pi1er

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  23
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez pi1er

 1. Chciałem kupić PSV, a tu jednak Sony ogłasza coś idealnego dla moich potrzeb! Dzięki Sony, stanowczo zasłużyliście na swoją nazwę :)
 2. pi1er

  Minecraft trafi do muzeum

  Minecraft jest już w jednym muzeum, w Tekniska museet w Stockholmie (Muzeum Techniki). Są dwa stanowiska na których można pograć oraz tablica z opisem "okazu". Gdzieś mam nawet fotkę :)
 3. Wygląda bardzo fajnie. Jednak to ten typ gier, których polscy recenzenci najbardziej nie lubią. Widać to po ostatnim Twisted Metal.
 4. Dobrze, że piszecie o LOL. Jednak nie zapominajcie o HONie, który mało tego, że jest niezależny, to jeszcze dużo bliżej mu do oryginalnej DOTA.
 5. Minecraft lub Urban Terror
 6. Ta gra to mistrz! ABSOLUTNY MISTRZ! Długa, piękna grafika, couch-mode na 4 osoby, świetne efekty i animacje. Must-have.
 7. 13 gier od 13 różnych twórców. Cena od 0 do <co łaska>. Proponuję przetestować przed zakupem, bo produkcje nie są najwyższej jakości. Dwie z nich potrafią się niemiłosiernie sypać w losowych momentach. http://99bundle.com/
 8. Intermediaware Xmas Bundle! http://www.intermediaware.com/bundle Jak zapłacimy więcej niż $6.99 to gratis soundtrack w formacie mp3.
 9. Obstawiałbym Patriots. To nie w stylu Hitmana. Domena zarejestrowana we Francji, więc raczej produkt UbiSoftu.
 10. @Maelius: Z EADM/Origin jest tak, że przy wpisywaniu kodu/seriala wybierasz język gry. Zatem zanim zainstalujesz BF3 z płyty wklep kod do Origina i wybierz sobie wersję językową. Na 99% z BF3 będzie to też działało.
 11. Odwieczna (no dobra, bez przesady, ale trwa już za długo) wojna BF3 vs MW3. Przecież te gry łączy naprawdę niewiele. Różnice natomiast są ogromne, każdy wybierze swojego faworyta i nie ma sensu innych "nawracać" na swoją drogę.
 12. Grafa na konsolach faktycznie jest widocznie gorsza, ale BF zawsze celował w PC. Zresztą coraz więcej gier ma taką samą sytuacje. Mi na Intel Core 2 Duo @ 2.20 GHz, 4GB ram i GeForce GT430 beta chodziła na High. Rozdzielka 1440x900, Win7 32bit. FPS był dobry, pełna płynność.
 13. Premiera miała miejsce dzisiaj, również na PC poprzez STEAM.
 14. pi1er

  W co-opie Trine 2 graj kim chcesz

  Będzie można grać na jednym PC z kumplami. Wymagane będą jednak pady ;)
 15. Klient na PC waży 3,5GB. Na PS3 1GB.
 16. No i wydajność wzrosła, jestem po godzince gry i czuć, że jest lepiej. Zresztą to samo było z Wieśkiem 2.
 17. http://indie.gram.pl/newsy/orcs-must-die-znamy-date-premiery-na-pc/
 18. pi1er

  Portal znów za darmo!

  Produkcja jest darmowa do 20.09 ;) Polecam!