Kapas

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1803
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kapas

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Kapas

  Prawo Jazdy

  Na zwykłym skrzyżowaniu to jest jeszcze zrozumiałe, ale na rondzie? Jeszcze na kilkupasmowych przy zmianie pasa ma to sens ale na małych rondach to nie bardzo. Swoją drogą to po zdaniu prawa jazdy zdarzyła mi się jedna stłuczka i to nie z mojej winy, gość zawracał na skręcie i nie zauważył mnie w tylnym lusterku ( cofał bo nie wyrobił, a ja chciałem skręcić).
 2. Kapas

  Prawo Jazdy

  Jak to jest: ostatnio znajoma powiedziała mi o jakiejś zmianie w przepisach, że w przypadku WJEŹDZIE na rondo trzeba to sygnalizować LEWYM kierunkowskazem. SŁyszeliście o tym? Dla mnie to nielogiczne, bo przecież jak stoję na rondzie to jest oczywiste chyba, że mam zamiar na nie wjechać?
 3. Dobra, mam już trochę leciwy sprzęt: Athlon X2 64 5200 + (2.7ghz na rdzeniu) 3GB ramu ddr2 GF9600 GT Zasilacz Chiefftec 500 W Mam zamiar kupić nową grafikę w kwocie do 300 zł. Zupełnie się nie orientuję w rynku tych części, bo przestałem je śledzić na końcówce rozwoju serii 9xxx czyli z tego co widzę to kilka generacji temu. Co moglibyście mi doradzić? Szczerze to kartę kupuję pod wpływem gierki The Crew.
 4. Kapas

  The Crew

  Czy gra działa na 32 bitowym systemie? Grałem w betę i odpalała. Czy odpali na 3 gb ramu, czy wykrzaczy się?
 5. Kapas

  The Crew - pierwsze wrażenia

  Naprawdę liczycie, że do listopada zmienią model jazdy? Śmiem w to wątpić.
 6. Kapas

  Total War: Rome II

  Właśnie, jak gra się zmieniła po tych kilkunastu łatkach? ja ostatnio grałem przy paczu 6 czy 7 i ciekaw jestem jak teraz to wygląda.
 7. Nie będę żył po katolicku, bo dokonałem w tym kościele apostazji, jestem protestantem. Poza tym jak najbardziej reszta się zgadza - jestem niewzruszony, na to co mi serwuje zgniły i grzeszny świat i będę bronił swoich poglądów i wiary do końca swojego życia. Pozdrawiam.
 8. Żadna irionia, poza lampką wina z dziewczyną od czasu do czasu żadnego alkoholu od prawie trzech lat nie piję, poza tym to mi nie potrzebne, na imprezy takie co wymieniłeś też nie chodzę. @benq20 >Jakiś ty grzeczny i uczynny chłopak ciekawe czy ona zrobi to samo na panieńskim. Owszem zapewniam Cię, że ona będzie równie grzeczna :)
 9. jutro jest.. ale zero alko i zero kobiet :)
 10. Wy tu gadu gadu a mi zostało 10 dni do ślubu :)
 11. Nie kumam o co Ci chodzi :P
 12. Fizycznie to ja się będę spełniał po ślubie :)
 13. Zycie zgodnie z Bożym planem to żadne ryzyko :)
 14. Znam pary chrześcijańskie ( nie katolickie) w których ludzie pobrali się po miesiącu znajomości dziś mają dzieci, budują się pracują i są ze sobą szczęśliwi. Tak moja narzeczona ma na wiarę i wierność dokładnie takie same podejście jak ja :)
 15. Kapas

  Dungeon Siege III - Temat Ogólny [M]

  Mam pytanko odnośnie tego DLC Treasures of the Sun to ono jest dodatkową lokacją czy osobną kampanią ? Jak to jest wplecione w grę ?