Firaxo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  877
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Firaxo

 • Ranga
  Delegat
 1. Z tego co pamiętam to heroic dungeony, jeśli nie posiadasz tabarda innych factionów z Wotlka dają reputację + pvp daily w Grizzly Hills.
 2. Firaxo

  DOTA 2.0 od Valve

  Witam, szukam klucza. Jeśli ktoś ma zbędny to przyjmę na firaxo@o2.pl, z góry dzięki :)
 3. Link or it didin''t happen. To zwyczajnie nie jest możliwe postacią na levelu pierwszym.
 4. Prawa do reprezentowania + Exalted ze wszystkimi frakcjami dają tytuł Crusader. Of the Alliance jest za 100 000 Honorable killi :)
 5. Z tego co ogarnąłem to AP nadal otrzymujesz w kocie z Agility, zdaje się, że haste poprawia regenerację energii, ale mogę się mylić.
 6. Na mój gust masz bardzo słaby build. Tu masz build kurczaka z mojej gildii, który robi bardzo konkretny dps : http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Darkspear&cn=Fabrich&group=1 Różnica polega przede wszystkim na wrzuceniu punktów w Balance of Power i Imp. Faerie Fire, które dają ci dodatkowe 7% hita, z którym nie jest u boomkinów najlepiej. Bardzo dobrym punktem talentowym jest też Omen of Clarity z drzewka resto. Nie do końca znam się na Moonkinach, ale z tego co pamiętam to przy określonej wartości haste''a z Nature''s Grace''em zaczyna się stackować spellpower i crita nie haste, tak jak robisz to ty.
 7. Z hordy super są Ork (blood fury i więcej dmgu od peta) i troll (specjalizacja w łukach i berserk). Po stronie Ally Dwarf (specjalizacja w broni palnej) i draenei (+1% do hita). Ja na twoim miejscu wybrałbym to co mi się podoba, bo raciale to nie są jakieś niesamowite buffy, a będziesz tym biegał jakiś czas :)
 8. Powiedziałbym, że jewelcrafting. Kasy włożonej w levelowanie tego potrzeba sporo, ale bardzo szybko się zwraca. BS też nie jest złym pomysłem, z kolei tailoring jest bardzo słabą profesją dla Physical Dpsa.
 9. Gorąco polecam invite do jakiegoś kolegi, który aktualnie nic nie robi, convert to raid, lecimy do Ulduaru, wsiadamy na choppera/demo i farmimy dwarfy. Zrobiłem cały event w 8 godzin dzięki tej metodzie bo to jakieś 500 charmów w 30 minut.
 10. Szukacie trochę drugiego dna, tam gdzie ja widzę prostą opowiastkę o mściwym królewiczu.
 11. Swoją drogą, zna ktoś tytuł utworu użytego w zakończeniowym filmiku ? (był zdaje się też w trailerze) Bo jest naprawdę śliczny. Edit : Oj, już znalazłem. Arthas, my son jakby ktoś szukał. BTW.
 12. Ja zdecydowanie preferuję życie.
 13. Będąc jeszcze słabym graczem poprosiłem na gchacie czy by ktoś tam ze mną nie poszedł dla funu. Był 80 priest, 80 rogal i 67 druid. Przebijaliśmy się przez instancję przez 2,5h (sic!), ale ubiliśmy każdego bossa jakiego miałem oznaczonego na mapie. Długość tej instancji jest trochę chora, ale za to posiada niesamowity klimat :)