Ice-1977

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  179
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Ice-1977

 • Ranga
  Przodownik
 1. Super wiadomości o serii Gothic.Czekam na więcej. ;-)
 2. Mam go,mam go,mam WIEDŹMINA!!! Dostałem o 12 godzinie i teraz się instaluję.To nara chłopaki. ;-)
 3. Nie chce mi się oglądać nic więcej oprócz wiesia.W ogóle nic mnie już nie interesuje tylko sama gra,której nadal niemam... :(
 4. Jak zwykle Redzi pamiętają o graczach.A ja czekam i czekam ,a wiesia nie widać.Napisali że wysłano 16 maj i że przewidywany termin dostawy 18 maj.Chyba za dużo mają zamówień i się nie wyrabiają.ROZPACZ! :(
 5. Wow! Rany wymiata,jak by zrobili takie anime film wiedźmin to by był hit na skale światową i nic by tego nie pobiło!
 6. Mmm... ładna blizna :) A tak na marginesie,dostałem już linka do płatności za wiesia i zastanawiam się czy jak zapłaciłem teraz to grę dostanę przed 19 maja?
 7. > > Fajnie... ale do mnie nie przemawia świat wiedźmina w innym języku niż rodzimy. > Takie > > kaleczenie trochę... > Gdyby wszyscy byli tego zdania to pewnie nadal byś trzaskał Gothica ze słownikiem. Gothic a wiechu to zupełnie inna bajka.
 8. > > Nie ważne ile godzin,to nie istotne.Nie mam zamiaru śpieszyć się w przejściu tego > arcydzieła! > > Skąd wiesz, że arcydzieła? Gra jeszcze nie wyszła, może będzie słaba. > > Nie ważne ile godzin,to nie istotne.Nie mam zamiaru śpieszyć się w przejściu tego > arcydzieła! > > Skąd wiesz, że arcydzieła? Gra jeszcze nie wyszła, może będzie słaba. Po prostu czytam i oglądam wszystko co związane z W3.Gram w gry 17 lat.To intuicja.
 9. Nie ważne ile godzin,to nie istotne.Nie mam zamiaru śpieszyć się w przejściu tego arcydzieła!
 10. Toż to RPG. Nie może być opcji golenia brody?Picie,ćpanie fistechu,chendożenie no i golenie by było.
 11. > Gramowicze pomóżcie. > > Mam zamiar zaopatrzyć się w W3 tylko mam zagwozdkę - PC czy PS4? > > W PC siedzi i5 4460, 8GB DDR3, i ATI R9 280 3GB. > > Zakładam iż w teori PS4 zapewni 24-30 fps w 1080p, czy sprzęt podany przeze mnie będzie > w stanie wygenerować przy tej samej rozdzielczości, 30 klatkach potencjalnie lepszą oprawę? > > Wiem, że to wróżenie z fusów i zaraz odeślecie mnie do dnia premiery, recenzji i porównań > ale przymierzam się do ponownego przejścia W1 (z modem Biały Wilk) i W2 na PC... Pójdzie spokojnie na 1080p. Rozdzielczość to nie wszystko... .Jest wiele innych ustawień graficznych,które dosłownie zeżrą Ci zasoby sprzętowe,ale przy twojej konfiguracji nie martwił bym się specjalnie :)
 12. Crysis,Crysis,Crysis.Mówimy tu zupełnie o innej mechanice gry.W wieśku komputer oprócz samej grafiki ma do obliczenia jeszcze wiele innych aspektów.Crysis to kilku lutków latających z giwerami i z góry ustalona fabuła i mechanika gry.
 13. Nie zauważam tu kontrastu.Na pierwszym obrazku widać mniej przyrody jak na drugim.A moim zdaniem Vesemir nie wygląda starzej tylko po prostu inaczej i tak to nic nie zmienia bo nie mogę się doczekać.
 14. Osiem rdzeni już się grzeje.Nie mogę się doczekać.Gra wygląda jak pierwszy wiechu.Stary super klimat. :)