Xantor666

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  102
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Xantor666

 • Ranga
  Przodownik
 1. Xantor666

  Command & Conquer - Wszystkie części - Temat Ogólny

  Mam prośbę- miałby ktoś podrzucić save z kampanii w KW po wykonaniu misji zdrada Killian Quatar? Kiedy dojeżdżam motorem na koniec mapy(do checkpointu) gra ZAWSZE wywala mnie do systemu i pisze, że z grą cnc31.dat wystąpił problem i zostanie ona zamknięta. Nie pomaga nawet reinstalka:/ I kolejne pytanko- macie też tak, że kursor zwyczajnie wam znika? Tzn. ikonka jest widoczna w grze, ale podczas ruchów się nie przesuwa, lecz gra rejestruje ruchy. Gram na dość leciwym sprzęcie i to być może jego wina: Intel CeleronD 2,93 GF 6200TC 2x 512 RAM DDR1 366Mhz Gigabyte 915PL Zdarzają się też resety kompa podczas gry i komunikaty o odzyskaniu sprawności po wystąpieniu krytycznego błędu:/
 2. Xantor666

  Command & Conquer - Wszystkie części - Temat Ogólny

  Tak, ten błąd jest tylko w ek gdi. Wiesz już czemu jest przeceniona? :)
 3. Xantor666

  Command & Conquer - Wszystkie części - Temat Ogólny

  To znaczy, ze do tych dodatkowych, nowych jednostek dla frakcji uwzględniłeś, np. trójnogi z zielonymi laserkami, zamiast tych z fioletowymi? ;) Uuu, no to nie jest dobrze... Chociaż lądem też da sie Scrinami wygrać:) Spam trzmieli;)
 4. Xantor666

  Command & Conquer - Wszystkie części - Temat Ogólny

  W ek GDI dano płytkę ze zwykłego commanda(bez rozszerzeń w postaci skórek i trików, jak wygrywać), ale mimo to i tak sobie kupię;) Teraz ja zadam pytanie- po ile nowych jednostek doszło do każdej z nacji w Gniewie? I czy to prawda, ze ta jedna sekta scrinów(rezygnująca z kontroli umysłu) ma najsilniejsze jednostki lądowe w grze?
 5. Kurdę, ale żeś sie uwziął na tych hellionów(tak samo, jak ja kiedyś na Pariasów i Immortali). Hellioni nie służą do walki z wrogiem, tylko do zrobienia zasłony, zanim Scrouge będą mogły sie rozkampić ze swoimi wypasistymi gunami. I tak wygrywasz bitwę. Dodatkowo, jeżeli masz dużo zbędnych dusz, to zarzucasz korozją na wroga i nawet termosy padają w parę sekund. Potem możesz używać Talosów zamiast Hellionów, ale trzeba liczyć sie z większymi stratami u scroge(ale szybciej zabijesz wroga- m. in. dzięki Wildfire Talosa)
 6. Skaraby od nekro "rzondzom". Mogą przejmować punkty;)
 7. Dawno nie pisałem bo mikrowałem historię;) A propo "bo". Ma ktoś jakieś niezłe BO dla Crona w SS?
 8. Kruki, czyli właśnie chyba Scrouges. to ci, którym można dokupić lance? Z Nekro już w DC były problemy. Ciekawe, jak jest tutaj:) A jak tam gra siostrami? Dobre są? Czy jeżeli zmierzyłoby sie dwóch graczy o takich samych umiejętnościach(bliźniaki?), to który by wygrał- SM czy SOB?
 9. Zarzynam sobie w demko SS''a(nio co, dwóch stów szybko nie uzbieram- chcę sobie od razu zamówić Tiberiana z dodatkiem;)) i powiem jedno- Talos i Scrouge to potęga! Przynajmniej na kompa:) W każdym razie Talos robi ze wszystkiego równo kupkę parujących flaków, a Scrouge... Te serie z dezintegratorów;)
 10. Właśnie przed chwilą sobie przypomniałem o relicopedii:) Thx za linki;)
 11. Talos ma chyba z 5k HP, jest dość szybki i ma kupę broni:) A dla mnie i tak TS jest skuteczniejszy- w pełni "załadowany" może sobie w chwilkę stworzyć dość dużą armię:) PS. A jaki jest Tytan Sióstr? Bo ten od DE jest jakis taki niemrawy. Dobrze chociaż, ze ma Dark Schyte, bo inaczej byłby najsłabszy.
 12. Coś jest silniejsze od Talosa? To jest total imba!
 13. A czy immotrale nadal mają wytrzymałość odwrotnie proporcjonalną do nazwy? Grałem sobie w demko i muszę stwierdzić, że Talos jest wymiatającym Walkerem- obrażenia ma takie, ze część Tytanów może się schować! Chyba TS nie jest już najsilniejszym ''robocikiem";)
 14. A teraz inne pytanko- czy coś zmieniło się w Immortalach i Tomb spiders? I czy opłaca się kupić Soulstorma? ;)
 15. Jak mnie tu dawno nie było:) Dobra, mam pytanie- czy w Soulstormie rasy mocno się zmieniły? Czy FO dalej są IMBA, czy NW kosztują nadal 0 eny, czy Gwardia może wreszcie wytrzymać więcej niż 5 sekund pod ostrzałem z Bolterów? A i tak z ciekawości, jaka jednostka doszła do Nekro, bo z czego się orientuję, nie za dużo mieli opcji, aby im jakąś dodać;)