Kijkowaty

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  391
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kijkowaty

 • Ranga
  Delegat
 1. Remake raczej odpada. Nie jestem pewien jak silne mają prawa do starej wersji. No i to Paradox. Nie po to inwestowali mnóstwo kasy w prawa do settingu, nie po to robią nową edycję podręcznika RPG, by robić remake :)  Czeka nas nowa pełnokrwista gra na V5
 2. Paradox to jedna z największych firm od gier. Która wydaje również gry. O budżet bym się nie martwił
 3. Przepraszam za post za postem :)  Już znalazłem odpowiedź. Google jednak to świetny doradca. Jakby kogoś interesowało, EMEA znaczy "Europe, the Middle East and Africa", niemniej nie ma tam polskiej wersji językowej, więc dalej poczekam :)
 4. na cdkeys za 39 z groszem jest wersja EMEA   Co to jest wersja EMEA?  W sensie, że używka i ktoś sprzedaje konto?
 5. Jeszcze nie mogę znaleźć gry za 40 zł. Obiecałem sobie, że kupię jak zejdzie do 40zł, ale tylko z uwagi na to, że to Fallout i mam słabość do marki.
 6. Dla poprawności politycznej zgodnie z zasadami serii gdzie czytasz kod genetyczny potomków powinniśmy mieć potomków z związków tej samej płci :) 
 7. Kijkowaty

  Pathfinder: Kingmaker trafiło na PC

  "Pathfinder: Kingmaker jest kontynuacją gry Pathfinder Roleplaying Game z 2009 roku" Serio? SERIO?  Gra komputerowa kontynuacją podręcznika do RPG. Zero researchu, zero zainteresowania tematem, klepanie byle czego byle jak.
 8. Kijkowaty

  "Anthem nie jest odejściem, tylko ewolucją"

  To troszkę wstyd podcierać się grami które zrobili dla nas ludzie którzy już dawno porzucili ten tonący okręt. Obecna ekipa Bioware nie ma chyba nic wspólnego z ludźmi od Baldurs Gate czy Neverwintera.
 9. HERESY!!!! Muszę powiedzieć jedno... Ignorancja w tym artykule jest porażająca.
 10. W sumie fajne info. Będzie na 64-bitach czy dalej 32? 64bity przydałyby się do serwerów online
 11. To nie silnik był problemem, problemem są questy pisane na kolanie przez praktykantów.
 12. Zobaczymy po premierze. Już takich hitów murowanych z kilku studiów mięliśmy kilka, a w praktyce wychodziła padaka. Ubisoft jest jednym z nich.
 13. Fallout byłby cudowny. Nawet wybaczę część grzechów Bethesdy jak pozwolą na tryb "jeden słaby Fallout od nich, i jeden później, na tym samym silniku od Obsidianu".
 14. Od poprawek jest Long War mod. Dodatek z zmianami wprowadziłby niekompatibylność z Long War (które musiałoby być przez miesiące aktualizowane do dodatku). Innymi słowy dobra decyzja, bo pozwala dalej cieszyć się Long War, mimo wydania dodatku.
 15. Szkoda, bo na skse opiera się całe modowanie do Skyrim. Póki nie wyjdzie skse64 to Skyrim Special Edition jest wydmuszką która do niczego się nie nadaje.