Ghartan

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  26
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Ghartan

 • Ranga
  Robotnik
 1. Patch ma się pojawić dzisiaj o 11 a.m .EST, czyli o 16-nastej naszego czasu.
 2. Widzę. ktoś tu myli prędkość ściągania mierzoną w Mega Bitach (Mb) z prędkością odczytu napędu w Mega Bajtach (MB). DVD z prędkością x18 odczyta średnio ok 23 MB/s znajdź mi tak szybki internet ! ! ! Proszę bardzo mój dostawca www.multiplay.pl/internet.php
 3. Do pierwszej części wyszło po kilku miesiącach od premiery, myślę więc że tu będzie podobnie. Sam czekam pomimo tego że z angielskim sobie radzę.
 4. Za rok z góry jeszcze taniej, tylko 79,99 zł. Na miesiąc wychodzi ok. 6,60 zł. Gdyby nie to, że mam większość gier kupionych to brałbym bez zastanowienia.
 5. Domyślam się że to na Origin, ale nie wszyscy muszą to wiedziec.Dobrze by więc było poinformowac o tym w artykule, może jakiś link.
 6. Ale nie kazdy posiada PC do gier, wyobraź sobie, że niektórzy na komputerach pracują, przeważnie na laptopach a do gier używają właśnie konsol.
 7. Nie do końca tak jest, bo u mnie pojawia się opcja instalacji ale instaluje się tylko starter.
 8. > Ja też bym chciał się dowiedzieć czy będzie można wybrać angielskie głosy. Może ekipa > gram się w naszym imieniu zapyta polski oddział EA.. Ładnie prosimy :) Ale dlaczego tylko angielskie, przecież w tej grze występują również Niemcy, Francuzi, Włosi, Arabowie i wiele innych nacji. Ich nie chcesz słyszeć. Polacy to chyba jedyny naród który nienawidzi swojego języka i w ogóle wszystkiego co polskie, no może z wyjątkiem Wiedźmina :)
 9. Ja dostałem jako gratis przy zakupie procesora Intela. Mnie akurat ten tytuł nie interesuje ale na pewno dużo ludzi zaczęło grać po otrzymaniu gry w ten sposób.
 10. > "Wybrani użytkownicy będą mogli wypróbować grę wcześniej." > > Naprawdę, to wystarczy tylko raz przeczytać żeby zauważyć jak mało sensu to ma wobec > artykułu. Otwarte testy, czyli nie wybrani lecz każdy będzie mógł -_- "Zapewnił też, że ci gracze, którzy należą do programu Battlefield Insider (czyli ci, którzy zgodzili się na otrzymywanie newslettera i innych materiałów promocyjnych dotyczących gry) będą mogli liczyć na wcześniejszy dostęp do testów. Moritz powiedział, że zaczną oni grać trzy dni przed resztą użytkowników. " Przeczytaj to jeszcze raz tym razem ze zrozumieniem.
 11. Jedna z moich ulubionych w które kiedyś się zagrywałem na PSX-ie, obok takich tytuów jak Suikoden, Xenogears, Chronocross czy oczywiście wszystkie ''fajnale''.
 12. Cztery kolejne: MDINC-27W83-V8J7B MDIPI-3FTW6-59FII MDIQI-Y73MK-MZZWA 6KCHF-MIM2K-42JRM