Thog

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  811
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Thog

 • Ranga
  Delegat
 1. Witam , potrzebuje kogoś , kto napiszę mi jutro od około 8:15 program w C++. Nic super zaawansowanego , definicja klasy (konstruktory kopiujące i przypisania ,**tab), 25-30 min roboty. Oczywiście zapłacę jeśli program będzie poprawnie napisany. Osoby zainteresowane proszę o kontakt : diego26pl@gmail.com
 2. Mam pytanie , może głupie , ale co tam. Jak dodać kierunek studiów? Jak zaznaczam uczelnie to mam do wyboru tylko rok ukończenia.
 3. Witam wszystkich . Więc przechodząc do mojego pytania/wątpliwości. Niedawno byłem na weselu swojego kuzyna. Nie brałem osoby towarzyszącej (tzn. pewnie ktoś by się znalazł chętny , ale zabawianie kogoś za bardzo mi nie leży). Już na ślubie kościelnym spodobała mi się pewna dziewczyna , ale potem ją jakoś straciłem z oczu. Potem jak to na początku wesela na rozgrzewkę tańczyłem z kuzynkami. Zwróciły mi uwagę na to , że jakaś dziewczyna zerka jak tańczymy , jakie było moje zdziwienie gdy okazało się że to ta dziewczyna którą widziałem w kościele. Tak więc podeszłem (poszedłem , who cares) do niej , (szczerze) tak długim i miłym uśmiechem jeszcze nigdy nie zostałem obdarowany (a tańczyłem z wieloma obcymi dziewczynami , chociażby na studniówce) , rozumiem krótki uśmiech pt. "Dziękuje , że zaprosiłeś mnie do tańca" , ale ten był zupełnie inny. Nie wiem co byłe tego przyczyną (może euforia ;>) ,ale miała wielką trudność ze zdjęciem torebki (tej takiej na ukos). Więc przetańczyliśmy wspólnie kilkanaście kawałków podczas których cały czas się do mnie uśmiechała , długie spojrzenia w oczy (tak na prawdę nie wiem czemu napisałem to w bezokoliczniku , trudno jest zmaterializować swoje myśli ). Wymieniliśmy , może ze 2 zdania (wiadomo na sali jest głośno). Ze względu na to , że wesele trwa średnio do 6 rano , uznałem że będę działać powoli. I niestety to był błąd. Ona z rodziną pojechali zaraz po oczepinach (domyślam się , że to rodzice chcieli tak szybko wyjechać , nie wyglądali na zbyt zabawowych , nie każdy lubi tego typu imprezy).Tak więc pojechała , a ja zostałem z niczym. Udało mi się załatwić jej telefon przez pannę młodą , napisałem do niej czy mnie pamięta etc. i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Jestem 100% pewny , że gdybym wcześniej przeszedł do działania było by zupełnie inaczej. Jak mam zrozumieć takie zachowanie , kompletną ignorancje. Ta dziewczyna ma +/- 16 lat , wiec nie sądzę , że są to jakieś gierki ;] . Wyszedł piękny esej , przepraszam ale nie da się tego uprościć (czyt. skrócić). Oczekuje poważnych odpowiedzi , jeśli jesteś "mistrzem" ciętych ripost , poligonem Twoich działań powinna być samosia. Pozdrawiam wszystkich .
 4. Thog

  Battlefield: Bad Company 2

  Witam ostatni gra chodziła dobrze , a dzisiaj nie mogę się połączyć z serwerami ea i zalogować do konta . To jakiś problem z serwerami , czy raczej z mojej strony? Jeśli z mojej to jak to naprawić ?
 5. Thog

  Jakie studia?

  Czy z 600 punktami dostanę się na FiR na UŁ? Obojętne czy na E-S czy Zarządzaniu . Jaki był próg w zeszłym roku?
 6. Thog

  Jakie studia?

  Co sądzicie o Finansach i Rachunkowości? Gdzie studiować w Łodzi? (dziennie)
 7. Thog

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Potrzebuje do referatu jakiegoś ciekawego i dobrze napisanego opisu Banku Światowego (coś innego niż na wiki). Pozdrawiam
 8. Thog

  Jakie studia?

  Witam , jakie studia politechniczne polecacie ? Na których kierunkach w przyszłości będzie najłatwiej znaleźć pracę . Na tegorocznej maturze będę zdawał (w nawiasach zamieszczam średnie wyniki z arkuszów) : mat. podst. (80-100%) mat. roz. (30-45%) fiz roz. (40-60%) j. polski (50-70%) j. angielski (75-90%)
 9. Thog

  Battlefield: Bad Company 2

  Już od wczoraj nie aktualizują mi się statystyki broni (ile osób zabiłem etc. ) , też tak macie , da się to jakoś naprawić?
 10. Thog

  xbox360 i peryferia

  Czy to jest oryginalny sprzęt? : http://allegro.pl/wireless-controller-gaming-reciver-x360-sklep-i1257214489.html
 11. Thog

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Witam , potrzebuje dobrego tłumaczenia teksu z języka francuskiego na polski . Translator nie wchodzi w rachubę . Potrzebuję to na dzisiaj . Pozdrawiam Thog
 12. Filmy to najmniejszy problem , najtrudniej będzie z przykładami malarstwa . Dzięki za odpowiedź ;]
 13. Wampiry, duchy i demony w sztuce różnych epok. Omów temat, odwołując się do przykładów literackich, malarskich i filmowych. Czym byście się podparli?
 14. Thog

  GITARA!

  Możecie polecić jakiś piecyk combo tak 500-700zł , nowy/używany bez znaczenia . Do grania głównie rocka i hard rocka.
 15. Oglądał ktoś Koszmar z ulicy Wiązów ? Warty obejrzenia?