mr-nadol

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  957
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O mr-nadol

 • Ranga
  Przewodniczcy
 1. "ale nie robiłbym z tego wielkiego halo" No tak, nie ważne przecież czy się coś u nas dzieje czy też nie. Kurczę poziom poleciał ostro, czasem gdy zaglądam dziwię się jak można pisać takie newsy.
 2. Czego się spodziewam? Dokończenia fabuły i gry która jest zrobiona na maksa możliwości studia, czyli takiej którą robią dla siebie, nie dla pieniędzy. Grę z której rozwiązania zostaną wcielone przez branżę po roku, dwóch bo ktoś odkryje że tak można. Przykład: przerywniki, a właściwie ich brak. Do tej pory moim zdaniem Bioshock zbliżył się mechaniką i opowiadaniem historii do HL, ale jednak to zdecydowanie nie jest to samo. W HL2 npc stawali w różnych miejscach w zależności od tego gdzie był gracz, były do tego osobne motion capture. Tak, to było 11 lat temu. Takich drobnostek jest mnóstwo.
 3. > mogliby zapowiedzieć i tydzień przed premierą a i tak by się sprzedał To nie HL3 :)
 4. mr-nadol

  Rozdajemy kolejne kody do Skyforge!

  Jednak nie skorzystam. Oddaję: Twój kod: SFCBT11225TGHHGN
 5. > 8 lat, a pokazówka wygląda niemal identycznie jak na pierwszych pokazach z konsoli playstation > 3 ;). Nieźle ktoś sobie pobalował za budżet na tą grę. W takich liniowych grach element zaskoczenia jest bardzo ważny. Dlatego pokazali właśnie ten sam fragment. Jeśli w tym roku ogłoszą HL3 to będzie to dla mnie najlepszy rok z ostatnich dziesięciu lat.
 6. https://www.youtube.com/watch?v=uG8V9dRqSsw w normalnej wersji językowej :)
 7. How can I get a Beta code? There are a limited number of guaranteed access codes for the beta. In order to receive one, you must pre-order Tom Clancy’s The Division. Find a participating retailer by visiting thedivisiongame.com/buy. You can also choose to register for the waiting list, but this does not guarantee beta access. Mają poczucie humoru ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
 8. mr-nadol

  Valve nie wybiera się na E3 2015

  > Przez pięć lat Valve nie ma niczego nowego do zaprezentowania na E3? Ciężko już ich traktować > poważnie. Skupili się tylko na dojeniu krowy jaką jest Steam. 1. Dota 2 2. Steam machines 3. Nowy pad 4. Steam OS 5. CS: GO 6. hełm do VR 7. Source 2 8. Niepotwierdzone oficjalnie, pochodzące z włamania do jiry - L4D 3, HL3. Jak na 400 osób robią mnóstwo rzeczy na raz.
 9. Dopóki nie zmienią silnika renderującego nikt nie będzie w dayz grał. Zmieniłem kartę na gtx970 i nadal mam dropy do kilkunastu fpsów nawet w małej mieścinie. Szkoda słów.
 10. mr-nadol

  Gry, które marzymy zobaczyć na E3 2015

  Chciałbym zobaczyć HL3 oraz The Last Guardian. Miałbym powód by kupić PS4.
 11. Polecam film dokumentalny "Mętne wody wokół Kurska". Rosjanom się nie dziwię.
 12. Ja to tylko tutaj zostawię: https://www.youtube.com/watch?v=q6yHoSvrTss :)
 13. Z ceną wersji PC pojechali.