marcin-malysza

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1623
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O marcin-malysza

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. marcin-malysza

  Red Dead Redemption 2 na PC? Wydawca komentuje

  Akurat nie przyrównywał bym do GTA które to zaczynało na PC...
 2. Kwestia gustu, Ja ogladając część pierwszą bawiłem się przednio :D 
 3. marcin-malysza

  Nowa gra Rocksteady nadejdzie nieprędko

  Czy oni przypadkiem nie mają w planach gry u Supermanie? 
 4. Za dużo Korwina się nasłuchałeś chłopczyku. Jeszcze niech dzieci i matki noszą broń, albo nawet po dwie sztuki, wtedy to już nikt nie będzie umierał od broni palnej, taka to logika, zamiast przyjąć najbardziej oczywiste rozwiązanie - zakaz broni palnej. No ale to się nie stanie, zbyt silne lobby i zbyt duże pieniądze. A ty za dużo naoglądałeś się TVN24 i naczytałeś wyborczej: W stanach chcą całkowitego zakazu posiadania broni co jest sprzeczne z konstytucją, to raz. Dwa, przestępstw z użyciem broni nie dokonują ludzie którzy nabyli ją legalnie zatem w przypadku takiego zakazu tylko przestępcy by ją mieli. A trzy, jak już Judi(Judasz)wspomniał, w stanach najwięcej ludzi ginie w wypadkach drogowych... idąc tokiem rozumowania lewicowych działaczy: Zakazać prawa do posiadania pojazdów mechanicznych!!
 5. marcin-malysza

  PlayStation Plus - oferta na kwiecień 2018

  Ja osobiście wolę bardziej Mad Maxa od Assasins Creed Syndicate... :P
 6. marcin-malysza

  A Way Out w złocie! Premiera za niespełna miesiąc

  Czy tylko mi bohater po prawej przypomina brzydszego brata bliźniaka Nathana Dreake'a z Uncharted?? :D
 7. marcin-malysza

  Tomb Raider - zdjęcia do filmu ruszą w styczniu

  Fakt, do oryginału "troszkę" brakuje :D
 8. I pewnie znowu doje... dowalą cenzurę w najśmieszniejszych momentach. Dziekuję Europo!!
 9. Wystarczy poczekać aż cału szał pytki minie i wtedy się normalnie zaloguje :) Dopiero co mi się udało.
 10. Tylko by tym razem gra była na tym samym poziomie co dubbing w wykonaniu byłej sąsiadki, pierwszy TR "gampley''em" nie zachwycił...
 11. marcin-malysza

  Taśma #49 - Nowy Bond i film Minecraft

  > > Większość czarnoskórych bohaterów, o których wspomniałeś doczeka sie swoich filmów lub > seriali w najbliższym czasie. Zmiana koloru skóry lub narodowości nie jest tak naprawdę > niczym nowym. Pamiętajmy, że Nick Fury początkowo też miał białą skórę, natomiast chyba > nikt nie narzeka na to, że w MCU mamy do czynienia z jego zrebootowaną wersją ze świata > Ultimate odgrywaną przez Samuela L. Jacksona. Samuel L. Jackson gra Nicholasa Josepha "Nick" Furyego(znanego także jako Marcus Johnson), Jr. ;P Postać która powstała w komiksach by usprawiedliwić Pana Jacksona jako aktora który zagra tą postać. > > A co do Human Torcha z nowej Fantastycznej Czwórki - myślę, że Johnny Storm będzie adoptowanym > bratem Sue (lub na odwrót). Jest to po prostu zabieg w pewien sposób uwspółcześniający > koncept tej superbohaterskiej ekipy (coraz więcej rodzin rekonstruowanych, coś co w latach > 60., kiedy to powstał komiks o Fantastycznej Czwórce, nie miało zupełnie miejsca). Samemu > filmowi mocno kibicuję. > Sue będzie tą adoptowana, profesor Storm jak i syn będą czarni co mi akurat się strasznie nie podoba.
 12. marcin-malysza

  Taśma #49 - Nowy Bond i film Minecraft

  Mam to samo, Deadshot który w samym źródle jest opisywany jako posiadacz kaukaskiej urody ma być grany przez Willa Smitha, rodzina Stormów ma byc tak spaczona, już o serialowej Iris West i nordyckim Heimdallu nie wspomne. Na siłę wciskaja multi-kulti do komiksowych seriali jak i filmów. A gdzie tu szacunek do źródła? W komiksach jest wielu czarnoskórych bohaterów: Cyborg, Black Lightning, Green Lantern<John Stewart>, Ororo "Storm" Munroe juz o Vixen nie wspominając.
 13. marcin-malysza

  Karczemna Bójka nowym trybem w Hearthstone

  Translatorem tłumaczyliście?? "Przedstawiamy tryb Karczemnej Bójki! Co tydzień za sprawą Karczemnej Bójki staniecie twarzą w twarz z innymi graczami, rozgrywając pojedynki w oparciu o wyjątkowe zasady. Być może czekają was mecze rozgrywane z użyciem narzuconej talii albo talii, jaką trzeba stworzyć według określonych wytycznych specjalnie na użytek Bójek. Innym razem zaś możecie otrzymać wzmocnienia konkretnych typów stronników. Wszystko się może zdarzyć! Tryb Karczemnej Bójki zostanie odblokowany dla graczy, którzy mają co najmniej jednego bohatera na poziomie 20." Co do opłat za udział w tym trybie też nie bardzo, rozegrałem już kilkadziesiąt "Bitek" i ani razu nie zapłaciłem w ojro bąć goldzie.
 14. > o co chodzi z tymi kartonami? Taka niecodzienna forma kamuflażu, tradycyjna dla serii :D
 15. Wszystko ładnie, pięknie ale pewnie znowu dla Europy dorypią ocenzurowanie wszystkiego co niepoprawne według biurokratów...