Akilisimm

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  24
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Akilisimm

 • Ranga
  Obywatel

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Środowisko graczy jest przesiąknięte seksizmem xDDDD Bo się nie spodobała kobieta w zwiastunie xD Iście zabójcze wnioski xD To jak mi się w innym zwiastunie nie spodoba facet to od razu będę posądzony o bycie mizoandrycznym? xD
 2. "Polaczki won z Battlefielda" A więc broniąc jednych, atakujesz drugich, że Ci drudzy atakują pierwszych. Hipokryzja pierwsza klasa.
 3. Akilisimm

  Wiedźmin - zobacz fanowski trailer serialu

  Połowa scen z króla Artura, a połowa z legendy Michaela Kohlhaasa + wiedźmińskie audio. Nie powiem, że zrobiło to na mnie jakiekolwiek wrażenie.
 4. Pierwsze podejście do Wiedźmina 3 trwało u mnie 330h. To nazywam długą grą :)
 5. 9cio latek ma dostęp do gier dla dorosłych, i bez problemu bierze broń rodziców. Tak, to na pewno wina gier. Rodzicie w niczym nie zawinili.
 6. Jacyś obrzydliwie bogaci kolekcjonerzy nakupują, co spowoduje kolejne wzrosty cen, bo skoro poszło za 750 to pójdzie i za 800 itd itd. A dla 'zwykłych' kolekcjonerów rynek coraz bardziej nieosiągalny. 
 7. Może jestem już przewrażliwiony na punkcie poprawności politycznej, ale zdanie "Geralt będzie mężczyzną" każe mi dopuszczać możliwość że dadzą czarnego azjatę xxDD
 8. No tak, bo przecież zanim powstały gry, wszyscy na świecie żyli w spokoju, zgodzie i ładzie. Nikt nikogo nie mordował, nie okradał. Wszystko co złe pojawiło się jak wynaleziono gry. Idiotyczne gadanie. Gdyby gry miały namawiać do przemocy to wszyscy gracze by się nawzajem zabijali. A skoro dotyczy to tylko pojedyńczych przypadków, to może warto zbadać ich środowisko i zastanowić się co mogło na to wpłynąć.
 9. Nigdy więcej nie dam na planszówkę z Kickstartera. Przejechałem się już kilka razy. Od pewnego czasu wolę kupić drożej, ale pewny tytuł.
 10. Właśnie wróciłem. Zgadzam się w 95% z artykułem. I myślę że jeszcze w tym tygodniu pójdę drugi raz ;) Film świetny.
 11. Co za bzdury. W myśl tych tłumaczeń, powinni zakazać wszystkiego co w jakikolwiek sposób pokazuje przemoc, nie tylko domową ale i w ogóle. Bo nie tylko przemoc domowa jest zła. Zero książek, gier, filmów. Nic! 
 12. Zastanawiam się, czy te wnioski to dobry troll, czy też autor naprawdę wierzy w to co napisał? Śmiać się czy płakać? A może autor po prostu zbyt dał się ponieść, i zaraz napisze sprostowanie z przeprosinami za uogólnianie?
 13. CIekawość wygrała, niestety zły nawyk. Ale muszę przyznać, że zastałem odpowiedzieć dokładnie taką jakiej się po Tobie spodziewałem. Udowodniłeś, że mentalnie zatrzymałeś się gdzieś w podstawówce, może w okolicach 3 klasy. Jeśli uważasz że zakończenie dyskusji to uciekanie z podkulonym ogonem, to rozumiem że jesteś jednym z tych rozmowców, który po prostu zamęczy drugą stronę. Bo przecież nieważne jakie głupoty będziesz opowiadał. Ważne żeby gadać je na tyle długo aby druga osoba zaczęła być po prostu zmęczona i chciała zakończyć farsę. No, ale skoro jesteś dumny  z tego że jesteś większym idiotą niż moja cierpliwość pozwala mi tolerować. Cóż, życzę szczęścia w życiu. Szkoda, że niektórzy zapomnieli że ich wątpliwa wiedza którą tak się hełpią nie zastąpi im inteligencji taboretu.
 14. Cały Twój długi post to stek bzdur. Ale czytając tą końcówkę, prosto ze współczucia Twojemu otoczeniu znowu wpadłem w śmiech xDDD Gratuluję. Oddam Ci ostatnią przysługę. Zamiast uznawać Cię za idiotę, uznam Cię za pierwszorzędnego trolla i na zawsze pozostawię w mojej pamięci. Będziesz pomiędzy PPAP, a Rickiem Astleyem. Amen.