Kamil2142

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  997
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Kamil2142

 1. Kamil2142

  Mortal Kombat (Temat Ogólny)

  Siemka,stworzyłem ten temat z myślą o Mortal Kombat (wszystkich częściach). Zapisujcię tu np.swoje historie związane z MK, albo jakieś super Kombosy które udało wam się wykonać podczas gry, Swoje ulubione postacie itp. Ja grałem w Mortal Kombat : Deadly Alliance i Mortal Kombat 4 w MK:DA grałem u kolegi na PS2, a w MK4 grałem na Playstation albo na kompie ?? nie pamiętam =) Moją ulubioną postacia z MK jest Sub-Zero a na drugim miejscu jest Raiden razem z Scorpionem a na trzecim Reptail. I żadną postacia w żadnej części MK nie udało mi się zrobić Fatality :/ ale widzieć widziałem jak brat od tego kolegi (u którego graliśmy na PS2) zrobił parę Fatality ale patrzeć a zrobić to co innego no ale ważne że coś widziałem :D Narq
 2. Kamil2142

  CD-ACTION

  Podałby ktoś ocenę Simsów 4 z plusami i minusami btw? Z góry bardzo dziękuję.
 3. Kamil2142

  CD-ACTION

  Ehh zamówiłem prenumeratę i myślałem że mam czas na zapłatę do 30, a okazało się że na kartce pisze 24.09. Co teraz? Jak poślę przelew to będzie wiadomo o co chodzi czy gdzieś tam przepadną? Nie będzie mnie skarbówka ścigać czy smutni panowie z bauera za to że odebrałem dwa numery ( które przyszły w tym samym czasie, nie wiem czy to zamierzone? ) a nie zapłaciłem?
 4. Kamil2142

  CD-ACTION

  Huh... słyszałem że jest dobra, ale żeby 10/10? Na X'ie nie mam dostępu do internetu, a co to za zabawa bez niego. Do pecetowej premiery ponad miesiąc jeszcze. Wow. W każdym bądź razie dziękuję serdecznie! Pamięta ktoś może co dostała jedynka btw?
 5. Kamil2142

  CD-ACTION

  git gud scrub
 6. Kamil2142

  CD-ACTION

  Będzie ktoś na tyle uprzejmy i wypisze plusy, minusy i ocenę Dark Souls II?
 7. Kamil2142

  Jakie studia?

  Dzięki za szybką odpowiedź. Rzeczywiście masz rację, porobię trochę rozpoznania i popytam dokładnie jeszcze. Angielski wchodzi mi bardzo dobrze i w sumie nie męczy mnie robienie nawet dłuższych i wyczerpujących testów, a opowiadania czy wypowiedzi piszę z głowy, czyt. wychodzą jakbym pisał po Polsku. Tak naprawdę jestem bezużyteczny poza dobrą znajomością angielskiego i jako takich podstaw rysunku. ( z którą wolałbym robić coś po swojemu, rozwijając w wolnym czasie i dorabiać z czasem na boku czymś mniejszym, niż wiązać z tym przyszłość ) Stąd ten wybór. @qwerty5712 Tak myślałem. Strasznie pusto by to wyglądało na papierku.
 8. Kamil2142

  Jakie studia?

  Hej, jestem w drugiej liceum i myślałem czy nie pójść na filologię angielską za rok po maturze. Dobry wybór czy odradzalibyście? Matura rozszerzona z angielskiego wystarczy, czy starać się jeszcze o Polski?
 9. Kamil2142

  CD-ACTION

  Którąkolwiek z gier można aktywować na Steam?
 10. Kamil2142

  LOL - League of Legends

  Oks dzięks!
 11. Kamil2142

  LOL - League of Legends

  Jak przegrałem rankeda, ale jest to Loss Prevented to jak to się liczy do tych 10 gier pierwszych? Jako Defeat normalnie? Bo na koncie mam napisane ze 1 of 10 placement matches zagrane już, więc?
 12. Kamil2142

  LOL - League of Legends

  Yasło wychodzi więc jak kto chce se skrócić to prosz http://www.youtube.com/watch?v=TiZvN30AeYw Stil amateur and clunky but it''s gettin better. :D
 13. Kamil2142

