Dahmin

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  107
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Dahmin

 • Ranga
  Robotnik
 1. A... Podobno spacerował koło ich studia i jeden z pracowników go zauważył. -Dzień dobry Panie Marku. Nie chciałby Pan "zagrać" w naszej grze? -Dzień dobry, chętnie. I tak to było...
 2. Jakoś mnie to nie dziwi, że się wycofali. Ratchet w kinach nie zwrócił się.
 3. Dahmin

  Funko zapowiada figurkę Pop! Pikachu

  Tak czy siak to jedna z lepiej wyglądających figurek tej ohydnej serii.
 4. ctrl+c ctrl+v lifting -Ubisoft Bardziej zakrawa to na dodatek.
 5. Od czasu do czasu trafiałem na jego filmiki. Szkoda, bo był jednym z niewielu YTberów, których da się w ogóle słuchać.
 6. https://www.youtube.com/watch?v=Yg5AOmEv6tQ
 7. Co, Ty? Bethe$te prosisz o rabat? Firmę, która wydaje płatne mody do swoich gier polegające na re-skinach? Firmę, która wrzuca w obieg niedokończone gry i liczny na to, że moderzy je uzupełnią? Firmę, w której musisz płacić 2 razy za ten sam produkt mimo tego, że masz połączone konta między platformami? Dobry jesteś. Tam gdzie oni są, a mogą. Jest wielka-mała przepaść.
 8. Myślę, że w rolę Kratosa najlepiej wcieliłby się Johnny Sins. W swoich ostatnich filmach akcji znacznie poprawił swój talent aktorski. Warunki też ma świetne.
 9. Dokładnie. Rzeczywisty czas gry to zawszę był schemat -50% tego co podają. Minimum. Jeśli jednak mówią prawdę, a głęboko w to wątpie. To te 40 godzin na hack'n'slasha jest dobrym wynikiem.
 10. Za 50 zł grzech nie brać takiej gry.
 11. Oficjalnie nie ma. Nieoficjalnie - jest. Sam grałem jakiś czas temu i było to grubo po momencie tej śmiesznej afery. Jest pełno poradników jak to zrobić. Z tym, że działa to na zasadzie, iż PC może dołączyć do lobby PS4 czy Xboxa, a w drugą stronę już podobno nie. Nie che mi się tego sprawdzać, ale wujek Google mówi, że trick działa do tej pory. Tak więc miłej zabawy temu, kto ma rozsianych kumpli po platformach.
 12. Sony nie lubi Xboxa z wiadomych przyczyn. Do reszty platform raczej nic nie ma (patrz: rocket league i war thunder). PC spokojnie może grać z PS4 i prawdopodobnie z Xboxem tylko trzeba pokombinować.
 13. Spyro; CTR; MediEvil. Mocny strzał w nostalgię, a co za tym idzie - portfel. Jakby Capcom dał jeszcze jakieś oznaki życia z tego remejku Residenta 2 to już w ogóle.
 14. Pies z tym hearthstonem. Znalazłem coś lepszego img-9gag-fun.9cache.com/photo/a0KvKYL_700b.jpg