Alundro

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  66
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Alundro

 • Ranga
  Przodownik
 1. Jednym słowem kiepskie wieści, jeżeli chodzi o tryb Adventure. Kiedyś podawali że wersja na iPadach dopiero w drugiej połowie roku. Strasznie powolne są zmiany ...
 2. Z chęcią bym też napisał opinię ale po próbie połączenia się z serwerem dostałem - DirectX Error, który występuje także u innych a EA nie potrafi go rozwiązać.
 3. 2 dni zmarnowane. Trochę mnie to dziwi bo ustawa hazardowa obowiązuje już od dosyć dawna a jeszcze nie tak dawno chyba były rozdawane na tej stronie keye kto pierwszy kliknie a tu nagle dla Heartstona ustawa obowiązuje. Ofc mogę się mylić.
 4. Ludzie ale Wy przeżywacie i nie wiem po co się wtrącacie do nie swojej rozmowy? Wiem że jest to na publicznym forum ale byście sobie już darowali. Rzeczywiście może trochę pod wpływem oczekiwania kluczy nie potrzebnie to napisałem ale jakoś wydawał mi się ten nick bardziej zbieżny z moim.
 5. OMG ja nikogo nie straszę i nie mam 50 lat a 26. Powiedziałem tylko że jak się coś mówi/piszę to "może" zdarzyć się tak że trzeba będzie wziąć za swoje słowa odpowiedzialność. Tak samo było w kocham gotować na YT i słynnym pozwem firmy mięsnej. Czy ja powiedziałem w tym aż coś tak strasznego?
 6. Ja nie mówiłem o braniu odpowiedzialności ale taka odpowiedź jak Twoja nawet dla żartu,trolowania itd może mieć już nawet nie skutki prawne ale może dostarczyć Ci pewnego rodzaju problemów. Moje pytanie było zasadne gdyż są mln możliwości nicków do wyboru a Ty wybrałeś prawie jak mój. Nie wiem może masz 15 lat czy mniej ale pomyśl czasami zanim napiszesz.
 7. Ja bym uważał na Twoim miejscu na to co piszesz bo jeżeli wystąpi jakiekolwiek włamanie to już będę wiedział kogo podać na policję i to nie są żarty. Ludzie w internecie piszą różne rzeczy i myślą że nie będą brali za nie odpowiedzialności.
 8. Alundra jakim prawem prawie skopowałeś/aś mój nick. Używam go już go od 10 lat.
 9. Bardzo poproszę o klucz i jeżeli go otrzymam to obiecuję się za Ekipę gram.pl pomodlić.