MaZZeo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  435
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O MaZZeo

 • Ranga
  Delegat
 1. przez takie newsy zaczynam powątpiewać w jakiekolwiek myślenie u "dziennikarzy" growych.
 2. Pepsi co cię boli człowieku? Halo 4 zrobił wielkie wrażenie na wielu dziennikarzach, miał wielki stand na targach, sporo osób mogło sobie zagrać i mieli bardzo pozytywne wrażenia, dostał chyba największą ilość nagród od serwisów http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/577608_10150990912057679_889875975_n.jpg a na takim forum neogaf w głosowaniu na najlepszą grę Halo 4 był drug, za The Last of Us. Nie masz Xbox''a 360, ani żadnej innej konsoli, siedzisz na tym swoim pececie i raczyś się wypowiadać grze, którą widziałeś na youtube co najwyżej. Tak samo jak i większość nie rozumiejących fenomenu Halo. Jesteś najbardziej dennym newsmanem w polskim growym internecie, przy tobie nawet blogerzy z polygamii to laureaci Pulitzera :F
 3. Bo? Jakieś argumenty? Gearsy są nadal exem dla X360.
 4. Ta snajperka z ostatniego screena to kopiuj-wklej Longshota z Gears of War http://whatyouneedongames.files.wordpress.com/2011/10/longshot.jpg
 5. MaZZeo

  Artykuł: Max Payne 3 - recenzja

  "momentami"? czyli z jaką częstotliwością? A to że przez 95% czasu przeciwnicy reagują ultra realistycznie nie wspomnisz? Lepiej jak za upadek odpowiada skrypt jak w innych grach? Euphoria to jedna z najlepszych rzeczy w grach Rockstara, a robi się z tego minus bo czasem ktoś źle upadnie. Kpina jakaś.
 6. Myślałem, że żeby ogłaszać edycję GOTY trzeba wpierw taki tytuł otrzymać :F
 7. Weźcie pod uwagę jedną rzecz. Dwa lata temu tych zamówień na jednym amazonie w tym czasie mogłol być 1000-2000. Na Black Ops 2 możę to być już 3000-6000. Małe liczby ale "trzykrotność" się zgadza prawda? Tak się tworzy PR właśnie.
 8. Kolejne obiecanki. Zupełnie jak ta, kiedy mówili że multiplayer MW3 będzie brać garściami z CoD4 :]
 9. Cyrk z polską ligą w FIFA 12 był spowodowany chorymi jak na 20 którąś ligę w Europie wymaganiami finansowymi stawianymi przez PZPN, więc to im podziękuj.
 10. Wypadałoby powiedzieć konkretnie co jest nietak w scenariuszu, a nie walić ogólnikami. Szczególnie jak się jest osobą odpowiedzialną za scenariusz obu Dead Space.
 11. Zauważ, że silnik, na którym chodził Crysis 2 też teoretycznie mógł bardzo wiele. A mimo to PC-towa wersja wyglądała gorzej, niż pierwszy Crysis. Yyy, nie?
 12. A jeśli już się na niego zdecydują, to przypuszczam, że będziemy świadkami jeszcze żwawszego odradzania się grania na komputerach, gdzie tego rodzaju ograniczenia występują (przynajmniej na razie) w marginalnej formie. Hmm, czyżby Steam i Origin przestały egzystować? Pepsi in a nutshell.
 13. Nieźle zmanipulowane info biorąc pod uwagę fakt że 3DSów u nas psrzedała się dosłownie garstka.
 14. Weźcie ludzie przestańcie się w końcu wypowiadać o serii z którą nigdy nie mieliście styczności. Tyle lat minęło a cały czas to samo można czytać.