  LOL - League of Legends

  Ow, zapomniałem dodać że to cytat z maila do mnie a nie napotkany przy przeglądaniu trybunału. Ja, nie Fiora.
 14. Kamil2142

  LOL - League of Legends

  "A Mordekaiser [00:19:11] surr? A Zyra [00:19:14] y E Fiora [All] [00:20:15] gg noobs JA Zac [All] [00:20:18] reported E Soraka [All] [00:20:18] gg wp A Rengar [All] [00:20:19] reported A Zyra [All] [00:20:19] report" (A to allie.) I to cały czat z tego meczu. Decision? Punish. Agreement: Majority. Żenujące.
 15. Kamil2142

  LOL - League of Legends

  Woah, dzięki! :D
 16. Kamil2142

  LOL - League of Legends

  Ostatnio wziąłem się za animację bo mnie fascynowała zawsze i jakby ktoś chciał zobaczyć abominacje przezemnie stworzonei + posłuchać/obejrzeć streszczenie lore postaci, których jakoś nigdy nie chciało Ci się czytać to możesz wpaść tutaj i ją poznać -> http://www.youtube.com/watch?v=inmzu9-J5Pg Mam nadzieję, że taka autoreklama nie jest jakoś zakazana bo zawsze fajniej się robi toto jak jest ktoś kto to obejrzy. ( robić będę i tak, bo chcę się naumieć flasha ) Jakaś krytyka czy cuś jak ktoś ma ochotę to zawsze mile widziana. ( to, że całość jest tzw. "rough on the edges" czyli brakuje praktyki trochę i narracja jest cichsza niż reszta już wiem tho ^^ )
 17. Kamil2142

  LOL - League of Legends

  Artyści riotowi fanarta Wariana Vrynna sobie zrobili ta? Powiedzcie, że tak. Nie mówcie że to nowy czamp.
 18. Kamil2142

  LOL - League of Legends

  Spok. ;D Przynajmniej rune voli wygląda jako tako.
 19. Kamil2142

  LOL - League of Legends

  Yellow Jacket Shen''a mi wylosowało z gifta. On jest jakiś taki bardziej legacy czy tylko dlatego niedostępny bo był usuwany razem z innymi skinami które są za słabe żeby być uważanymi za takie. ( jak Butcher Urgot czy cuś )
 20. Kamil2142

  LOL - League of Legends

  A czym charakteryzował się stary Garen? Pytam poważnie bo nim, jak i przeciwko niemu nie grałem niemal w ogóle przed reworkiem
 21. Kamil2142

  LOL - League of Legends

  Surrender@20 pisze że: To obtain the Vilemaw icon, you need to play a game on the Twisted Treeline map. ( Note: " The Harrowing summoner icons are added by script, so they may not be available on your account immediately after you unlock them. Players should receive their icons no more than three days after the event ends (November 15). )
 22. Kamil2142

  LOL - League of Legends

  Oww, okay, dzięki!
 23. Kamil2142

  LOL - League of Legends

  Racja, ciekawe, może będzie zbalansowany teraz! ( na co zresztą liczę, w końcu zwolni się jeden slot na banachh ) BTW Komuś naliczyło Vilemaw Ikonkę btw.? Zagrałem na 3v3 i zabiłem vilemawa ( tak jakby co ) i nic. :/
 24. Kamil2142

  LOL - League of Legends

  Załadować runki pod mr albo kupić za 400g mantle i już się zwraca nerf. Na lane nigdy nie rozgramiał, nadrabiał roamem, przez który nie straci aż tyle many już bo zwraca mu połowe many jak uderzy kogoś więc zmiany do q też go nie zrzucają do shittier. Imo bardziej na plus zmiany.
 25. Kamil2142

  LOL - League of Legends

  Hahah i to miały być te takie zmiany balansowe dla kassa? Riftwalk Base damage increased to 80/100/120 (from 60/70/80) Base damage per Riftwalk stack reduced to 50/55/60 (from 60/70/80) Added 0.1 Ability Power ratio per stack Now refunds 50% of the total mana cost when Riftwalk damages an enemy champion To jest masakra jakaś przecież! ;_;