspólnego. I że grę w > pudełku kupowałeś od CDPu który najwyraźniej dogadał się w tej sprawie bezpośrednio z > larianem, bez pośredników w postaci dużych wydawców, na co zresztą wskazuje brak ofert > cyfrowych tej gry w polskich sklepach (nie mylić ze sklepami z kluczami niewiadomego > pochodzenia). Poza tym gram sprzedaje klucze bezpośrednio od paradoxu (aka "światowa > cena") z pominięciem cenegi, podobnie jak było i jest z cyfrowym wastelandem (tyle że > tutaj deepsilver). > Nie ma więc co porównywać, bo to zupełnie inne warunki działania. Sam wrzuciłeś wszystkie gry z Kickstarera do jednego kosza, więc Twoje "nie ma co porównywać" zalatuje lekką hipokryzją. Divinity w wersji cyfrowej było do kupienia (i nadal jest) np. w sklepie gram.pl w cenie dokładnie takiej samej, jak wersja pudełkowa. Widać więc, że dla chcącego nic trudnego, a jak Cenega pod pozorem "równego traktowania wszystkich graczy" wydaje gry z KS po zachodnich cenach, to wiadomo, że im się niezbyt chce. Nie wiem, kto będzie polskim wydawcą Pillars of Eternity (o ile ktokolwiek), ale jeżeli nie Cenega, to myślę, ze ceny mogą się jeszcze zmienić.