marlen230

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1211
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O marlen230

 • Ranga
  Przodownik
 1. marlen230

  Plemiona gra ktoś?

  Temat widzę umarł;) Mało osób gra tu w plemiona pewnie? Na początku gra była niezła, ale teraz zeszła raczej na psy mimo udoskonaleń, również skończyłam w to grać.
 2. Wszystko, ale czy dobrze to nie jestem pewna...
 3. Ja mam wszystkie oprócz trzech, a mianowicie 25., 5. oraz 18. hmmm:/ chyba już ich nie odgadnę.
 4. marlen230

  YouTube

  http://www.youtube.com/watch?v=iEKQynNM9lM&feature=PlayList&p=FE3FE160B4291D1D&index=6 pewnie już to widzieliście, ale nie mogę z tego:)
 5. marlen230

  Formuła 1

  Ja tam oczywiście wierzę, po co by mieli kłamać. Druga sprawa - czy to wszystko wypali. Nie jest powiedziane, że nowy bolid będzie lepszy od obecnego. Mam wielką nadzieję, że dzięki KERSowi będzie lepszy, ale to się okarze - to też kwestia ustawień, a jak wiemy, BMW mistrzem ustawiania bolidu nie jest...
 6. A ja dopiero zauważyłam ten temat:D Też będę typować.
 7. marlen230

  Formuła 1 -> Quiz

  tak, po GP Kanady, trzymał je przez kilka następnych wyścigów.
 8. marlen230

  Formuła 1

  Czyli już tego nie ma????? SOry za ilość pytajników, ale jeżeli to prawda to YES YES YES:D Już myślałam, zę po dwóch obejrzanych sezonach F1 będzie trzeba zrezygnować (z nerwów).
 9. marlen230

  Konkurs Efekt Serii

  Wiecie co, już chodzi o sam honor CDP. Bo gdyby wystawili na forum publiczne wiadomoć, że zaszły pomyłki i moją nagrodę dostał jakiś koleś z drugiego końca Polski, który nie miał pojęcia o tym konkursie, no dobra, przeżyję. ALe ja bardzo nie lubię, jak ktoś mnie olewa, a widzę, że nie tylko mnie, bo gdybym spamowała im maila, to by mogli mnie ignorować, ale wysłałam PIERWSZĄ wiadomość z kulturalnym pytaniem, a oni olewają sobie wszystko, nigdzie nie udzielają się na ten temat i mają wszystko tam, gdzie mogą mieć. Powtarzam, że poczta polska jest beznadziejna już od dawna, ale wtedy przepadlyby dwie paczki, nie tyle, zresztą w poprzednie konkursy nie wymagały jakoś nigdy takiego tematu jak TEN. Mówię tu o konkursach Extra klasyki, z których nagrody do mnie dziwnym trafem doszły, najpóźniej w ciągu 3 tygodni. Minęło 2 miesiące i 3 tygodnie.
 10. marlen230

  Formuła 1

  Nie wiem o co w ogóle chodzi. Jakoś jeszcze te zmiany przeżyję, spoko. Ale to co niby, że normalny psychicznie szef z FIA wymyślił to prawdziwe śmiechu warte. Skumajcie to, że ktoś, kto w każdym wyścigu przez cały rok był drugi, przegrywa tytuł z kimś, kto wygrał przykładowo 3 razy, zawsze był ostatni, a tak wyszło, bo zawsze wygrywał ktoś inny. To sprawa czysto teoretyczne, ale nie podoba mi się, że wygra tytuł ktoś, kto wygrał 5 razy z kimś, kto wygrał 4 razy i zawsze poza tym był drugi. Bo z tego, co skumałam, tak to ma działać.
 11. marlen230

  Konkurs Efekt Serii

  Nie pamiętam, ale jest podany na stronie gram.
 12. marlen230

  Konkurs Efekt Serii

  Tiaa... niektórzy się irytują, że ten temat jeszcze istnieje. Ale co zrobić, jak od ponad trzech miesięcy wracam do domu, pytając : Przyszła może PACZKA??. No wiem, że już jej nie dostanę. Nie dostałam ani jednej nagrody. Kiedyś z pocztą był problem, z konkursami i paaczkami nie było. To poprostu zaniedbanie ze strony CDP. I wszystko byłoby okey, gdyby się jakoś wytłumaczyli. Dwa tygodnie temu wysłałam do nich emaila. Email zwrotny to (ten automatyczny) (...) jeżeli sprawa będzie wymagać dłuższego rozstrzygnięcia, to zostaniesz o tym poinformowany. Tia... Nic nie dostałam z powrotem. Nawet powiadomienia, że sprawa wymaga dłuższego rozstrzygnięcia. Leję na taki konkurs.
 13. marlen230

  Ile gierek znasz? zabawa

  Starcraft ----> Fable
 14. marlen230

  Konkurs Efekt Serii

  No wiesz, ja się nie dziwie, że ludzie się denerwują. Ja wygrałam DMC i gadżet, a żadnej z nagród nawet nie powąchałam. Z kartami to już przesada, bo naprawdę to już lepsze nagrody. Czasami się zastanawiam, czy komputer do głównego zwycięzcy doszedł.
 15. marlen230

  Wasze rysunki oraz ich oceny

  Spoko tylko ten dziób Ci się wymsknął:P