Hern

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  100
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Hern

 • Ranga
  Przodownik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Hern

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  "W ramach odpowiedzi, Michał Miłosz (specjalista ds. marketingu CDP) napisał: [...] (...) Wspólnie z firmą Sony solidnie się przygotowaliśmy do całej akcji przeprowadzając sporo testów. Jesteśmy pewni, że pod względem infrastrukturalnym i technologicznym jesteśmy przygotowani perfekcyjnie do tego by posiadacze Edycji Kolekcjonerskiej mogli aktywować swoje egzemplarze 16 maja, a posiadacze Edycji Premium w dniu oficjalnej premiery czyli 17 maja". Tak dla przypomnienia całość: http://www.gram.pl/news_8AvhHei0_Czy_SecuRom_z_Wiedzmina_2_wplynie_na_bezpieczenstwo_naszych_danych.html Mam wrażenie, że od Wiedźmina 1 i jego dostawy w wersji EK minęło parę dni ;-)
 2. Przeczytaj maila który dostałeś PRZED 1 kwietnia.
 3. Normalka, każdy chce. Skutek - nikt jeszcze pewnie nie ma. Nie wiem ... śmiać się czy płakać :)
 4. Czyli rozumiem, że wszystko w normie i po staremu ;-)
 5. A udostępnili ?Jakoś na razie w ogóle nie widzę nic do ściągnięcia ...
 6. Ja się zastanawiam jak to się stało by nikt PRZED wydaniem nie zauważył/usłyszał, że dźwięk lektora jest za cichy. Czy w CDP pracują sami głusi ? Przecież to nie jest błąd który trudno wyłapać bo wychodzi mp. po paru godzinach gry. Podobno beta testy były ... bez dźwięku testowali czy jak ??
 7. Mnie nie dziwią patche wydane w dniu premiery lub parę dni po. To wygląda na swoiste zabezpieczenie antypirackie. I dobrze. Szkoda tylko, że do polskiej wersji nie ma od razu.
 8. To jest bubel, bo ewidentnie ma uchwyty na pasek na ramię. Natomiast NIE ma naszytych typowych mocowań do paska spodni. Te dwa pionowe troki do tego NIE służą, mają inne zastosowanie. I na koniec. To, że wszyscy tak mają nie znaczy, że tak ma być. Po prostu wszyscy dostali wybrakowany towar. To, że można sobie samemu kupić nic nie znaczy. Przykład: kto chciałby kupić telewizor bez pilota ? Niby można go obsługiwać, niby działa a pilota można przecież osobno kupić. Wniosek jest taki, że CDP znowu zagrał nie fair, albo po prostu ktoś czegoś nie dopatrzył i sterta pasków leży u nich gdzieś w kącie.
 9. Czy CDP potrafi coś zrobić na 100% dobrze ? Chyba jednak nie. Przy chlebaku (tak, to jest chlebak) brak paska. Dostałem produkt, który właściwie stracił całą swoją funkcjonalność. Jak mam go używać, jak nosić ? Zastanawiam się, czy CDP zakupił buble, czy to niedopatrzenie przy pakowaniu.
 10. Hern

  Forum 2.6 - ogólna dyskusja

  Gdyby szukała dwóch znaków zwracałaby za dużo wyników, które i tak kompletnie nie pasują szukającemu.
 11. [...] Łatwo się tak pisze i tak powinno być. Sęk w tym, że "granice rozsądku" różnie są postrzegane przez różne osoby, a Ci którzy dostali degrada owe granice natychmiast przesuwają w jedną stronę :)
 12. Hern

  Gram.pl sp. z o.o.

  Rany ! Poważnie ? Ktoś ukradł 30 luty ? To spisek !!! A tak w temacie to chyba chodzi o to, że GRAM jako "niezależna" spółka, właśnie swoją "niezależnością" sugeruje, że recenzje gier CDP tu zamieszczane są całkowicie obiektywne ... :) O próbie stworzenia konkurencji w stosunku do GOL-a nie wspomnę ...
 13. Hern

  ZJAZD forumowiczów ! [m]

  Z tego co mnie jest wiadome, to wie :)
 14. Hern

  ZJAZD forumowiczów ! [m]

  Ty się nie znasz. To są smoki. Dinozaury jak dobrze pójdzie to będą żywe.
 15. Hern

  Forum 2.6 - ogólna dyskusja

  [...] Nie Ty jeden. Ja to stosuję, choć jak widzisz w innej wersji od lat ... 15-tu. Zaczęło się jeszcze w USENET, nie mówiąc już o starym forum.