Kapas

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1803
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kapas

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Kapas

  Prawo Jazdy

  Na zwykłym skrzyżowaniu to jest jeszcze zrozumiałe, ale na rondzie? Jeszcze na kilkupasmowych przy zmianie pasa ma to sens ale na małych rondach to nie bardzo. Swoją drogą to po zdaniu prawa jazdy zdarzyła mi się jedna stłuczka i to nie z mojej winy, gość zawracał na skręcie i nie zauważył mnie w tylnym lusterku ( cofał bo nie wyrobił, a ja chciałem skręcić).
 2. Kapas

  Prawo Jazdy

  Jak to jest: ostatnio znajoma powiedziała mi o jakiejś zmianie w przepisach, że w przypadku WJEŹDZIE na rondo trzeba to sygnalizować LEWYM kierunkowskazem. SŁyszeliście o tym? Dla mnie to nielogiczne, bo przecież jak stoję na rondzie to jest oczywiste chyba, że mam zamiar na nie wjechać?
 3. Dobra, mam już trochę leciwy sprzęt: Athlon X2 64 5200 + (2.7ghz na rdzeniu) 3GB ramu ddr2 GF9600 GT Zasilacz Chiefftec 500 W Mam zamiar kupić nową grafikę w kwocie do 300 zł. Zupełnie się nie orientuję w rynku tych części, bo przestałem je śledzić na końcówce rozwoju serii 9xxx czyli z tego co widzę to kilka generacji temu. Co moglibyście mi doradzić? Szczerze to kartę kupuję pod wpływem gierki The Crew.
 4. Kapas

  The Crew

  Czy gra działa na 32 bitowym systemie? Grałem w betę i odpalała. Czy odpali na 3 gb ramu, czy wykrzaczy się?